Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2021/22): 2 Liga

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Grzegorz Podulka (Budsar)43,00
2. Daniel Kubista (Drim Tim)31,00
3. Tomasz Gembus (Wściekłe Psy)30,00
4. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)29,67
5. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)27,43
6. Marcin Weselak (Budsar)26,91
7. Mateusz Józefów (Dobermany)25,67
8. Robert Białkowski (Dobermany)24,22
9. Michał Goj (Drim Tim)23,17
10. Adam Marchacz (Drim Tim)23,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorz Podulka (Budsar)37,00
2. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)25,00
3. Michał Goj (Drim Tim)23,33
4. Krzysztof Michalak (Dobermany)22,00
5. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)21,67
6. Marek Palej (Green Peas)20,89
7. Mateusz Józefów (Dobermany)19,33
8. Robert Białkowski (Dobermany)19,00
9. Tomasz Wróbel (Budsar)18,89
10. Marcin Weselak (Budsar)18,18

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Daniel Kubista (Drim Tim)15,00
2. Tomasz Gembus (Wściekłe Psy)13,00
3. Jakub Nowrotek (Drim Tim)12,50
4. Przemysław Bednarz (Green Peas)11,88
5. Paweł Wymazała (Pepega Squad)10,80
6. Marcin Weselak (Budsar)10,64
7. Mateusz Mazurkiewicz (Wściekłe Psy)10,50
8. Adam Marchacz (Drim Tim)10,40
9. Marcin Tartas (Budsar)10,10
10. Marcin Palicki (Green Peas)9,50

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Daniel Kubista (Drim Tim)9,00
2. Jakub Musiał (Dobermany)8,00
3. Grzegorz Podulka (Budsar)8,00
4. Mateusz Józefów (Dobermany)7,33
5. Michał Moralewicz (Budsar)7,13
6. Marcin Bartecki (Green Peas)6,82
7. Kamil Januszka (Budsar)6,67
8. Paweł Zielony (Wściekłe Psy)5,67
9. Tomasz Wróbel (Budsar)4,67
10. Szymon Kampa (Drim Tim)4,50

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Tomasz Gembus (Wściekłe Psy)5,00
2. Szymon Kampa (Drim Tim)4,83
3. Marcin Bartecki (Green Peas)4,55
4. Grzegorz Podulka (Budsar)4,00
5. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)3,43
6. Mateusz Józefów (Dobermany)2,67
7. Szymon Kurdziel (Drim Tim)2,67
8. Miłosz Otrzonsek (Asy Śląska)2,67
9. Przemysław Bednarz (Green Peas)2,50
10. Przemysław Szlosarek (Szpotloki)2,43

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Tomasz Gembus (Wściekłe Psy)2,00
2. Tomasz Rusek (Dobermany)2,00
3. Mateusz Mazurkiewicz (Wściekłe Psy)1,13
4. Wojciech Wojsz (Dobermany)1,11
5. Paweł Wymazała (Pepega Squad)1,10
6. Sebastian Kałuża (Wściekłe Psy)1,00
7. Adam Kraśnicki (Szpotloki)1,00
8. Adam Marchacz (Drim Tim)1,00
9. Zbigniew Moskal (Green Peas)0,88
10. Marcin Palicki (Green Peas)0,75

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Marcin Puc (Pepega Squad)8,50
2. Adam Gruba (Pepega Squad)6,29
3. Tomasz Zgodziński (Pepega Squad)4,60
4. Miłosz Otrzonsek (Asy Śląska)4,33
5. Michał Perś (Pepega Squad)4,00
6. Paweł Wymazała (Pepega Squad)3,80
7. Adrian Mieszczanin (Asy Śląska)3,63
8. Michał Moralewicz (Budsar)3,63
9. Arkadiusz Drabek (Szpotloki)3,30
10. Krzysztof Łuczak (Asy Śląska)3,20

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Robert Białkowski (Dobermany)71,6%
2. Marcin Tartas (Budsar)67,1%
3. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)65,5%
4. Marcin Weselak (Budsar)64,8%
5. Marek Palej (Green Peas)55,2%
6. Filip Zemrzycki (Wściekłe Psy)53,8%
7. Bartłomiej Światowski (Wściekłe Psy)53,7%
8. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)52,9%
9. Wojciech Wojsz (Dobermany)51,5%
10. Bassey Usendiah (Dobermany)50,9%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Tomasz Wróbel (Budsar)43,3%
2. Michał Goj (Drim Tim)36,4%
3. Marcin Reszkiewicz (Budsar)35,9%
4. Przemysław Świerkowicz (Budsar)32,7%
5. Kacper Wcisło (Bociany Manhattan)19,8%
6. Arkadiusz Ganczarczyk (Szpotloki)19,6%
7. Damian Nidziński (Pepega Squad)14,0%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)66,7%
2. Kacper Wcisło (Bociany Manhattan)54,2%
3. Adrian Mieszczanin (Asy Śląska)45,2%
4. Marcin Bartecki (Green Peas)44,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Szymon Falewicz (Bociany Manhattan)3,00
2. Przemysław Bednarz (Green Peas)2,00
3. Robert Białkowski (Dobermany)2,00
4. Michał Moralewicz (Budsar)2,00
5. Marcin Bartecki (Green Peas)1,00
6. Konrad Belicki (Bociany Manhattan)1,00
7. Sławomir Czajor (Green Peas)1,00
8. Arkadiusz Ganczarczyk (Szpotloki)1,00
9. Michał Goj (Drim Tim)1,00
10. Adrian Mieszczanin (Asy Śląska)1,00
11. Zbigniew Moskal (Green Peas)1,00
12. Damian Pruksa (Dobermany)1,00
13. Wiktor Światowski (Green Peas)1,00
14. Piotr Świercz (Dobermany)1,00
15. Mateusz Zarychta (Wściekłe Psy)1,00
16. Filip Zemrzycki (Wściekłe Psy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda druga
Kolejka 1
Grupa A:
Monstars57:78Gwiezdno Flotawięcej»
(15-01-2022 14:40)
Hica75:60Se Gramywięcej»
(15-01-2022 13:00)
Atomic39:72Rybnik Teamwięcej»
(15-01-2022 11:40)
Grupa B:
Zryw20:0Watahawięcej»
(15-01-2022 16:00)
Dazynt50:77Energiczniwięcej»
(15-01-2022 10:20)
PMB43:48Olimpiawięcej»
(15-01-2022 9:00)
RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40PMBwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)