RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 2: 1 Liga(2021-10-09) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Polnik (Rybnik Team) | 44,00 | 2. | Kaptacz (Atomic) | 25,00 | 3. | Muras (Rybnik Team) | 25,00 | 4. | Szabatowski (PMB) | 24,00 | 5. | Jurkiewicz (Zryw) | 21,00 | 6. | Wieczorek (Olimpia) | 16,00 | 7. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 15,00 | 8. | Szymura (Rybnik Team) | 15,00 | 9. | Włodarczyk (Hica) | 15,00 | 10. | Szastok (Olimpia) | 14,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Polnik (Rybnik Team) | 39,00 | 2. | Szabatowski (PMB) | 24,00 | 3. | Wieczorek (Olimpia) | 20,00 | 4. | Włodarczyk (Hica) | 20,00 | 5. | Kubas (PMB) | 16,00 | 6. | Kucypera (Wataha) | 16,00 | 7. | Szastak (Wataha) | 16,00 | 8. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 15,00 | 9. | Klasa (Monstars) | 15,00 | 10. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 15,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Muras (Rybnik Team) | 20,00 | 2. | Jurkiewicz (Zryw) | 15,00 | 3. | Kaptacz (Atomic) | 14,00 | 4. | Borowiak (Gwiezdno Flota) | 13,00 | 5. | Tabaszewski (Dobre Chłopaki) | 13,00 | 6. | Wcisło (Energiczni) | 10,00 | 7. | Polnik (Rybnik Team) | 8,00 | 8. | Szmal (Atomic) | 8,00 | 9. | Żurawlow (Dobre Chłopaki) | 8,00 | 10. | Błachnio (Wataha) | 7,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Szymura (Rybnik Team) | 9,00 | 2. | Chrząszcz (Hica) | 5,00 | 3. | Polnik (Rybnik Team) | 5,00 | 4. | Błachnio (Wataha) | 3,00 | 5. | Jacaszek (Energiczni) | 3,00 | 6. | Lato (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 7. | Piętka (Monstars) | 3,00 | 8. | Sawicki (Se Gramy) | 3,00 | 9. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 10. | Szastok (Olimpia) | 3,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 2. | Bednarek (Wataha) | 3,00 | 3. | Borowiak (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 4. | Jacaszek (Energiczni) | 3,00 | 5. | Lato (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 6. | Polnik (Rybnik Team) | 3,00 | 7. | Rajczak (Energiczni) | 3,00 | 8. | Tabaszewski (Dobre Chłopaki) | 3,00 | 9. | Wieczorek (Olimpia) | 3,00 | 10. | Wilk (Monstars) | 3,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jurkiewicz (Zryw) | 4,00 | 2. | Bednarek (Wataha) | 3,00 | 3. | Filczek (Hica) | 1,00 | 4. | Jacaszek (Energiczni) | 1,00 | 5. | Kaptacz (Atomic) | 1,00 | 6. | Muras (Rybnik Team) | 1,00 | 7. | Nowak (Zryw) | 1,00 | 8. | Przybecki (Monstars) | 1,00 | 9. | Stępień (Atomic) | 1,00 | 10. | Szastok (Olimpia) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Błachnio (Wataha) | 6,00 | 2. | Stępień (Atomic) | 6,00 | 3. | Terlecki (Zryw) | 6,00 | 4. | Szastak (Wataha) | 5,00 | 5. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 4,00 | 6. | Kruk (Rybnik Team) | 4,00 | 7. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 8. | Sawicki (Se Gramy) | 4,00 | 9. | Wierzbicki (Monstars) | 4,00 | 10. | Borowiak (Gwiezdno Flota) | 3,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Polnik (Rybnik Team) | 66,7% | 2. | Szabatowski (PMB) | 66,7% | 3. | Włodarczyk (Hica) | 53,3% | 4. | Kaptacz (Atomic) | 50,0% | 5. | Kubas (PMB) | 50,0% | 6. | Muras (Rybnik Team) | 50,0% | 7. | Muras (Rybnik Team) | 50,0% | 8. | Szmal (Atomic) | 50,0% | 9. | Kruk (Rybnik Team) | 46,7% | 10. | Kurek (Atomic) | 45,5% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kubas (PMB) | 62,5% | 2. | Polnik (Rybnik Team) | 55,6% | 3. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 45,5% | 4. | Szymura (Rybnik Team) | 37,5% | 5. | Franczuk (Zryw) | 33,3% | 6. | Szastak (Wataha) | 33,3% | 7. | Wieczorek (Olimpia) | 33,3% | 8. | Włodarczyk (Hica) | 33,3% | 9. | Wierzbicki (Monstars) | 30,0% | 10. | Kucypera (Wataha) | 25,0% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|