RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 7: 1 Liga(2021-11-27) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Rajczak (Energiczni) | 43,00 | 2. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 37,00 | 3. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 37,00 | 4. | Gąciarz (Atomic) | 29,00 | 5. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 25,00 | 6. | Stępień (Atomic) | 24,00 | 7. | Filczek (Hica) | 21,00 | 8. | Posłuszny (Energiczni) | 20,00 | 9. | Lato (Gwiezdno Flota) | 19,00 | 10. | Szmal (Atomic) | 19,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 30,00 | 2. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 28,00 | 3. | Szastak (Wataha) | 27,00 | 4. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 26,00 | 5. | Gąciarz (Atomic) | 22,00 | 6. | Szabatowski (PMB) | 19,00 | 7. | Chrząszcz (Hica) | 17,00 | 8. | Majchrzyk (Atomic) | 17,00 | 9. | Rajczak (Energiczni) | 16,00 | 10. | Filczek (Hica) | 15,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bubel (Monstars) | 15,00 | 2. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 13,00 | 3. | Stępień (Atomic) | 13,00 | 4. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 12,00 | 5. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 11,00 | 6. | Gumiński (Olimpia) | 10,00 | 7. | Muras (Rybnik Team) | 10,00 | 8. | Pierchała (Rybnik Team) | 10,00 | 9. | Rajczak (Energiczni) | 10,00 | 10. | Sgodzaj (Hica) | 10,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Rajczak (Energiczni) | 12,00 | 2. | Lato (Gwiezdno Flota) | 8,00 | 3. | Szmal (Atomic) | 8,00 | 4. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 7,00 | 5. | Kolenda (Hica) | 6,00 | 6. | Grzegorzewski (Hica) | 5,00 | 7. | Kaczmarczyk (Hica) | 5,00 | 8. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 5,00 | 9. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 5,00 | 10. | Filczek (Hica) | 4,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Rajczak (Energiczni) | 8,00 | 2. | Olesiński (Monstars) | 5,00 | 3. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 4. | Posłuszny (Energiczni) | 4,00 | 5. | Widera (PMB) | 4,00 | 6. | Bubel (Monstars) | 3,00 | 7. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 8. | Sgodzaj (Hica) | 3,00 | 9. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 2,00 | 10. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 2,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 2,00 | 2. | Zimek (PMB) | 2,00 | 3. | Borowiak (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 4. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 1,00 | 5. | Gąciarz (Atomic) | 1,00 | 6. | Grzegorzewski (Hica) | 1,00 | 7. | Kaptacz (Atomic) | 1,00 | 8. | Klasa (Monstars) | 1,00 | 9. | Pańczyk (Monstars) | 1,00 | 10. | Wisła (Atomic) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Szastok (Olimpia) | 6,00 | 2. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 5,00 | 3. | Pierchała (Rybnik Team) | 5,00 | 4. | Kubas (PMB) | 4,00 | 5. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 6. | Mucha (Hica) | 4,00 | 7. | Osadnik (Olimpia) | 4,00 | 8. | Bubel (Monstars) | 3,00 | 9. | Kucypera (Wataha) | 3,00 | 10. | Lato (Gwiezdno Flota) | 3,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 85,7% | 2. | Rajczak (Energiczni) | 80,0% | 3. | Chrząszcz (Hica) | 75,0% | 4. | Gąciarz (Atomic) | 72,7% | 5. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 70,6% | 6. | Stępień (Atomic) | 70,0% | 7. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 63,6% | 8. | Majchrzyk (Atomic) | 63,6% | 9. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 57,1% | 10. | Posłuszny (Energiczni) | 53,9% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Gąciarz (Atomic) | 71,4% | 2. | Kiełtyka (PMB) | 50,0% | 3. | Szabatowski (PMB) | 40,0% | 4. | Wierzbicki (Monstars) | 40,0% | 5. | Klasa (Monstars) | 33,3% | 6. | Kolenda (Hica) | 33,3% | 7. | Lato (Gwiezdno Flota) | 28,6% | 8. | Wilk (Monstars) | 28,6% | 9. | Szastak (Wataha) | 23,1% | 10. | Kucypera (Wataha) | 21,4% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Borowiak (Gwiezdno Flota) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|