Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2021/22): 1 Liga

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Bartosz Polnik (Rybnik Team)30,00
2. Artur Bubel (Monstars)24,50
3. Szymon Tataruch (Se Gramy)24,00
4. Tomasz Kaptacz (Atomic)23,50
5. Michał Dziadosz (Se Gramy)22,00
6. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)22,00
7. Tomasz Szymura (Rybnik Team)20,67
8. Paweł Nowrotek (Hica)18,33
9. Jerzy Michalik (Hica)17,50
10. Wojciech Kampa (Rybnik Team)17,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bartosz Polnik (Rybnik Team)29,67
2. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)22,50
3. Szymon Tataruch (Se Gramy)22,00
4. Artur Bubel (Monstars)21,50
5. Adam Szabatowski (PMB)20,33
6. Michał Kafarski (Energiczni)19,50
7. Daniel Dereniowski (Dazynt)19,00
8. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)18,33
9. Tomasz Szymura (Rybnik Team)17,00
10. Damian Szastak (Wataha)16,67

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Paweł Muras (Rybnik Team)14,50
2. Michał Dziadosz (Se Gramy)13,00
3. Wojciech Kampa (Rybnik Team)13,00
4. Artur Bubel (Monstars)12,00
5. Krystian Łagowski (Zryw)12,00
6. Michał Jurkiewicz (Zryw)11,50
7. Przemysław Osadnik (Olimpia)11,00
8. Tomasz Rąba (Se Gramy)11,00
9. Tomasz Kaptacz (Atomic)10,00
10. Jerzy Michalik (Hica)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Szymura1. Tomasz Szymura (Rybnik Team)7,33
2. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)5,33
3. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)5,00
4. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)5,00
5. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)4,33
6. Bartosz Błachnio (Wataha)4,00
7. Sebastian Kołodziej (Atomic)4,00
8. Beniamin Włodarczyk (Wataha)4,00
9. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)3,33
10. Michał Dziadosz (Se Gramy)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)4,33
2. Przemysław Osadnik (Olimpia)4,00
3. Szymon Tataruch (Se Gramy)4,00
4. Jerzy Michalik (Hica)3,50
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)3,33
6. Dominik Jacaszek (Se Gramy)3,00
7. Dominik Rajczak (Energiczni)3,00
8. Tomasz Szymura (Rybnik Team)2,67
9. Robert Wieczorek (Olimpia)2,67
10. Adrian Wilk (Monstars)2,67

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Michał Jurkiewicz (Zryw)3,00
2. Błażej Napierała (Rybnik Team)1,50
3. Szymon Filczek (Hica)1,33
4. Paweł Bednarek (Wataha)1,00
5. Marek Bury (Se Gramy)1,00
6. Michał Dziadosz (Se Gramy)1,00
7. Mateusz Forajter (Zryw)1,00
8. Tomasz Jakubczyk (Se Gramy)1,00
9. Wojciech Kampa (Rybnik Team)1,00
10. Krystian Łagowski (Zryw)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Jelonek1. Grzegorz Jelonek (Olimpia)5,00
2. Marcin Szatka (Zryw)4,33
3. Michał Kafarski (Energiczni)4,00
4. Mariusz Soja (Atomic)4,00
5. Tomasz Sawicki (Se Gramy)3,67
6. Paweł Kruglik (Wataha)3,50
7. Michał Stępień (Atomic)3,50
8. Bartosz Terlecki (Zryw)3,50
9. Michał Wołosicki (Olimpia)3,50
10. Bartosz Błachnio (Wataha)3,33

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Bartosz Polnik (Rybnik Team)59,6%
2. Adam Szabatowski (PMB)46,2%
3. Daniel Dereniowski (Dazynt)44,8%
4. Robert Wieczorek (Olimpia)35,2%
5. Grzegorz Jelonek (Olimpia)25,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Białdyga1. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
2. Szymon Filczek (Hica)1,00
3. Dominik Jacaszek (Se Gramy)1,00
4. Michał Kafarski (Energiczni)1,00
5. Paweł Kucypera (Wataha)1,00
6. Rafał Nowak (Zryw)1,00
7. Andrzej Sass (Atomic)1,00
8. Sławomir Stępień (Se Gramy)1,00
9. Damian Szastak (Wataha)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 3
2 Liga:
Bociany Manhattan22:101Dobermanywięcej»
(17-10-2021 10:20)
Pepega Squad25:117Green Peaswięcej»
(17-10-2021 9:00)
1 Liga:
Energiczni39:46Monstarswięcej»
(16-10-2021 16:00)
Hica67:43Atomicwięcej»
(16-10-2021 14:40)
Wataha46:75Rybnik Teamwięcej»
(16-10-2021 13:00)
Dazynt56:52Se Gramywięcej»
(16-10-2021 11:40)
Olimpia53:93Gwiezdno Flotawięcej»
(16-10-2021 10:20)
Zryw36:56PMBwięcej»
(16-10-2021 9:00)
2 Liga:
Szpotloki54:75Budsarwięcej»
(16-10-2021 18:40)
Asy Śląska39:80Wściekłe Psywięcej»
(16-10-2021 17:20)
Kolejka 2
Dobermany94:37Asy Śląskawięcej»
(10-10-2021 10:20)
Budsar117:39Pepega Squadwięcej»
(10-10-2021 9:00)