Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Wyniki RALK (Sezon 2021/22) - Runda zasadnicza

1 Liga

Kolejka 3 (2021-10-16)

Zryw Siemianowice36:56Piaśniki Magic Ballswięcej»
(16-10-2021 9:00)
Olimpia Basket53:93Gwiezdno Flotawięcej»
(16-10-2021 10:20)
Dazynt Team56:52Se Gramywięcej»
(16-10-2021 11:40)
Wataha46:75Rybnik Teamwięcej»
(16-10-2021 13:00)
Hica Ruda Śląska67:43Atomic Sosnowiecwięcej»
(16-10-2021 14:40)
Energiczni39:46Monstars Będzinwięcej»
(16-10-2021 16:00)

Kolejka 2 (2021-10-9)

Monstars Będzin54:65Hica Ruda Śląskawięcej»
(09-10-2021 9:00)
Atomic Sosnowiec63:48Watahawięcej»
(09-10-2021 10:20)
Rybnik Team83:53Olimpia Basketwięcej»
(09-10-2021 11:40)
Piaśniki Magic Balls61:49Energiczniwięcej»
(09-10-2021 13:00)
Gwiezdno Flota68:42Se Gramywięcej»
(09-10-2021 14:40)
Zryw Siemianowice44:33Dazynt Teamwięcej»
(09-10-2021 16:00)

Kolejka 1 (2021-10-2)

Hica Ruda Śląska65:44Olimpia Basketwięcej»
(02-10-2021 11:20)
Zryw Siemianowice57:99Gwiezdno Flotawięcej»
(02-10-2021 12:40)
Monstars Będzin46:55Atomic Sosnowiecwięcej»
(02-10-2021 14:00)
Energiczni52:72Se Gramywięcej»
(02-10-2021 15:20)
Piaśniki Magic Balls59:64Rybnik Teamwięcej»
(02-10-2021 16:40)
Dazynt Team43:81Watahawięcej»
(02-10-2021 18:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 3
2 Liga:
Bociany Manhattan22:101Dobermanywięcej»
(17-10-2021 10:20)
Pepega Squad25:117Green Peaswięcej»
(17-10-2021 9:00)
1 Liga:
Energiczni39:46Monstarswięcej»
(16-10-2021 16:00)
Hica67:43Atomicwięcej»
(16-10-2021 14:40)
Wataha46:75Rybnik Teamwięcej»
(16-10-2021 13:00)
Dazynt56:52Se Gramywięcej»
(16-10-2021 11:40)
Olimpia53:93Gwiezdno Flotawięcej»
(16-10-2021 10:20)
Zryw36:56PMBwięcej»
(16-10-2021 9:00)
2 Liga:
Szpotloki54:75Budsarwięcej»
(16-10-2021 18:40)
Asy Śląska39:80Wściekłe Psywięcej»
(16-10-2021 17:20)
Kolejka 2
Dobermany94:37Asy Śląskawięcej»
(10-10-2021 10:20)
Budsar117:39Pepega Squadwięcej»
(10-10-2021 9:00)