Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 2: 2 Liga

(2021-10-09)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Wróbel (Budsar)51,00
2. Podulka (Budsar)43,00
3. Moralewicz (Budsar)40,00
4. Januszka (Budsar)28,00
5. Bednarz (Green Peas)25,00
6. Mazurkiewicz (W¶ciekłe Psy)25,00
7. Białkowski (Dobermany)23,00
8. Zemrzycki (W¶ciekłe Psy)23,00
9. Palicki (Green Peas)22,00
10. Białkowski (Dobermany)20,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Podulka (Budsar)37,00
2. Wróbel (Budsar)37,00
3. Białkowski (Dobermany)21,00
4. Ganczarczyk (Szpotloki)21,00
5. Moralewicz (Budsar)21,00
6. Czajor (Green Peas)20,00
7. Zemrzycki (W¶ciekłe Psy)20,00
8. Palicki (Green Peas)16,00
9. Usendiah (Dobermany)16,00
10. Białkowski (Dobermany)15,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Mazurkiewicz (W¶ciekłe Psy)23,00
2. Bednarz (Green Peas)17,00
3. Januszka (Budsar)14,00
4. Moralewicz (Budsar)13,00
5. Nieckarz (Bociany Manhattan)13,00
6. Palicki (Green Peas)13,00
7. Białkowski (Dobermany)11,00
8. Ganczarczyk (Szpotloki)10,00
9. Wcisło (Bociany Manhattan)10,00
10. Wymazała (Pepega Squad)10,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)11,00
2. Wróbel (Budsar)10,00
3. Podulka (Budsar)8,00
4. Bednarz (Green Peas)7,00
5. Januszka (Budsar)7,00
6. Bartecki (Green Peas)5,00
7. Białkowski (Dobermany)5,00
8. Usendiah (Dobermany)5,00
9. Pazdan (Dobermany)4,00
10. Weselak (Budsar)4,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Otrzonsek (Asy ¦l±ska)5,00
2. Białkowski (Dobermany)4,00
3. Januszka (Budsar)4,00
4. Podulka (Budsar)4,00
5. Wróbel (Budsar)4,00
6. Białkowski (Dobermany)3,00
7. Musiał (Dobermany)3,00
8. Zawiła (Szpotloki)3,00
9. Zemrzycki (W¶ciekłe Psy)3,00
10. Zgodziński (Pepega Squad)3,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Moskal1. Moskal (Green Peas)4,00
2. Palicki (Green Peas)3,00
3. Rusek (Dobermany)3,00
4. Mazurkiewicz (W¶ciekłe Psy)2,00
5. Walicki (Budsar)2,00
6. Breguła (Asy ¦l±ska)1,00
7. Miler (Szpotloki)1,00
8. Wcisło (Bociany Manhattan)1,00
9. Zemrzycki (W¶ciekłe Psy)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Mazurkiewicz (W¶ciekłe Psy)8,00
2. Mieszczanin (Asy ¦l±ska)6,00
3. Otrzonsek (Asy ¦l±ska)5,00
4. Per¶ (Pepega Squad)5,00
5. Białkowski (Dobermany)4,00
6. Breguła (Asy ¦l±ska)4,00
7. Plaszczyk (Pepega Squad)4,00
8. Wymazała (Pepega Squad)4,00
9. Bednarz (Green Peas)3,00
10. Ganczarczyk (Szpotloki)3,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Czajor (Green Peas)77,8%
2. Wróbel (Budsar)75,0%
3. Moralewicz (Budsar)71,4%
4. Białkowski (Dobermany)66,7%
5. Zemrzycki (W¶ciekłe Psy)60,0%
6. Podulka (Budsar)53,9%
7. Bryjak (Asy ¦l±ska)50,0%
8. Mazurkiewicz (W¶ciekłe Psy)45,5%
9. Kobylewski (W¶ciekłe Psy)44,4%
10. Ganczarczyk (Szpotloki)42,9%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wróbel (Budsar)60,0%
2. Podulka (Budsar)50,0%
3. Januszka (Budsar)33,3%
4. Ganczarczyk (Szpotloki)30,0%
5. Wcisło (Bociany Manhattan)22,2%
6. Kobylewski (W¶ciekłe Psy)20,0%
7. Nidziński (Pepega Squad)16,7%
8. Palicki (Green Peas)16,7%
9. Soballa (Asy ¦l±ska)16,7%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Białkowski (Dobermany)100,0%
2. Usendiah (Dobermany)80,0%
3. Białkowski (Dobermany)60,0%
4. Czajor (Green Peas)57,1%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Belicki (Bociany Manhattan)1,00
2. Białkowski (Dobermany)1,00
3. Falewicz (Bociany Manhattan)1,00
4. Mieszczanin (Asy ¦l±ska)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)