Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Terminarz RALK (Sezon 2021/22) - Runda zasadnicza

Kolejka 1 (2021-10-02)

Hica Ruda ¦l±ska-:-Olimpia Basketwięcej»
(02-10-2021 11:20)
Zryw Siemianowice-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(02-10-2021 12:40)
Monstars Będzin-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(02-10-2021 14:00)
Energiczni-:-Se Gramywięcej»
(02-10-2021 15:20)
Pia¶niki Magic Balls-:-Rybnik Teamwięcej»
(02-10-2021 16:40)
Dazynt Team-:-Watahawięcej»
(02-10-2021 18:00)
Szpotloki-:-Bociany Manhattanwięcej»
(03-10-2021 9:00)
Budsar Zabrze-:-Green Peaswięcej»
(03-10-2021 10:20)
W¶ciekłe Psy-:-Dobermany Tychywięcej»
(03-10-2021 11:40)
Drim Tim -:-Asy ¦l±skawięcej»
(03-10-2021 13:00)

Kolejka 2 (2021-10-09)

Monstars Będzin-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(09-10-2021 9:00)
Atomic Sosnowiec-:-Watahawięcej»
(09-10-2021 10:20)
Rybnik Team-:-Olimpia Basketwięcej»
(09-10-2021 11:40)
Pia¶niki Magic Balls-:-Energiczniwięcej»
(09-10-2021 13:00)
Gwiezdno Flota-:-Se Gramywięcej»
(09-10-2021 14:40)
Zryw Siemianowice-:-Dazynt Teamwięcej»
(09-10-2021 16:00)
Green Peas-:-Bociany Manhattanwięcej»
(09-10-2021 17:20)
W¶ciekłe Psy-:-Szpotlokiwięcej»
(09-10-2021 18:40)
Budsar Zabrze-:-Pepega Squadwięcej»
(10-10-2021 9:00)
Dobermany Tychy-:-Asy ¦l±skawięcej»
(10-10-2021 10:20)

Kolejka 3 (2021-10-16)

Zryw Siemianowice-:-Pia¶niki Magic Ballswięcej»
(16-10-2021 9:00)
Olimpia Basket-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(16-10-2021 10:20)
Dazynt Team-:-Se Gramywięcej»
(16-10-2021 11:40)
Wataha-:-Rybnik Teamwięcej»
(16-10-2021 13:00)
Hica Ruda ¦l±ska-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(16-10-2021 14:40)
Energiczni-:-Monstars Będzinwięcej»
(16-10-2021 16:00)
Asy ¦l±ska-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(16-10-2021 17:20)
Szpotloki-:-Budsar Zabrzewięcej»
(16-10-2021 18:40)
Pepega Squad-:-Green Peaswięcej»
(17-10-2021 9:00)
Bociany Manhattan-:-Dobermany Tychywięcej»
(17-10-2021 10:20)

Kolejka 4 (2021-10-30)

Se Gramy-:-Olimpia Basketwięcej»
(30-10-2021 9:00)
Monstars Będzin-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(30-10-2021 10:20)
Pia¶niki Magic Balls-:-Dazynt Teamwięcej»
(30-10-2021 11:40)
Gwiezdno Flota-:-Watahawięcej»
(30-10-2021 13:00)
Rybnik Team-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(30-10-2021 14:40)
Atomic Sosnowiec-:-Energiczniwięcej»
(30-10-2021 16:00)
Budsar Zabrze-:-Drim Tim więcej»
(30-10-2021 17:20)
Green Peas-:-Szpotlokiwięcej»
(30-10-2021 18:40)
Asy ¦l±ska-:-Bociany Manhattanwięcej»
(31-10-2021 9:00)
Dobermany Tychy-:-Pepega Squadwięcej»
(31-10-2021 10:20)

Kolejka 5 (2021-11-06)

Pia¶niki Magic Balls-:-Monstars Będzinwięcej»
(06-11-2021 9:00)
Wataha-:-Se Gramywięcej»
(06-11-2021 10:20)
Zryw Siemianowice-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(06-11-2021 11:40)
Hica Ruda ¦l±ska-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(06-11-2021 13:00)
Energiczni-:-Rybnik Teamwięcej»
(06-11-2021 14:20)
Dazynt Team-:-Olimpia Basketwięcej»
(07-11-2021 9:00)
Pepega Squad-:-Asy ¦l±skawięcej»
(07-11-2021 10:20)
W¶ciekłe Psy-:-Budsar Zabrzewięcej»
(07-11-2021 11:40)
Drim Tim -:-Green Peaswięcej»
(07-11-2021 13:00)
Szpotloki-:-Dobermany Tychywięcej»
(07-11-2021 14:20)

Kolejka 6 (2021-11-13)

Rybnik Team-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(13-11-2021 9:00)
Se Gramy-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(13-11-2021 10:20)
Atomic Sosnowiec-:-Pia¶niki Magic Ballswięcej»
(13-11-2021 11:40)
Olimpia Basket-:-Watahawięcej»
(13-11-2021 13:00)
Monstars Będzin-:-Dazynt Teamwięcej»
(13-11-2021 14:40)
Gwiezdno Flota-:-Energiczniwięcej»
(13-11-2021 16:00)
Bociany Manhattan-:-Pepega Squadwięcej»
(13-11-2021 17:20)
Green Peas-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(13-11-2021 18:40)
Asy ¦l±ska-:-Szpotlokiwięcej»
(14-11-2021 9:00)
Dobermany Tychy-:-Drim Tim więcej»
(14-11-2021 10:20)

Kolejka 7 (2021-11-27)

Rybnik Team-:-Monstars Będzinwięcej»
(27-11-2021 9:00)
Olimpia Basket-:-Energiczniwięcej»
(27-11-2021 10:20)
Gwiezdno Flota-:-Pia¶niki Magic Ballswięcej»
(27-11-2021 11:40)
Se Gramy-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(27-11-2021 13:00)
Drim Tim -:-W¶ciekłe Psywięcej»
(27-11-2021 14:20)
Pepega Squad-:-Szpotlokiwięcej»
(28-11-2021 9:00)
Bociany Manhattan-:-Drim Tim więcej»
(28-11-2021 10:20)
Dobermany Tychy-:-Budsar Zabrzewięcej»
(28-11-2021 11:40)
Wataha-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(28-11-2021 13:00)
Atomic Sosnowiec-:-Dazynt Teamwięcej»
(28-11-2021 14:20)

Kolejka 8 (2021-12-04)

Zryw Siemianowice-:-Olimpia Basketwięcej»
(04-12-2021 9:00)
Energiczni-:-Watahawięcej»
(04-12-2021 10:20)
Pia¶niki Magic Balls-:-Se Gramywięcej»
(04-12-2021 11:40)
Monstars Będzin-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(04-12-2021 13:00)
Atomic Sosnowiec-:-Rybnik Teamwięcej»
(04-12-2021 14:40)
Dazynt Team-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(04-12-2021 16:00)
W¶ciekłe Psy-:-Bociany Manhattanwięcej»
(04-12-2021 17:20)
Drim Tim -:-Pepega Squadwięcej»
(04-12-2021 18:40)
Budsar Zabrze-:-Asy ¦l±skawięcej»
(05-12-2021 9:00)
Green Peas-:-Dobermany Tychywięcej»
(05-12-2021 10:20)

Kolejka 9 (2021-12-11)

Olimpia Basket-:-Pia¶niki Magic Ballswięcej»
(11-12-2021 9:00)
Wataha-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(11-12-2021 10:20)
Gwiezdno Flota-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(11-12-2021 11:40)
Se Gramy-:-Monstars Będzinwięcej»
(11-12-2021 13:00)
Hica Ruda ¦l±ska-:-Energiczniwięcej»
(11-12-2021 14:40)
Rybnik Team-:-Dazynt Teamwięcej»
(11-12-2021 16:00)
Bociany Manhattan-:-Budsar Zabrzewięcej»
(11-12-2021 17:20)
Asy ¦l±ska-:-Green Peaswięcej»
(11-12-2021 18:40)
Szpotloki-:-Drim Tim więcej»
(12-12-2021 9:00)
Pepega Squad-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(12-12-2021 10:20)

Kolejka 10 (2021-12-18)

Monstars Będzin-:-Olimpia Basketwięcej»
(18-12-2021 9:00)
Zryw Siemianowice-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(18-12-2021 10:20)
Dazynt Team-:-Energiczniwięcej»
(18-12-2021 11:40)
Pia¶niki Magic Balls-:-Watahawięcej»
(18-12-2021 13:00)
Rybnik Team-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(18-12-2021 14:40)
Atomic Sosnowiec-:-Se Gramywięcej»
(18-12-2021 16:00)
Szpotloki-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(18-12-2021 17:20)
Pepega Squad-:-Budsar Zabrzewięcej»
(18-12-2021 18:40)
Bociany Manhattan-:-Green Peaswięcej»
(19-12-2021 9:00)
Asy ¦l±ska-:-Dobermany Tychywięcej»
(19-12-2021 10:20)

Kolejka 11 (2022-01-08)

Energiczni-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(08-01-2022 9:00)
Hica Ruda ¦l±ska-:-Pia¶niki Magic Ballswięcej»
(08-01-2022 10:20)
Olimpia Basket-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(08-01-2022 11:40)
Wataha-:-Monstars Będzinwięcej»
(08-01-2022 13:00)
Se Gramy-:-Rybnik Teamwięcej»
(08-01-2022 14:20)
Gwiezdno Flota-:-Dazynt Teamwięcej»
(09-01-2022 9:00)
W¶ciekłe Psy-:-Drim Tim więcej»
(09-01-2022 10:20)
Budsar Zabrze-:-Szpotlokiwięcej»
(09-01-2022 11:40)
Green Peas-:-Pepega Squadwięcej»
(09-01-2022 13:00)
Dobermany Tychy-:-Bociany Manhattanwięcej»
(09-01-2022 14:20)

Kolejka 12 (2022-01-15)

Dobermany Tychy-:-Green Peaswięcej»
(15-01-2022 17:20)
Asy ¦l±ska-:-Budsar Zabrzewięcej»
(15-01-2022 18:40)
Bociany Manhattan-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(16-01-2022 9:00)
Pepega Squad-:-Drim Tim więcej»
(16-01-2022 10:20)

Kolejka 13 (2022-01-23)

Bociany Manhattan-:-Asy ¦l±skawięcej»
(23-01-2022 10:20)
Drim Tim -:-Budsar Zabrzewięcej»
(23-01-2022 11:40)
Szpotloki-:-Green Peaswięcej»
(23-01-2022 13:00)
Pepega Squad-:-Dobermany Tychywięcej»
(23-01-2022 14:20)

Kolejka 14 (2022-01-29)

Dobermany Tychy-:-Szpotlokiwięcej»
(29-01-2022 17:20)
Green Peas-:-Drim Tim więcej»
(29-01-2022 18:40)
Budsar Zabrze-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(30-01-2022 9:00)
Asy ¦l±ska-:-Pepega Squadwięcej»
(30-01-2022 10:20)

Kolejka 15 (2022-02-12)

Green Peas-:-Asy ¦l±skawięcej»
(12-02-2022 17:20)
Budsar Zabrze-:-Bociany Manhattanwięcej»
(12-02-2022 18:40)
Drim Tim -:-Szpotlokiwięcej»
(13-02-2022 9:00)
W¶ciekłe Psy-:-Pepega Squadwięcej»
(13-02-2022 10:20)

Kolejka 16 (2022-02-26)

Drim Tim -:-Dobermany Tychywięcej»
(26-02-2022 17:20)
W¶ciekłe Psy-:-Green Peaswięcej»
(26-02-2022 18:40)
Szpotloki-:-Asy ¦l±skawięcej»
(27-02-2022 9:00)
Pepega Squad-:-Bociany Manhattanwięcej»
(27-02-2022 10:20)

Kolejka 17 (2022-04-23)

Bociany Manhattan-:-Szpotlokiwięcej»
(23-04-2022 14:40)
Dobermany Tychy-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(23-04-2022 16:00)
Green Peas-:-Budsar Zabrzewięcej»
(23-04-2022 17:20)
Asy ¦l±ska-:-Drim Tim więcej»
(23-04-2022 18:40)

Kolejka 18 (2022-05-07)

Szpotloki-:-Pepega Squadwięcej»
(07-05-2022 13:00)
W¶ciekłe Psy-:-Asy ¦l±skawięcej»
(07-05-2022 14:40)
Budsar Zabrze-:-Dobermany Tychywięcej»
(07-05-2022 16:00)
Drim Tim -:-Bociany Manhattanwięcej»
(07-05-2022 17:20)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 3-6:
Hica75:61Se Gramywięcej»
(24-04-2022 9:00)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)