Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2021/22): 1 Liga

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Marceli Dziemba (Hica)25,00
2. Artur Bubel (Monstars)24,13
3. Michał Kafarski (Energiczni)20,43
4. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)20,29
5. Bartosz Polnik (Rybnik Team)20,20
6. Wojciech Kampa (Rybnik Team)19,88
7. Tomasz Kaptacz (Atomic)18,90
8. Paweł Nowrotek (Hica)18,17
9. Kamil Chmielorz (Olimpia)17,33
10. Dominik Rajczak (Energiczni)17,13

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Daniel Dereniowski (Dazynt)24,25
2. Marceli Dziemba (Hica)23,00
3. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)22,14
4. Michał Kafarski (Energiczni)20,86
5. Artur Bubel (Monstars)20,63
6. Adam Warzycha (Olimpia)20,20
7. Bartosz Polnik (Rybnik Team)18,60
8. Adam Szabatowski (PMB)18,10
9. Krzysztof Przondziono (Zryw)16,75
10. Wojciech Kampa (Rybnik Team)16,25

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Artur Bubel (Monstars)11,38
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)11,25
3. Mateusz Forajter (Zryw)10,00
4. Michał Jurkiewicz (Zryw)9,44
5. Marek Brzeziński (Wataha)9,33
6. Tomasz Kaptacz (Atomic)9,10
7. Michał Kafarski (Energiczni)8,86
8. Paweł Nowrotek (Hica)8,83
9. Michał Dziadosz (Se Gramy)8,75
10. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)8,70

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adam Pierchała (Rybnik Team)5,67
2. Łukasz Kowalski (Olimpia)5,33
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)5,00
4. Tomasz Szymura (Rybnik Team)4,78
5. Paweł Nowrotek (Hica)4,67
6. Adam Białdyga (Rybnik Team)4,60
7. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)4,50
8. Dominik Rajczak (Energiczni)4,38
9. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)4,30
10. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,90

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Jarosław Olesiński (Monstars)4,10
2. Dominik Rajczak (Energiczni)3,88
3. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,30
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)3,20
5. Michał Kafarski (Energiczni)3,00
6. Dominik Jacaszek (Se Gramy)2,67
7. Marceli Dziemba (Hica)2,57
8. Patryk Krajewski (Dazynt)2,44
9. Adam Białdyga (Rybnik Team)2,40
10. Daniel Dereniowski (Dazynt)2,38

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)2,00
2. Sebastian Kołodziej (Atomic)2,00
3. Michał Jurkiewicz (Zryw)1,56
4. Sławomir Ćwikła (Gwiezdno Flota)1,43
5. Michał Dziadosz (Se Gramy)1,25
6. Szymon Filczek (Hica)1,20
7. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,00
8. Kacper Ciupał (Dazynt)1,00
9. Łukasz Kowalski (Olimpia)1,00
10. Jerzy Michalik (Hica)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Jelonek1. Grzegorz Jelonek (Olimpia)4,33
2. Adam Pierchała (Rybnik Team)4,33
3. Krzysztof Przondziono (Zryw)4,25
4. Tomasz Sawicki (Se Gramy)4,25
5. Marcin Szatka (Zryw)4,20
6. Michał Wołosicki (Olimpia)3,75
7. Beniamin Włodarczyk (Wataha)3,67
8. Adam Białdyga (Rybnik Team)3,60
9. Michał Kafarski (Energiczni)3,57
10. Krzysztof Franczuk (Zryw)3,50

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Sowa1. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)62,3%
2. Bartosz Polnik (Rybnik Team)55,2%
3. Paweł Nowrotek (Hica)53,5%
4. Tomasz Kaptacz (Atomic)53,0%
5. Marceli Dziemba (Hica)52,9%
6. Artur Bubel (Monstars)51,1%
7. Wojciech Kampa (Rybnik Team)49,1%
8. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)47,9%
9. Rafał Chrząszcz (Hica)47,5%
10. Dominik Jacaszek (Se Gramy)47,1%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)42,1%
2. Adam Warzycha (Olimpia)41,1%
3. Tomasz Szymura (Rybnik Team)39,7%
4. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)36,8%
5. Robert Wieczorek (Olimpia)36,2%
6. Tomasz Kiełtyka (PMB)32,4%
7. Grzegorz Jelonek (Olimpia)31,4%
8. Grzegorz Kurek (Atomic)31,3%
9. Marek Kubas (PMB)30,7%
10. Michał Kafarski (Energiczni)30,7%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Bartosz Polnik (Rybnik Team)75,9%
2. Łukasz Klasa (Monstars)69,1%
3. Dominik Rajczak (Energiczni)66,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Sass1. Andrzej Sass (Atomic)3,00
2. Adam Pierchała (Rybnik Team)2,00
3. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,00
4. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
5. Artur Bubel (Monstars)1,00
6. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
7. Dominik Jacaszek (Se Gramy)1,00
8. Michał Kafarski (Energiczni)1,00
9. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
10. Paweł Kucypera (Wataha)1,00
11. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
12. Arkadiusz Kudela (PMB)1,00
13. Błażej Napierała (Rybnik Team)1,00
14. Rafał Nowak (Zryw)1,00
15. Sławomir Stępień (Se Gramy)1,00
16. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00
17. Damian Szastak (Wataha)1,00
18. Szymon Tataruch (Se Gramy)1,00
19. Beniamin Włodarczyk (Wataha)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda druga
Kolejka 1
Grupa A:
Monstars57:78Gwiezdno Flotawięcej»
(15-01-2022 14:40)
Hica75:60Se Gramywięcej»
(15-01-2022 13:00)
Atomic39:72Rybnik Teamwięcej»
(15-01-2022 11:40)
Grupa B:
Zryw20:0Watahawięcej»
(15-01-2022 16:00)
Dazynt50:77Energiczniwięcej»
(15-01-2022 10:20)
PMB43:48Olimpiawięcej»
(15-01-2022 9:00)
RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40PMBwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)