Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 3: 1 Liga

(2021-10-16)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Szymura1. Szymura (Rybnik Team)32,00
2. Filczek (Hica)26,00
3. Kozioł (Gwiezdno Flota)26,00
4. Bubel (Monstars)25,00
5. Sowa (Gwiezdno Flota)23,00
6. Dziadosz (Se Gramy)22,00
7. Zimek (PMB)22,00
8. Białdyga (Gwiezdno Flota)21,00
9. Nowrotek (Hica)21,00
10. Żurawlow (Dazynt)21,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kozioł (Gwiezdno Flota)27,00
2. Dereniowski (Dazynt)26,00
3. Szymura (Rybnik Team)24,00
4. Bubel (Monstars)21,00
5. Żurawlow (Dazynt)20,00
6. Szabatowski (PMB)19,00
7. Polnik (Rybnik Team)17,00
8. Białdyga (Gwiezdno Flota)16,00
9. Chrząszcz (Hica)15,00
10. Rajczak (Energiczni)15,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Zimek1. Zimek (PMB)21,00
2. Filczek (Hica)16,00
3. Bubel (Monstars)15,00
4. Dziadosz (Se Gramy)13,00
5. Kampa (Rybnik Team)13,00
6. Rajczak (Energiczni)12,00
7. Rąba (Se Gramy)11,00
8. Tabaszewski (Dazynt)11,00
9. Żurawlow (Dazynt)11,00
10. Białdyga (Gwiezdno Flota)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kaczmarczyk1. Kaczmarczyk (Hica)8,00
2. Szymura (Rybnik Team)7,00
3. Błachnio (Wataha)5,00
4. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
5. Jelonek (Olimpia)4,00
6. Nowrotek (Hica)4,00
7. Wierzbicki (PMB)4,00
8. Dziadosz (Se Gramy)3,00
9. Kiełtyka (PMB)3,00
10. Kozioł (Gwiezdno Flota)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Szymura1. Szymura (Rybnik Team)5,00
2. Dereniowski (Dazynt)4,00
3. Lato (Gwiezdno Flota)4,00
4. Błachnio (Wataha)3,00
5. Kaczmarczyk (Hica)3,00
6. Krajewski (Dazynt)3,00
7. Kuczera (Gwiezdno Flota)3,00
8. Kudela (PMB)3,00
9. Kurek (Atomic)3,00
10. Rajczak (Energiczni)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Filczek1. Filczek (Hica)2,00
2. Jelonek (Olimpia)2,00
3. Jurkiewicz (Zryw)2,00
4. Sass (Atomic)2,00
5. Sowa (Gwiezdno Flota)2,00
6. Tabaszewski (Dazynt)2,00
7. Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
8. Dziadosz (Se Gramy)1,00
9. Kampa (Rybnik Team)1,00
10. Krawiec (Zryw)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Wołosicki1. Wołosicki (Olimpia)6,00
2. Kaczmarczyk (Hica)5,00
3. Szatka (Zryw)5,00
4. Wilk (Monstars)5,00
5. Ciupał (Dazynt)4,00
6. Franczuk (Zryw)4,00
7. Jelonek (Olimpia)4,00
8. Kiełtyka (PMB)4,00
9. Kruglik (Wataha)4,00
10. Kurek (Atomic)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Sowa1. Sowa (Gwiezdno Flota)85,7%
2. Polnik (Rybnik Team)58,3%
3. Bubel (Monstars)57,1%
4. Szymura (Rybnik Team)57,1%
5. Napierała (Rybnik Team)55,6%
6. Nowrotek (Hica)55,6%
7. Schlagner (Olimpia)55,6%
8. Białdyga (Gwiezdno Flota)53,9%
9. Chrząszcz (Hica)50,0%
10. Filczek (Hica)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Żurawlow (Dazynt)75,0%
2. Jelonek (Olimpia)60,0%
3. Szymura (Rybnik Team)58,3%
4. Chrząstek (Gwiezdno Flota)40,0%
5. Dziemba (Hica)40,0%
6. Kucypera (Wataha)36,4%
7. Wilk (Monstars)33,3%
8. Wołosicki (Olimpia)33,3%
9. Kozioł (Gwiezdno Flota)25,0%
10. Szmal (Atomic)22,2%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Franczuk1. Franczuk (Zryw)83,3%
2. Rajczak (Energiczni)75,0%
3. Bubel (Monstars)71,4%
4. Klasa (Monstars)66,7%
5. Dereniowski (Dazynt)60,0%
6. Napierała (Rybnik Team)60,0%
7. Nowrotek (Hica)60,0%
8. Polnik (Rybnik Team)60,0%
9. Schlagner (Olimpia)35,7%
10. Wołosicki (Olimpia)33,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Sass1. Sass (Atomic)1,00
2. Szastak (Wataha)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 3-6:
Hica75:61Se Gramywięcej»
(24-04-2022 9:00)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)