Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 9: 1 Liga

(2021-12-11)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kampa1. Kampa (Rybnik Team)34,00
2. Kaczmarczyk (Hica)31,00
3. Rospondek (Wataha)30,00
4. Zieliński (Rybnik Team)29,00
5. Kucypera (Wataha)27,00
6. Rajczak (Energiczni)26,00
7. Bubel (Monstars)25,00
8. Wieczorek (Olimpia)24,00
9. Białdyga (Rybnik Team)23,00
10. Dziemba (Hica)23,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kucypera1. Kucypera (Wataha)32,00
2. Rajczak (Energiczni)30,00
3. Kampa (Rybnik Team)29,00
4. Dziemba (Hica)27,00
5. Wilk (Monstars)26,00
6. Dereniowski (Dazynt)25,00
7. Kubas (PMB)25,00
8. Przondziono (Zryw)25,00
9. Warzycha (Olimpia)24,00
10. Klasa (Monstars)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kaczmarczyk1. Kaczmarczyk (Hica)19,00
2. Bednarek (Wataha)18,00
3. Zieliński (Rybnik Team)16,00
4. Forajter (Zryw)13,00
5. Rospondek (Wataha)13,00
6. Kampa (Rybnik Team)12,00
7. Bubel (Monstars)11,00
8. Filczek (Hica)11,00
9. Sala (Energiczni)11,00
10. Szmal (Atomic)11,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Bubel (Monstars)7,00
2. Jelonek (Olimpia)7,00
3. Kucypera (Wataha)6,00
4. Rospondek (Wataha)6,00
5. Szastak (Wataha)6,00
6. Szmal (Atomic)6,00
7. Białdyga (Rybnik Team)5,00
8. Zieliński (Rybnik Team)5,00
9. Kaczmarczyk (Hica)4,00
10. Kubas (PMB)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Olesiński (Monstars)8,00
2. Lato (Gwiezdno Flota)6,00
3. Rospondek (Wataha)6,00
4. Białdyga (Rybnik Team)4,00
5. Dereniowski (Dazynt)4,00
6. Dziadosz (Se Gramy)4,00
7. Krajewski (Dazynt)4,00
8. Kuczera (Gwiezdno Flota)3,00
9. Szyda (Monstars)3,00
10. Tabaszewski (Dazynt)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dziadosz (Se Gramy)3,00
2. Filczek (Hica)3,00
3. Kampa (Rybnik Team)3,00
4. Bartosik (Energiczni)2,00
5. Bednarek (Wataha)2,00
6. Białdyga (Rybnik Team)2,00
7. Jurkiewicz (Zryw)2,00
8. Ćwikła (Gwiezdno Flota)1,00
9. Dziemba (Hica)1,00
10. Kaczmarek (Rybnik Team)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Polnik (Rybnik Team)5,00
2. Rąba (Se Gramy)5,00
3. Tataruch (Se Gramy)5,00
4. Warzycha (Olimpia)5,00
5. Białdyga (Rybnik Team)4,00
6. Dziadosz (Se Gramy)4,00
7. Dziemba (Hica)4,00
8. Jelonek (Olimpia)4,00
9. Jurkiewicz (Zryw)4,00
10. Kruk (Rybnik Team)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kampa1. Kampa (Rybnik Team)70,6%
2. Widera (PMB)66,7%
3. Zieliński (Rybnik Team)61,5%
4. Białdyga (Rybnik Team)60,0%
5. Wieczorek (Olimpia)60,0%
6. Kucypera (Wataha)57,7%
7. Klasa (Monstars)56,3%
8. Dziemba (Hica)55,0%
9. Rajczak (Energiczni)52,4%
10. Kaptacz (Atomic)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Białdyga (Rybnik Team)71,4%
2. Krajewski (Dazynt)66,7%
3. Rospondek (Wataha)50,0%
4. Swoboda (Gwiezdno Flota)50,0%
5. Wilk (Monstars)46,2%
6. Warzycha (Olimpia)44,4%
7. Kurek (Atomic)35,7%
8. Dziemba (Hica)33,3%
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)33,3%
10. Rajczak (Energiczni)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kaczmarczyk1. Kaczmarczyk (Hica)100,0%
2. Lato (Gwiezdno Flota)100,0%
3. Rajczak (Energiczni)85,7%
4. Jelonek (Olimpia)83,3%
5. Włodarczyk (Hica)75,0%
6. Warzycha (Olimpia)66,7%
7. Kampa (Rybnik Team)62,5%
8. Kubas (PMB)60,0%
9. Kozioł (Gwiezdno Flota)42,9%
10. Dziemba (Hica)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Sass1. Sass (Atomic)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)