Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Wyniki RALK (Sezon 2021/22) - Runda zasadnicza

1 Liga

Kolejka 11 (2022-01-8, 2022-01-9)

Energiczni52:42Zryw Siemianowicewięcej»
(08-01-2022 9:00)
Hica Ruda Śląska81:59Piaśniki Magic Ballswięcej»
(08-01-2022 10:20)
Olimpia Basket51:67Atomic Sosnowiecwięcej»
(08-01-2022 11:40)
Wataha39:96Monstars Będzinwięcej»
(08-01-2022 13:00)
Se Gramy36:64Rybnik Teamwięcej»
(08-01-2022 14:20)
Gwiezdno Flota79:45Dazynt Teamwięcej»
(09-01-2022 9:00)

Kolejka 10 (2021-12-18)

Monstars Będzin76:38Olimpia Basketwięcej»
(18-12-2021 9:00)
Zryw Siemianowice59:106Hica Ruda Śląskawięcej»
(18-12-2021 10:20)
Dazynt Team53:80Energiczniwięcej»
(18-12-2021 11:40)
Piaśniki Magic Balls61:65Watahawięcej»
(18-12-2021 13:00)
Rybnik Team56:73Gwiezdno Flotawięcej»
(18-12-2021 14:40)
Atomic Sosnowiec43:41Se Gramywięcej»
(18-12-2021 16:00)

Kolejka 9 (2021-12-11)

Olimpia Basket65:72Piaśniki Magic Ballswięcej»
(11-12-2021 9:00)
Wataha70:46Zryw Siemianowicewięcej»
(11-12-2021 10:20)
Gwiezdno Flota67:58Atomic Sosnowiecwięcej»
(11-12-2021 11:40)
Se Gramy49:75Monstars Będzinwięcej»
(11-12-2021 13:00)
Hica Ruda Śląska73:69Energiczniwięcej»
(11-12-2021 14:40)
Rybnik Team89:62Dazynt Teamwięcej»
(11-12-2021 16:00)

Kolejka 8 (2021-12-4)

Zryw Siemianowice64:86Olimpia Basketwięcej»
(04-12-2021 9:00)
Energiczni52:41Watahawięcej»
(04-12-2021 10:20)
Piaśniki Magic Balls55:61Se Gramywięcej»
(04-12-2021 11:40)
Monstars Będzin53:71Gwiezdno Flotawięcej»
(04-12-2021 13:00)
Atomic Sosnowiec49:61Rybnik Teamwięcej»
(04-12-2021 14:40)
Dazynt Team0:20Hica Ruda Śląskawięcej»
(04-12-2021 16:00)

Kolejka 7 (2021-11-27, 2021-11-28)

Rybnik Team43:52Monstars Będzinwięcej»
(27-11-2021 9:00)
Olimpia Basket37:101Energiczniwięcej»
(27-11-2021 10:20)
Gwiezdno Flota77:52Piaśniki Magic Ballswięcej»
(27-11-2021 11:40)
Se Gramy20:0Zryw Siemianowicewięcej»
(27-11-2021 13:00)
Wataha54:77Hica Ruda Śląskawięcej»
(28-11-2021 13:00)
Atomic Sosnowiec86:45Dazynt Teamwięcej»
(28-11-2021 14:20)

Kolejka 6 (2021-11-13)

Rybnik Team81:47Zryw Siemianowicewięcej»
(13-11-2021 9:00)
Se Gramy49:67Hica Ruda Śląskawięcej»
(13-11-2021 10:20)
Atomic Sosnowiec53:38Piaśniki Magic Ballswięcej»
(13-11-2021 11:40)
Olimpia Basket68:69Watahawięcej»
(13-11-2021 13:00)
Monstars Będzin78:62Dazynt Teamwięcej»
(13-11-2021 14:40)
Gwiezdno Flota57:50Energiczniwięcej»
(13-11-2021 16:00)

Kolejka 5 (2021-11-6, 2021-11-7)

Piaśniki Magic Balls47:68Monstars Będzinwięcej»
(06-11-2021 9:00)
Wataha49:52Se Gramywięcej»
(06-11-2021 10:20)
Zryw Siemianowice50:65Atomic Sosnowiecwięcej»
(06-11-2021 11:40)
Hica Ruda Śląska37:77Gwiezdno Flotawięcej»
(06-11-2021 13:00)
Energiczni40:58Rybnik Teamwięcej»
(06-11-2021 14:20)
Dazynt Team47:63Olimpia Basketwięcej»
(07-11-2021 9:00)

Kolejka 4 (2021-10-30)

Se Gramy73:48Olimpia Basketwięcej»
(30-10-2021 9:00)
Monstars Będzin69:53Zryw Siemianowicewięcej»
(30-10-2021 10:20)
Piaśniki Magic Balls59:31Dazynt Teamwięcej»
(30-10-2021 11:40)
Gwiezdno Flota77:51Watahawięcej»
(30-10-2021 13:00)
Rybnik Team76:57Hica Ruda Śląskawięcej»
(30-10-2021 14:40)
Atomic Sosnowiec62:47Energiczniwięcej»
(30-10-2021 16:00)

Kolejka 3 (2021-10-16)

Zryw Siemianowice36:56Piaśniki Magic Ballswięcej»
(16-10-2021 9:00)
Olimpia Basket53:93Gwiezdno Flotawięcej»
(16-10-2021 10:20)
Dazynt Team56:52Se Gramywięcej»
(16-10-2021 11:40)
Wataha46:75Rybnik Teamwięcej»
(16-10-2021 13:00)
Hica Ruda Śląska67:43Atomic Sosnowiecwięcej»
(16-10-2021 14:40)
Energiczni39:46Monstars Będzinwięcej»
(16-10-2021 16:00)

Kolejka 2 (2021-10-9)

Monstars Będzin54:65Hica Ruda Śląskawięcej»
(09-10-2021 9:00)
Atomic Sosnowiec63:48Watahawięcej»
(09-10-2021 10:20)
Rybnik Team83:53Olimpia Basketwięcej»
(09-10-2021 11:40)
Piaśniki Magic Balls61:49Energiczniwięcej»
(09-10-2021 13:00)
Gwiezdno Flota68:42Se Gramywięcej»
(09-10-2021 14:40)
Zryw Siemianowice44:33Dazynt Teamwięcej»
(09-10-2021 16:00)

Kolejka 1 (2021-10-2)

Hica Ruda Śląska65:44Olimpia Basketwięcej»
(02-10-2021 11:20)
Zryw Siemianowice57:99Gwiezdno Flotawięcej»
(02-10-2021 12:40)
Monstars Będzin46:55Atomic Sosnowiecwięcej»
(02-10-2021 14:00)
Energiczni52:72Se Gramywięcej»
(02-10-2021 15:20)
Piaśniki Magic Balls59:64Rybnik Teamwięcej»
(02-10-2021 16:40)
Dazynt Team43:81Watahawięcej»
(02-10-2021 18:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda druga
Kolejka 1
Grupa A:
Monstars57:78Gwiezdno Flotawięcej»
(15-01-2022 14:40)
Hica75:60Se Gramywięcej»
(15-01-2022 13:00)
Atomic39:72Rybnik Teamwięcej»
(15-01-2022 11:40)
Grupa B:
Zryw20:0Watahawięcej»
(15-01-2022 16:00)
Dazynt50:77Energiczniwięcej»
(15-01-2022 10:20)
PMB43:48Olimpiawięcej»
(15-01-2022 9:00)
RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40PMBwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)