Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 10: 1 Liga

(2021-12-18)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Dziemba (Hica)32,00
2. Olesiński (Monstars)31,00
3. Kafarski (Energiczni)29,00
4. Kaczmarczyk (Hica)26,00
5. Brzeziński (Wataha)24,00
6. Nowrotek (Hica)23,00
7. Czepczor (Monstars)22,00
8. Szabatowski (PMB)19,00
9. Filczek (Hica)18,00
10. Szyda (Monstars)18,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dereniowski (Dazynt)34,00
2. Dziemba (Hica)24,00
3. Kozioł (Gwiezdno Flota)23,00
4. Brzeziński (Wataha)22,00
5. Kafarski (Energiczni)22,00
6. Sala (Energiczni)22,00
7. Szabatowski (PMB)22,00
8. Szastak (Wataha)22,00
9. Włodarczyk (Hica)22,00
10. Rąba (Se Gramy)21,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kaczmarczyk1. Kaczmarczyk (Hica)18,00
2. Kafarski (Energiczni)15,00
3. Maziarz (Energiczni)15,00
4. Rospondek (Wataha)14,00
5. Brzeziński (Wataha)13,00
6. Klasa (Monstars)13,00
7. Pierchała (Rybnik Team)12,00
8. Jurkiewicz (Zryw)11,00
9. Soja (Atomic)11,00
10. Dziemba (Hica)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Nowrotek1. Nowrotek (Hica)12,00
2. Kaczmarczyk (Hica)6,00
3. Olesiński (Monstars)6,00
4. Pierchała (Rybnik Team)6,00
5. Dziemba (Hica)5,00
6. Terlecki (Zryw)5,00
7. Czepczor (Monstars)4,00
8. Kafarski (Energiczni)4,00
9. Kornecki (Gwiezdno Flota)4,00
10. Kubas (PMB)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Olesiński (Monstars)9,00
2. Dziemba (Hica)5,00
3. Huras (Energiczni)4,00
4. Kruglik (Wataha)4,00
5. Szyda (Monstars)4,00
6. Białdyga (Rybnik Team)3,00
7. Dereniowski (Dazynt)3,00
8. Jacaszek (Se Gramy)3,00
9. Kafarski (Energiczni)3,00
10. Kampa (Rybnik Team)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Tabaszewski1. Tabaszewski (Dazynt)3,00
2. Kafarski (Energiczni)2,00
3. Kruglik (Wataha)2,00
4. Przondziono (Zryw)2,00
5. Ćwikła (Gwiezdno Flota)1,00
6. Dziadosz (Se Gramy)1,00
7. Filczek (Hica)1,00
8. Jacaszek (Se Gramy)1,00
9. Jurkiewicz (Zryw)1,00
10. Kaptacz (Atomic)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dereniowski (Dazynt)5,00
2. Hanak (Zryw)5,00
3. Jelonek (Olimpia)5,00
4. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
5. Maziarz (Energiczni)5,00
6. Warzycha (Olimpia)5,00
7. Kozioł (Gwiezdno Flota)4,00
8. Kubas (PMB)4,00
9. Kurek (Atomic)4,00
10. Pierchała (Rybnik Team)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojtyczka (Hica)66,7%
2. Czepczor (Monstars)63,6%
3. Filczek (Hica)58,3%
4. Brzeziński (Wataha)57,1%
5. Pruś (Energiczni)57,1%
6. Szabatowski (PMB)55,6%
7. Sala (Energiczni)53,3%
8. Polnik (Rybnik Team)50,0%
9. Szyda (Monstars)50,0%
10. Włodarczyk (Hica)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojtyczka (Hica)57,1%
2. Kozioł (Gwiezdno Flota)55,6%
3. Soja (Atomic)50,0%
4. Szastak (Wataha)50,0%
5. Dziemba (Hica)42,9%
6. Kafarski (Energiczni)42,9%
7. Szabatowski (PMB)40,0%
8. Kurek (Atomic)37,5%
9. Warzycha (Olimpia)35,3%
10. Jelonek (Olimpia)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Rąba1. Rąba (Se Gramy)85,7%
2. Polnik (Rybnik Team)75,0%
3. Kubas (PMB)71,4%
4. Włodarczyk (Hica)71,4%
5. Kozioł (Gwiezdno Flota)66,7%
6. Sala (Energiczni)62,5%
7. Beliczyński (Zryw)50,0%
8. Czepczor (Monstars)50,0%
9. Kafarski (Energiczni)50,0%
10. Klasa (Monstars)42,9%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Białdyga (Rybnik Team)1,00
2. Kaptacz (Atomic)1,00
3. Pierchała (Rybnik Team)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)