RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2021/22): 1 LigaEvaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 31,29 | 2. | Artur Bubel (Monstars) | 26,31 | 3. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 26,11 | 4. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 22,83 | 5. | Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota) | 21,50 | 6. | Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota) | 20,13 | 7. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 20,00 | 8. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 19,53 | 9. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 19,00 | 10. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 18,57 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota) | 23,75 | 2. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 23,44 | 3. | Daniel Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 23,31 | 4. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 23,14 | 5. | Artur Bubel (Monstars) | 22,38 | 6. | Adam Warzycha (Olimpia) | 19,50 | 7. | Adam Szabatowski (PMB) | 17,50 | 8. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 17,13 | 9. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 17,00 | 10. | Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota) | 15,50 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 12,50 | 2. | Artur Bubel (Monstars) | 11,54 | 3. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 11,33 | 4. | Witold Zimek (PMB) | 9,92 | 5. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 9,75 | 6. | Michał Jurkiewicz (Zryw) | 9,62 | 7. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 8,86 | 8. | Łukasz Kowalski (Olimpia) | 8,86 | 9. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 8,78 | 10. | Szymon Filczek (Hica) | 8,73 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 6,00 | 2. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 5,43 | 3. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 5,00 | 4. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 4,78 | 5. | Dominik Rajczak (Energiczni) | 4,58 | 6. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 4,47 | 7. | Krzysztof Kaczmarczyk (Hica) | 4,29 | 8. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 4,13 | 9. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 4,08 | 10. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 4,07 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Dominik Rajczak (Energiczni) | 4,33 | 2. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 4,00 | 3. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 3,79 | 4. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 3,77 | 5. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 3,11 | 6. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 2,86 | 7. | Dominik Jacaszek (Energiczni) | 2,50 | 8. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 2,43 | 9. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 2,40 | 10. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 2,38 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 1,92 | 2. | Michał Jurkiewicz (Zryw) | 1,54 | 3. | Łukasz Kowalski (Olimpia) | 1,29 | 4. | Szymon Filczek (Hica) | 1,27 | 5. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 1,20 | 6. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 1,14 | 7. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 1,13 | 8. | Błażej Napierała (Rybnik Team) | 1,11 | 9. | Dominik Jacaszek (Energiczni) | 1,00 | 10. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 4,40 | 2. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 4,14 | 3. | Tomasz Sawicki (Se Gramy) | 3,91 | 4. | Marcin Szatka (Zryw) | 3,50 | 5. | Tomasz Rąba (Se Gramy) | 3,46 | 6. | Damian Szastak (Wataha) | 3,43 | 7. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 3,38 | 8. | Krzysztof Przondziono (Zryw) | 3,14 | 9. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 3,14 | 10. | Krzysztof Kaczmarczyk (Hica) | 3,00 |
Skuteczność z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 71,0% | 2. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 60,8% | 3. | Artur Bubel (Monstars) | 52,7% | 4. | Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota) | 51,0% | 5. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 50,3% | 6. | Karol Schlagner (Olimpia) | 50,0% | 7. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 49,7% | 8. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 49,3% | 9. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 49,2% | 10. | Błażej Napierała (Rybnik Team) | 49,1% |
Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Artur Bubel (Monstars) | 45,5% | 2. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 44,6% | 3. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 44,6% | 4. | Adam Warzycha (Olimpia) | 36,8% | 5. | Jarosław Kolenda (Hica) | 35,6% | 6. | Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota) | 35,5% | 7. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 34,9% | 8. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 34,0% | 9. | Adrian Wilk (Monstars) | 33,7% | 10. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 33,0% |
Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 78,6% | 2. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 75,0% | 3. | Dominik Rajczak (Energiczni) | 67,7% | 4. | Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota) | 66,7% | 5. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 64,7% | 6. | Łukasz Klasa (Monstars) | 64,6% | 7. | Adam Warzycha (Olimpia) | 57,8% | 8. | Kacper Wcisło (Energiczni) | 55,2% | 9. | Michał Włodarczyk (Hica) | 53,7% | 10. | Rafał Nowak (Zryw) | 46,3% |
Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Adam Borowiak (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 2. | Andrzej Sass (Atomic) | 3,00 | 3. | Artur Bubel (Monstars) | 2,00 | 4. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 2,00 | 5. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 1,00 | 6. | Marcin Cieńciała (Energiczni) | 1,00 | 7. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 1,00 | 8. | Dominik Jacaszek (Energiczni) | 1,00 | 9. | Krzysztof Kaczmarczyk (Hica) | 1,00 | 10. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 1,00 | 11. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 1,00 | 12. | Paweł Kucypera (Wataha) | 1,00 | 13. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 14. | Błażej Napierała (Rybnik Team) | 1,00 | 15. | Rafał Nowak (Zryw) | 1,00 | 16. | Mariusz Soja (Atomic) | 1,00 | 17. | Michał Stępień (Atomic) | 1,00 | 18. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 19. | Damian Szastak (Wataha) | 1,00 | 20. | Szymon Tataruch (Se Gramy) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|