RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2021/22)Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Grzegorz Podulka (Budsar) | 43,00 | 2. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 31,29 | 3. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 31,00 | 4. | Marcin Weselak (Budsar) | 28,94 | 5. | Artur Bubel (Monstars) | 26,31 | 6. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 26,11 | 7. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 22,83 | 8. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 22,00 | 9. | Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota) | 21,50 | 10. | Michał Goj (Dobermany) | 21,43 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Grzegorz Podulka (Budsar) | 37,00 | 2. | Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota) | 23,75 | 3. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 23,44 | 4. | Daniel Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 23,31 | 5. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 23,14 | 6. | Artur Bubel (Monstars) | 22,38 | 7. | Michał Goj (Dobermany) | 22,14 | 8. | Marcin Weselak (Budsar) | 20,75 | 9. | Adam Warzycha (Olimpia) | 19,50 | 10. | Marek Palej (Green Peas) | 19,27 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 15,00 | 2. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 12,50 | 3. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 12,08 | 4. | Artur Bubel (Monstars) | 11,54 | 5. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 11,33 | 6. | Paweł Wymazała (Asy ¦l±ska) | 11,20 | 7. | Marcin Weselak (Budsar) | 10,75 | 8. | Mateusz Forajter (Basket Czerwionka) | 10,67 | 9. | Witold Zimek (PMB) | 9,92 | 10. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 9,75 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 9,00 | 2. | Grzegorz Podulka (Budsar) | 8,00 | 3. | Michał Moralewicz (Budsar) | 6,92 | 4. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 6,50 | 5. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 6,00 | 6. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 5,43 | 7. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 5,00 | 8. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 4,78 | 9. | Paweł Nowrotek (Budsar) | 4,71 | 10. | Kamil Nowak (Drim Tim) | 4,67 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Szymon Kampa (Dobermany) | 4,83 | 2. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 4,36 | 3. | Dominik Rajczak (Energiczni) | 4,33 | 4. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 4,00 | 5. | Grzegorz Podulka (Budsar) | 4,00 | 6. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 3,79 | 7. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 3,77 | 8. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 3,11 | 9. | Kamil Nowak (Drim Tim) | 3,00 | 10. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 2,86 |
Bloki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Tomasz Rusek (Dobermany) | 2,14 | 2. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 1,92 | 3. | Michał Jurkiewicz (Zryw) | 1,54 | 4. | Mateusz Forajter (Basket Czerwionka) | 1,33 | 5. | Łukasz Kowalski (Olimpia) | 1,29 | 6. | Szymon Filczek (Hica) | 1,27 | 7. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 1,20 | 8. | Paweł Wymazała (Asy ¦l±ska) | 1,20 | 9. | Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 1,15 | 10. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 1,14 |
Straty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Marcin Puc (Pepega Squad) | 6,80 | 2. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 4,40 | 3. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 4,14 | 4. | Tomasz Zgodziński (Pepega Squad) | 4,00 | 5. | Tomasz Sawicki (Se Gramy) | 3,91 | 6. | Krzysztof Łuczak (Asy ¦l±ska) | 3,71 | 7. | Tomasz Zason (Wielka Ki¶ć) | 3,67 | 8. | Adrian Mieszczanin (Asy ¦l±ska) | 3,60 | 9. | Paweł Wymazała (Asy ¦l±ska) | 3,53 | 10. | Marcin Szatka (Zryw) | 3,50 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Robert Białkowski (Dobermany) | 71,4% | 2. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 71,0% | 3. | Marcin Tartas (Budsar) | 69,6% | 4. | Marcin Weselak (Budsar) | 66,2% | 5. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 60,8% | 6. | Arkadiusz Pokorski (Dobermany) | 54,9% | 7. | Bartłomiej ¦wiatowski (W¶ciekłe Psy) | 53,1% | 8. | Marek Palej (Green Peas) | 53,0% | 9. | Artur Bubel (Monstars) | 52,7% | 10. | Paweł Nowrotek (Budsar) | 52,2% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Artur Bubel (Monstars) | 45,5% | 2. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 44,6% | 3. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 44,6% | 4. | Tomasz Wróbel (Budsar) | 41,6% | 5. | Michał Broda (W¶ciekłe Psy) | 37,3% | 6. | Adam Warzycha (Olimpia) | 36,8% | 7. | Jarosław Kolenda (Hica) | 35,6% | 8. | Sławomir Czajor (Green Peas) | 35,5% | 9. | Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota) | 35,5% | 10. | Marcin Reszkiewicz (Budsar) | 35,4% |
Skuteczno¶ć za 1 (min. 40 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 78,6% | 2. | Robert Białkowski (Dobermany) | 76,2% | 3. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 75,0% | 4. | Dominik Rajczak (Energiczni) | 67,7% | 5. | Marcin Weselak (Budsar) | 67,1% | 6. | Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota) | 66,7% | 7. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 64,7% | 8. | Łukasz Klasa (Monstars) | 64,6% | 9. | Sławomir Czajor (Green Peas) | 60,5% | 10. | Adam Warzycha (Olimpia) | 57,8% |
Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Szymon Falewicz (Bociany Manhattan) | 4,00 | 2. | Michał Moralewicz (Budsar) | 4,00 | 3. | Robert Białkowski (Dobermany) | 3,00 | 4. | Adam Borowiak (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 5. | Andrzej Sass (Atomic) | 3,00 | 6. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 2,00 | 7. | Artur Bubel (Monstars) | 2,00 | 8. | Arkadiusz Ganczarczyk (Szpotloki) | 2,00 | 9. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 2,00 | 10. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 1,00 | 11. | Konrad Belicki (Bociany Manhattan) | 1,00 | 12. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 1,00 | 13. | Marcin Bogucki (Szpotloki) | 1,00 | 14. | Marcin Cieńciała (Energiczni) | 1,00 | 15. | Sławomir Czajor (Green Peas) | 1,00 | 16. | Arkadiusz Drabek (Szpotloki) | 1,00 | 17. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 1,00 | 18. | Michał Goj (Dobermany) | 1,00 | 19. | Dominik Jacaszek (Energiczni) | 1,00 | 20. | Krzysztof Kaczmarczyk (Hica) | 1,00 | 21. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 1,00 | 22. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 1,00 | 23. | Paweł Kucypera (Wataha) | 1,00 | 24. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 25. | Mateusz Mazurkiewicz (W¶ciekłe Psy) | 1,00 | 26. | Adrian Mieszczanin (Asy ¦l±ska) | 1,00 | 27. | Błażej Napierała (Rybnik Team) | 1,00 | 28. | Patryk Nieckarz (Bociany Manhattan) | 1,00 | 29. | Rafał Nowak (Zryw) | 1,00 | 30. | Damian Pruksa (Dobermany) | 1,00 | 31. | Krzysztof Soballa (Asy ¦l±ska) | 1,00 | 32. | Mariusz Soja (Atomic) | 1,00 | 33. | Michał Stępień (Atomic) | 1,00 | 34. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 35. | Damian Szastak (Wataha) | 1,00 | 36. | Wiktor ¦wiatowski (W¶ciekłe Psy) | 1,00 | 37. | Szymon Tataruch (Se Gramy) | 1,00 | 38. | Arkadiusz Zawiła (Szpotloki) | 1,00 | 39. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy ¦l±ska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy ¦l±ska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|