RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Terminarz RALK (Sezon 2021/22) - Runda zasadniczaKolejka 1 (2021-10-02)Hica Ruda ¦l±ska | - | : | - | Olimpia Basket | więcej» | (02-10-2021 11:20) | | Zryw Siemianowice | - | : | - | Gwiezdno Flota | więcej» | (02-10-2021 12:40) | | Monstars Będzin | - | : | - | Atomic Sosnowiec | więcej» | (02-10-2021 14:00) | | Energiczni | - | : | - | Se Gramy | więcej» | (02-10-2021 15:20) | | Pia¶niki Magic Balls | - | : | - | Rybnik Team | więcej» | (02-10-2021 16:40) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (02-10-2021 18:00) | | Szpotloki | - | : | - | Bociany Manhattan | więcej» | (03-10-2021 9:00) | | Budsar Zabrze | - | : | - | Green Peas | więcej» | (03-10-2021 10:20) | | W¶ciekłe Psy | - | : | - | Dobermany Tychy | więcej» | (03-10-2021 11:40) | | Drim Tim | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (03-10-2021 13:00) | |
Kolejka 2 (2021-10-09)Monstars Będzin | - | : | - | Hica Ruda ¦l±ska | więcej» | (09-10-2021 9:00) | | Atomic Sosnowiec | - | : | - | Wataha | więcej» | (09-10-2021 10:20) | | Rybnik Team | - | : | - | Olimpia Basket | więcej» | (09-10-2021 11:40) | | Pia¶niki Magic Balls | - | : | - | Energiczni | więcej» | (09-10-2021 13:00) | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Se Gramy | więcej» | (09-10-2021 14:40) | | Zryw Siemianowice | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (09-10-2021 16:00) | | Green Peas | - | : | - | Bociany Manhattan | więcej» | (09-10-2021 17:20) | | W¶ciekłe Psy | - | : | - | Szpotloki | więcej» | (09-10-2021 18:40) | | Budsar Zabrze | - | : | - | Pepega Squad | więcej» | (10-10-2021 9:00) | | Dobermany Tychy | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (10-10-2021 10:20) | |
Kolejka 3 (2021-10-16)Zryw Siemianowice | - | : | - | Pia¶niki Magic Balls | więcej» | (16-10-2021 9:00) | | Olimpia Basket | - | : | - | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-10-2021 10:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Se Gramy | więcej» | (16-10-2021 11:40) | | Wataha | - | : | - | Rybnik Team | więcej» | (16-10-2021 13:00) | | Hica Ruda ¦l±ska | - | : | - | Atomic Sosnowiec | więcej» | (16-10-2021 14:40) | | Energiczni | - | : | - | Monstars Będzin | więcej» | (16-10-2021 16:00) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | W¶ciekłe Psy | więcej» | (16-10-2021 17:20) | | Szpotloki | - | : | - | Budsar Zabrze | więcej» | (16-10-2021 18:40) | | Pepega Squad | - | : | - | Green Peas | więcej» | (17-10-2021 9:00) | | Bociany Manhattan | - | : | - | Dobermany Tychy | więcej» | (17-10-2021 10:20) | |
Kolejka 4 (2021-10-30)Se Gramy | - | : | - | Olimpia Basket | więcej» | (30-10-2021 9:00) | | Monstars Będzin | - | : | - | Zryw Siemianowice | więcej» | (30-10-2021 10:20) | | Pia¶niki Magic Balls | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (30-10-2021 11:40) | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Wataha | więcej» | (30-10-2021 13:00) | | Rybnik Team | - | : | - | Hica Ruda ¦l±ska | więcej» | (30-10-2021 14:40) | | Atomic Sosnowiec | - | : | - | Energiczni | więcej» | (30-10-2021 16:00) | | Budsar Zabrze | - | : | - | Drim Tim | więcej» | (30-10-2021 17:20) | | Green Peas | - | : | - | Szpotloki | więcej» | (30-10-2021 18:40) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Bociany Manhattan | więcej» | (31-10-2021 9:00) | | Dobermany Tychy | - | : | - | Pepega Squad | więcej» | (31-10-2021 10:20) | |
Kolejka 5 (2021-11-06)Pia¶niki Magic Balls | - | : | - | Monstars Będzin | więcej» | (06-11-2021 9:00) | | Wataha | - | : | - | Se Gramy | więcej» | (06-11-2021 10:20) | | Zryw Siemianowice | - | : | - | Atomic Sosnowiec | więcej» | (06-11-2021 11:40) | | Hica Ruda ¦l±ska | - | : | - | Gwiezdno Flota | więcej» | (06-11-2021 13:00) | | Energiczni | - | : | - | Rybnik Team | więcej» | (06-11-2021 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Olimpia Basket | więcej» | (07-11-2021 9:00) | | Pepega Squad | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (07-11-2021 10:20) | | W¶ciekłe Psy | - | : | - | Budsar Zabrze | więcej» | (07-11-2021 11:40) | | Drim Tim | - | : | - | Green Peas | więcej» | (07-11-2021 13:00) | | Szpotloki | - | : | - | Dobermany Tychy | więcej» | (07-11-2021 14:20) | |
Kolejka 6 (2021-11-13)Rybnik Team | - | : | - | Zryw Siemianowice | więcej» | (13-11-2021 9:00) | | Se Gramy | - | : | - | Hica Ruda ¦l±ska | więcej» | (13-11-2021 10:20) | | Atomic Sosnowiec | - | : | - | Pia¶niki Magic Balls | więcej» | (13-11-2021 11:40) | | Olimpia Basket | - | : | - | Wataha | więcej» | (13-11-2021 13:00) | | Monstars Będzin | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-11-2021 14:40) | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Energiczni | więcej» | (13-11-2021 16:00) | | Bociany Manhattan | - | : | - | Pepega Squad | więcej» | (13-11-2021 17:20) | | Green Peas | - | : | - | W¶ciekłe Psy | więcej» | (13-11-2021 18:40) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Szpotloki | więcej» | (14-11-2021 9:00) | | Dobermany Tychy | - | : | - | Drim Tim | więcej» | (14-11-2021 10:20) | |
Kolejka 7 (2021-11-27)Rybnik Team | - | : | - | Monstars Będzin | więcej» | (27-11-2021 9:00) | | Olimpia Basket | - | : | - | Energiczni | więcej» | (27-11-2021 10:20) | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Pia¶niki Magic Balls | więcej» | (27-11-2021 11:40) | | Se Gramy | - | : | - | Zryw Siemianowice | więcej» | (27-11-2021 13:00) | | Drim Tim | - | : | - | W¶ciekłe Psy | więcej» | (27-11-2021 14:20) | | Pepega Squad | - | : | - | Szpotloki | więcej» | (28-11-2021 9:00) | | Bociany Manhattan | - | : | - | Drim Tim | więcej» | (28-11-2021 10:20) | | Dobermany Tychy | - | : | - | Budsar Zabrze | więcej» | (28-11-2021 11:40) | | Wataha | - | : | - | Hica Ruda ¦l±ska | więcej» | (28-11-2021 13:00) | | Atomic Sosnowiec | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (28-11-2021 14:20) | |
Kolejka 8 (2021-12-04)Zryw Siemianowice | - | : | - | Olimpia Basket | więcej» | (04-12-2021 9:00) | | Energiczni | - | : | - | Wataha | więcej» | (04-12-2021 10:20) | | Pia¶niki Magic Balls | - | : | - | Se Gramy | więcej» | (04-12-2021 11:40) | | Monstars Będzin | - | : | - | Gwiezdno Flota | więcej» | (04-12-2021 13:00) | | Atomic Sosnowiec | - | : | - | Rybnik Team | więcej» | (04-12-2021 14:40) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Hica Ruda ¦l±ska | więcej» | (04-12-2021 16:00) | | W¶ciekłe Psy | - | : | - | Bociany Manhattan | więcej» | (04-12-2021 17:20) | | Drim Tim | - | : | - | Pepega Squad | więcej» | (04-12-2021 18:40) | | Budsar Zabrze | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (05-12-2021 9:00) | | Green Peas | - | : | - | Dobermany Tychy | więcej» | (05-12-2021 10:20) | |
Kolejka 9 (2021-12-11)Olimpia Basket | - | : | - | Pia¶niki Magic Balls | więcej» | (11-12-2021 9:00) | | Wataha | - | : | - | Zryw Siemianowice | więcej» | (11-12-2021 10:20) | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Atomic Sosnowiec | więcej» | (11-12-2021 11:40) | | Se Gramy | - | : | - | Monstars Będzin | więcej» | (11-12-2021 13:00) | | Hica Ruda ¦l±ska | - | : | - | Energiczni | więcej» | (11-12-2021 14:40) | | Rybnik Team | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (11-12-2021 16:00) | | Bociany Manhattan | - | : | - | Budsar Zabrze | więcej» | (11-12-2021 17:20) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Green Peas | więcej» | (11-12-2021 18:40) | | Szpotloki | - | : | - | Drim Tim | więcej» | (12-12-2021 9:00) | | Pepega Squad | - | : | - | W¶ciekłe Psy | więcej» | (12-12-2021 10:20) | |
Kolejka 10 (2021-12-18)Monstars Będzin | - | : | - | Olimpia Basket | więcej» | (18-12-2021 9:00) | | Zryw Siemianowice | - | : | - | Hica Ruda ¦l±ska | więcej» | (18-12-2021 10:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Energiczni | więcej» | (18-12-2021 11:40) | | Pia¶niki Magic Balls | - | : | - | Wataha | więcej» | (18-12-2021 13:00) | | Rybnik Team | - | : | - | Gwiezdno Flota | więcej» | (18-12-2021 14:40) | | Atomic Sosnowiec | - | : | - | Se Gramy | więcej» | (18-12-2021 16:00) | | Szpotloki | - | : | - | W¶ciekłe Psy | więcej» | (18-12-2021 17:20) | | Pepega Squad | - | : | - | Budsar Zabrze | więcej» | (18-12-2021 18:40) | | Bociany Manhattan | - | : | - | Green Peas | więcej» | (19-12-2021 9:00) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Dobermany Tychy | więcej» | (19-12-2021 10:20) | |
Kolejka 11 (2022-01-08)Energiczni | - | : | - | Zryw Siemianowice | więcej» | (08-01-2022 9:00) | | Hica Ruda ¦l±ska | - | : | - | Pia¶niki Magic Balls | więcej» | (08-01-2022 10:20) | | Olimpia Basket | - | : | - | Atomic Sosnowiec | więcej» | (08-01-2022 11:40) | | Wataha | - | : | - | Monstars Będzin | więcej» | (08-01-2022 13:00) | | Se Gramy | - | : | - | Rybnik Team | więcej» | (08-01-2022 14:20) | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (09-01-2022 9:00) | | W¶ciekłe Psy | - | : | - | Drim Tim | więcej» | (09-01-2022 10:20) | | Budsar Zabrze | - | : | - | Szpotloki | więcej» | (09-01-2022 11:40) | | Green Peas | - | : | - | Pepega Squad | więcej» | (09-01-2022 13:00) | | Dobermany Tychy | - | : | - | Bociany Manhattan | więcej» | (09-01-2022 14:20) | |
Kolejka 12 (2022-01-15)Dobermany Tychy | - | : | - | Green Peas | więcej» | (15-01-2022 17:20) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Budsar Zabrze | więcej» | (15-01-2022 18:40) | | Bociany Manhattan | - | : | - | W¶ciekłe Psy | więcej» | (16-01-2022 9:00) | | Pepega Squad | - | : | - | Drim Tim | więcej» | (16-01-2022 10:20) | |
Kolejka 13 (2022-01-23)Bociany Manhattan | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (23-01-2022 10:20) | | Drim Tim | - | : | - | Budsar Zabrze | więcej» | (23-01-2022 11:40) | | Szpotloki | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-01-2022 13:00) | | Pepega Squad | - | : | - | Dobermany Tychy | więcej» | (23-01-2022 14:20) | |
Kolejka 14 (2022-01-29)Dobermany Tychy | - | : | - | Szpotloki | więcej» | (29-01-2022 17:20) | | Green Peas | - | : | - | Drim Tim | więcej» | (29-01-2022 18:40) | | Budsar Zabrze | - | : | - | W¶ciekłe Psy | więcej» | (30-01-2022 9:00) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Pepega Squad | więcej» | (30-01-2022 10:20) | |
Kolejka 15 (2022-02-12)Green Peas | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (12-02-2022 17:20) | | Budsar Zabrze | - | : | - | Bociany Manhattan | więcej» | (12-02-2022 18:40) | | Drim Tim | - | : | - | Szpotloki | więcej» | (13-02-2022 9:00) | | W¶ciekłe Psy | - | : | - | Pepega Squad | więcej» | (13-02-2022 10:20) | |
Kolejka 16 (2022-02-26)Drim Tim | - | : | - | Dobermany Tychy | więcej» | (26-02-2022 17:20) | | W¶ciekłe Psy | - | : | - | Green Peas | więcej» | (26-02-2022 18:40) | | Szpotloki | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (27-02-2022 9:00) | | Pepega Squad | - | : | - | Bociany Manhattan | więcej» | (27-02-2022 10:20) | |
Kolejka 17 (2022-04-23)Bociany Manhattan | - | : | - | Szpotloki | więcej» | (23-04-2022 14:40) | | Dobermany Tychy | - | : | - | W¶ciekłe Psy | więcej» | (23-04-2022 16:00) | | Green Peas | - | : | - | Budsar Zabrze | więcej» | (23-04-2022 17:20) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Drim Tim | więcej» | (23-04-2022 18:40) | |
Kolejka 18 (2022-05-07)Szpotloki | - | : | - | Pepega Squad | więcej» | (07-05-2022 13:00) | | W¶ciekłe Psy | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (07-05-2022 14:40) | | Budsar Zabrze | - | : | - | Dobermany Tychy | więcej» | (07-05-2022 16:00) | | Drim Tim | - | : | - | Bociany Manhattan | więcej» | (07-05-2022 17:20) | |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy ¦l±ska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy ¦l±ska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|