Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Terminarz RALK (Sezon 2021/22) - Runda zasadnicza

1 Liga

Kolejka 1 (2021-10-2)

Hica Ruda Śląska-:-Olimpia Basketwięcej»
(02-10-2021 11:20)
Zryw Siemianowice-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(02-10-2021 12:40)
Monstars Będzin-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(02-10-2021 14:00)
Energiczni-:-Se Gramywięcej»
(02-10-2021 15:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Rybnik Teamwięcej»
(02-10-2021 16:40)
Dazynt Team-:-Watahawięcej»
(02-10-2021 18:00)

Kolejka 2 (2021-10-9)

Monstars Będzin-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(09-10-2021 9:00)
Atomic Sosnowiec-:-Watahawięcej»
(09-10-2021 10:20)
Rybnik Team-:-Olimpia Basketwięcej»
(09-10-2021 11:40)
Piaśniki Magic Balls-:-Energiczniwięcej»
(09-10-2021 13:00)
Gwiezdno Flota-:-Se Gramywięcej»
(09-10-2021 14:40)
Zryw Siemianowice-:-Dazynt Teamwięcej»
(09-10-2021 16:00)

Kolejka 3 (2021-10-16)

Zryw Siemianowice-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(16-10-2021 9:00)
Olimpia Basket-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(16-10-2021 10:20)
Dazynt Team-:-Se Gramywięcej»
(16-10-2021 11:40)
Wataha-:-Rybnik Teamwięcej»
(16-10-2021 13:00)
Hica Ruda Śląska-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(16-10-2021 14:40)
Energiczni-:-Monstars Będzinwięcej»
(16-10-2021 16:00)

Kolejka 4 (2021-10-30)

Se Gramy-:-Olimpia Basketwięcej»
(30-10-2021 9:00)
Monstars Będzin-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(30-10-2021 10:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Dazynt Teamwięcej»
(30-10-2021 11:40)
Gwiezdno Flota-:-Watahawięcej»
(30-10-2021 13:00)
Rybnik Team-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(30-10-2021 14:40)
Atomic Sosnowiec-:-Energiczniwięcej»
(30-10-2021 16:00)

Kolejka 5 (2021-11-6, 2021-11-7)

Piaśniki Magic Balls-:-Monstars Będzinwięcej»
(06-11-2021 9:00)
Wataha-:-Se Gramywięcej»
(06-11-2021 10:20)
Zryw Siemianowice-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(06-11-2021 11:40)
Hica Ruda Śląska-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(06-11-2021 13:00)
Energiczni-:-Rybnik Teamwięcej»
(06-11-2021 14:20)
Dazynt Team-:-Olimpia Basketwięcej»
(07-11-2021 9:00)

Kolejka 6 (2021-11-13)

Rybnik Team-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(13-11-2021 9:00)
Se Gramy-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(13-11-2021 10:20)
Atomic Sosnowiec-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(13-11-2021 11:40)
Olimpia Basket-:-Watahawięcej»
(13-11-2021 13:00)
Monstars Będzin-:-Dazynt Teamwięcej»
(13-11-2021 14:40)
Gwiezdno Flota-:-Energiczniwięcej»
(13-11-2021 16:00)

Kolejka 7 (2021-11-27, 2021-11-28)

Rybnik Team-:-Monstars Będzinwięcej»
(27-11-2021 9:00)
Olimpia Basket-:-Energiczniwięcej»
(27-11-2021 10:20)
Gwiezdno Flota-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(27-11-2021 11:40)
Se Gramy-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(27-11-2021 13:00)
Wataha-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(28-11-2021 13:00)
Atomic Sosnowiec-:-Dazynt Teamwięcej»
(28-11-2021 14:20)

Kolejka 8 (2021-12-4)

Zryw Siemianowice-:-Olimpia Basketwięcej»
(04-12-2021 9:00)
Energiczni-:-Watahawięcej»
(04-12-2021 10:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Se Gramywięcej»
(04-12-2021 11:40)
Monstars Będzin-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(04-12-2021 13:00)
Atomic Sosnowiec-:-Rybnik Teamwięcej»
(04-12-2021 14:40)
Dazynt Team-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(04-12-2021 16:00)

Kolejka 9 (2021-12-11)

Olimpia Basket-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(11-12-2021 9:00)
Wataha-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(11-12-2021 10:20)
Gwiezdno Flota-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(11-12-2021 11:40)
Se Gramy-:-Monstars Będzinwięcej»
(11-12-2021 13:00)
Hica Ruda Śląska-:-Energiczniwięcej»
(11-12-2021 14:40)
Rybnik Team-:-Dazynt Teamwięcej»
(11-12-2021 16:00)

Kolejka 10 (2021-12-18)

Monstars Będzin-:-Olimpia Basketwięcej»
(18-12-2021 9:00)
Zryw Siemianowice-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(18-12-2021 10:20)
Dazynt Team-:-Energiczniwięcej»
(18-12-2021 11:40)
Piaśniki Magic Balls-:-Watahawięcej»
(18-12-2021 13:00)
Rybnik Team-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(18-12-2021 14:40)
Atomic Sosnowiec-:-Se Gramywięcej»
(18-12-2021 16:00)

Kolejka 11 (2022-01-8, 2022-01-9)

Energiczni-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(08-01-2022 9:00)
Hica Ruda Śląska-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(08-01-2022 10:20)
Olimpia Basket-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(08-01-2022 11:40)
Wataha-:-Monstars Będzinwięcej»
(08-01-2022 13:00)
Se Gramy-:-Rybnik Teamwięcej»
(08-01-2022 14:20)
Gwiezdno Flota-:-Dazynt Teamwięcej»
(09-01-2022 9:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)