RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 4: 1 Liga(2021-10-30) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Jacaszek (Energiczni) | 39,00 | 2. | Kampa (Rybnik Team) | 32,00 | 3. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 30,00 | 4. | Sass (Atomic) | 25,00 | 5. | Rospondek (Wataha) | 24,00 | 6. | Kaptacz (Atomic) | 23,00 | 7. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 23,00 | 8. | Wilk (Monstars) | 23,00 | 9. | Nowak (Zryw) | 21,00 | 10. | Olesiński (Monstars) | 20,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kozioł (Gwiezdno Flota) | 27,00 | 2. | Wilk (Monstars) | 26,00 | 3. | Kampa (Rybnik Team) | 25,00 | 4. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 25,00 | 5. | Wieczorek (Olimpia) | 24,00 | 6. | Rospondek (Wataha) | 23,00 | 7. | Sass (Atomic) | 21,00 | 8. | Jacaszek (Energiczni) | 20,00 | 9. | Bubel (Monstars) | 18,00 | 10. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 17,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jacaszek (Energiczni) | 20,00 | 2. | Kampa (Rybnik Team) | 14,00 | 3. | Jurkiewicz (Zryw) | 13,00 | 4. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 13,00 | 5. | Pierchała (Rybnik Team) | 13,00 | 6. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 11,00 | 7. | Nowak (Zryw) | 11,00 | 8. | Tabaszewski (Dobre Chłopaki) | 11,00 | 9. | Wieczorek (Olimpia) | 10,00 | 10. | Grzegorzewski (Hica) | 9,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bubel (Monstars) | 8,00 | 2. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 7,00 | 3. | Olesiński (Monstars) | 7,00 | 4. | Grzegorzewski (Hica) | 6,00 | 5. | Szymura (Rybnik Team) | 6,00 | 6. | Widera (PMB) | 6,00 | 7. | Białdyga (Rybnik Team) | 5,00 | 8. | Jacaszek (Energiczni) | 5,00 | 9. | Pierchała (Rybnik Team) | 5,00 | 10. | Markocki (Wataha) | 4,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 7,00 | 2. | Kiełtyka (PMB) | 6,00 | 3. | Olesiński (Monstars) | 5,00 | 4. | Bury (Se Gramy) | 3,00 | 5. | Grzegorzewski (Hica) | 3,00 | 6. | Pruś (Energiczni) | 3,00 | 7. | Rajczak (Energiczni) | 3,00 | 8. | Szabatowski (PMB) | 3,00 | 9. | Tabaszewski (Dobre Chłopaki) | 3,00 | 10. | Wcisło (Energiczni) | 3,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kampa (Rybnik Team) | 3,00 | 2. | Kaptacz (Atomic) | 3,00 | 3. | Białdyga (Rybnik Team) | 1,00 | 4. | Filczek (Hica) | 1,00 | 5. | Jacaszek (Energiczni) | 1,00 | 6. | Kalinowski (Se Gramy) | 1,00 | 7. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 8. | Muras (Rybnik Team) | 1,00 | 9. | Przybecki (Monstars) | 1,00 | 10. | Rajczak (Energiczni) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Pierchała (Rybnik Team) | 6,00 | 2. | Kiełtyka (PMB) | 5,00 | 3. | Cieńciała (Energiczni) | 4,00 | 4. | Kozioł (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 5. | Krajewski (Dobre Chłopaki) | 4,00 | 6. | Wierzbicki (PMB) | 4,00 | 7. | Wisła (Atomic) | 4,00 | 8. | Kalinowski (Se Gramy) | 3,00 | 9. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 10. | Kurek (Atomic) | 3,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 72,7% | 2. | Szmal (Atomic) | 71,4% | 3. | Wierzbicki (PMB) | 71,4% | 4. | Kampa (Rybnik Team) | 64,7% | 5. | Jacaszek (Energiczni) | 62,5% | 6. | Sawicki (Se Gramy) | 60,0% | 7. | Kaptacz (Atomic) | 58,3% | 8. | Rospondek (Wataha) | 55,6% | 9. | Szabatowski (PMB) | 53,3% | 10. | Kozioł (Gwiezdno Flota) | 52,6% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Pierchała (Rybnik Team) | 57,1% | 2. | Wilk (Monstars) | 46,2% | 3. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 45,5% | 4. | Szymura (Rybnik Team) | 42,9% | 5. | Chrząszcz (Hica) | 33,3% | 6. | Kiełtyka (PMB) | 33,3% | 7. | Krajewski (Dobre Chłopaki) | 33,3% | 8. | Olesiński (Monstars) | 33,3% | 9. | Wieczorek (Olimpia) | 33,3% | 10. | Kozioł (Gwiezdno Flota) | 30,0% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|