RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 5: 1 Liga(2021-11-06) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 37,00 | 2. | Kozioł (Gwiezdno Flota) | 29,00 | 3. | Wilk (Monstars) | 27,00 | 4. | Kaptacz (Atomic) | 24,00 | 5. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 21,00 | 6. | Sawicki (Se Gramy) | 20,00 | 7. | Kurek (Atomic) | 19,00 | 8. | Rospondek (Wataha) | 19,00 | 9. | Szymura (Rybnik Team) | 19,00 | 10. | Kampa (Rybnik Team) | 17,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kozioł (Gwiezdno Flota) | 32,00 | 2. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 29,00 | 3. | Wilk (Monstars) | 26,00 | 4. | Sawicki (Se Gramy) | 24,00 | 5. | Szabatowski (PMB) | 22,00 | 6. | Kurek (Atomic) | 21,00 | 7. | Kaptacz (Atomic) | 20,00 | 8. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 19,00 | 9. | Rospondek (Wataha) | 19,00 | 10. | Szatka (Zryw) | 18,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kaptacz (Atomic) | 12,00 | 2. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 11,00 | 3. | Kampa (Rybnik Team) | 10,00 | 4. | Bury (Se Gramy) | 9,00 | 5. | Kaczmarczyk (Hica) | 9,00 | 6. | Polnik (Rybnik Team) | 9,00 | 7. | Tataruch (Se Gramy) | 9,00 | 8. | Wosinek (Energiczni) | 9,00 | 9. | Zimek (PMB) | 9,00 | 10. | Sass (Atomic) | 8,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 7,00 | 2. | Kowalski (Olimpia) | 6,00 | 3. | Szymura (Rybnik Team) | 6,00 | 4. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 5,00 | 5. | Rajczak (Energiczni) | 5,00 | 6. | Kurek (Atomic) | 4,00 | 7. | Polnik (Rybnik Team) | 4,00 | 8. | Wieczorek (Olimpia) | 4,00 | 9. | Kaczmarczyk (Hica) | 3,00 | 10. | Kozioł (Gwiezdno Flota) | 3,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kowalski (Olimpia) | 5,00 | 2. | Rajczak (Energiczni) | 5,00 | 3. | Wieczorek (Olimpia) | 5,00 | 4. | Sawicki (Se Gramy) | 4,00 | 5. | Szmal (Atomic) | 4,00 | 6. | Wierzbicki (Monstars) | 4,00 | 7. | Jurkiewicz (Zryw) | 3,00 | 8. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 9. | Nowak (Zryw) | 3,00 | 10. | Olesiński (Monstars) | 3,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jurkiewicz (Zryw) | 2,00 | 2. | Kampa (Rybnik Team) | 2,00 | 3. | Bednarek (Wataha) | 1,00 | 4. | Chrząszcz (Hica) | 1,00 | 5. | Filczek (Hica) | 1,00 | 6. | Kaptacz (Atomic) | 1,00 | 7. | Kowalski (Olimpia) | 1,00 | 8. | Majchrzyk (Atomic) | 1,00 | 9. | Marszałek (Wataha) | 1,00 | 10. | Nowak (Zryw) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Chrząszcz (Hica) | 6,00 | 2. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 6,00 | 3. | Wierzbicki (PMB) | 6,00 | 4. | Krajewski (Dobre Chłopaki) | 5,00 | 5. | Szatka (Zryw) | 5,00 | 6. | Filczek (Hica) | 4,00 | 7. | Kaczmarczyk (Hica) | 4,00 | 8. | Kolenda (Hica) | 4,00 | 9. | Nowak (Zryw) | 4,00 | 10. | Olesiński (Monstars) | 4,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Rospondek (Wataha) | 66,7% | 2. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 62,5% | 3. | Kaptacz (Atomic) | 60,0% | 4. | Sawicki (Se Gramy) | 60,0% | 5. | Kozioł (Gwiezdno Flota) | 57,1% | 6. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 55,6% | 7. | Szymura (Rybnik Team) | 55,6% | 8. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 50,0% | 9. | Nowak (Zryw) | 50,0% | 10. | Wilk (Monstars) | 50,0% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kozioł (Gwiezdno Flota) | 66,7% | 2. | Szymura (Rybnik Team) | 66,7% | 3. | Wieczorek (Olimpia) | 60,0% | 4. | Sawicki (Se Gramy) | 57,1% | 5. | Szabatowski (PMB) | 57,1% | 6. | Kaczmarczyk (Hica) | 50,0% | 7. | Rospondek (Wataha) | 50,0% | 8. | Szatka (Zryw) | 50,0% | 9. | Kolenda (Hica) | 40,0% | 10. | Tataruch (Se Gramy) | 40,0% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|