Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 4: 1 Liga

(2021-10-30)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Jacaszek (Se Gramy)39,00
2. Kampa (Rybnik Team)32,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)30,00
4. Sass (Atomic)25,00
5. Rospondek (Wataha)24,00
6. Kaptacz (Atomic)23,00
7. Wilk (Monstars)23,00
8. Nowak (Zryw)21,00
9. Olesiński (Monstars)20,00
10. Szabatowski (PMB)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kozioł (Gwiezdno Flota)27,00
2. Wilk (Monstars)26,00
3. Kampa (Rybnik Team)25,00
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)25,00
5. Wieczorek (Olimpia)24,00
6. Rospondek (Wataha)23,00
7. Sass (Atomic)21,00
8. Jacaszek (Se Gramy)20,00
9. Bubel (Monstars)18,00
10. Nowak (Zryw)17,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jacaszek (Se Gramy)20,00
2. Kampa (Rybnik Team)14,00
3. Jurkiewicz (Zryw)13,00
4. Pierchała (Rybnik Team)13,00
5. Nowak (Zryw)11,00
6. Tabaszewski (Dazynt)11,00
7. Wieczorek (Olimpia)10,00
8. Ciupał (Dazynt)9,00
9. Forajter (Zryw)9,00
10. Kaptacz (Atomic)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Bubel (Monstars)8,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)7,00
3. Olesiński (Monstars)7,00
4. Szymura (Rybnik Team)6,00
5. Widera (PMB)6,00
6. Białdyga (Rybnik Team)5,00
7. Jacaszek (Se Gramy)5,00
8. Pierchała (Rybnik Team)5,00
9. Markocki (Wataha)4,00
10. Polnik (Rybnik Team)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)7,00
2. Kiełtyka (PMB)6,00
3. Olesiński (Monstars)5,00
4. Dziemba (Hica)4,00
5. Zawolik (Dazynt)4,00
6. Bury (Se Gramy)3,00
7. Ciosek (Energiczni)3,00
8. Pruś (Energiczni)3,00
9. Rajczak (Energiczni)3,00
10. Smodis (Olimpia)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Rybnik Team)3,00
2. Kaptacz (Atomic)3,00
3. Ciupał (Dazynt)2,00
4. Forajter (Zryw)2,00
5. Białdyga (Rybnik Team)1,00
6. Brzeziński (Wataha)1,00
7. Cader (Dazynt)1,00
8. Ćwikła (Gwiezdno Flota)1,00
9. Filczek (Hica)1,00
10. Jacaszek (Se Gramy)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Włodarczyk (Wataha)7,00
2. Pierchała (Rybnik Team)6,00
3. Ciupał (Dazynt)5,00
4. Kiełtyka (PMB)5,00
5. Cieńciała (Energiczni)4,00
6. Kozioł (Gwiezdno Flota)4,00
7. Krajewski (Dazynt)4,00
8. Smodis (Olimpia)4,00
9. Wierzbicki (PMB)4,00
10. Wisła (Atomic)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szmal1. Szmal (Atomic)71,4%
2. Wierzbicki (PMB)71,4%
3. Kampa (Rybnik Team)64,7%
4. Jacaszek (Se Gramy)62,5%
5. Sawicki (Se Gramy)60,0%
6. Kaptacz (Atomic)58,3%
7. Rospondek (Wataha)55,6%
8. Szabatowski (PMB)53,3%
9. Kozioł (Gwiezdno Flota)52,6%
10. Nowak (Zryw)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Pierchała (Rybnik Team)57,1%
2. Wilk (Monstars)46,2%
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)45,5%
4. Szymura (Rybnik Team)42,9%
5. Ciosek (Energiczni)37,5%
6. Chrząszcz (Hica)33,3%
7. Kiełtyka (PMB)33,3%
8. Krajewski (Dazynt)33,3%
9. Olesiński (Monstars)33,3%
10. Smodis (Olimpia)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Sass1. Sass (Atomic)100,0%
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)90,9%
3. Polnik (Rybnik Team)80,0%
4. Szymura (Rybnik Team)60,0%
5. Rajczak (Energiczni)58,3%
6. Kampa (Rybnik Team)50,0%
7. Jurkiewicz (Zryw)20,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Pierchała (Rybnik Team)1,00
2. Włodarczyk (Wataha)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)