Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Wyniki RALK (Sezon 2021/22) - Runda zasadnicza

Kolejka 18 (2022-05-07)

Szpotloki62:42Pepega Squadwięcej»
(07-05-2022 13:00)
W¶ciekłe Psy20:0Asy ¦l±skawięcej»
(07-05-2022 14:40)
Budsar Zabrze68:60Dobermany Tychywięcej»
(07-05-2022 16:00)
Drim Tim 0:20Bociany Manhattanwięcej»
(07-05-2022 17:20)

Kolejka 17 (2022-04-23)

Bociany Manhattan48:44Szpotlokiwięcej»
(23-04-2022 14:40)
Dobermany Tychy70:73W¶ciekłe Psywięcej»
(23-04-2022 16:00)
Green Peas59:70Budsar Zabrzewięcej»
(23-04-2022 17:20)
Asy ¦l±ska20:0Drim Tim więcej»
(23-04-2022 18:40)

Kolejka 16 (2022-02-26)

Drim Tim 51:70Dobermany Tychywięcej»
(26-02-2022 17:20)
W¶ciekłe Psy47:56Green Peaswięcej»
(26-02-2022 18:40)
Szpotloki57:60Asy ¦l±skawięcej»
(27-02-2022 9:00)
Pepega Squad35:77Bociany Manhattanwięcej»
(27-02-2022 10:20)

Kolejka 15 (2022-02-12)

Green Peas100:40Asy ¦l±skawięcej»
(12-02-2022 17:20)
Budsar Zabrze100:62Bociany Manhattanwięcej»
(12-02-2022 18:40)
Drim Tim 95:43Szpotlokiwięcej»
(13-02-2022 9:00)
W¶ciekłe Psy114:50Pepega Squadwięcej»
(13-02-2022 10:20)

Kolejka 14 (2022-01-29)

Dobermany Tychy110:43Szpotlokiwięcej»
(29-01-2022 17:20)
Green Peas62:54Drim Tim więcej»
(29-01-2022 18:40)
Budsar Zabrze82:70W¶ciekłe Psywięcej»
(30-01-2022 9:00)
Asy ¦l±ska47:27Pepega Squadwięcej»
(30-01-2022 10:20)

Kolejka 13 (2022-01-23)

Bociany Manhattan64:57Asy ¦l±skawięcej»
(23-01-2022 10:20)
Drim Tim 72:88Budsar Zabrzewięcej»
(23-01-2022 11:40)
Szpotloki38:65Green Peaswięcej»
(23-01-2022 13:00)
Pepega Squad18:111Dobermany Tychywięcej»
(23-01-2022 14:20)

Kolejka 12 (2022-01-15)

Dobermany Tychy71:54Green Peaswięcej»
(15-01-2022 17:20)
Asy ¦l±ska65:100Budsar Zabrzewięcej»
(15-01-2022 18:40)
Bociany Manhattan65:75W¶ciekłe Psywięcej»
(16-01-2022 9:00)
Pepega Squad40:88Drim Tim więcej»
(16-01-2022 10:20)

Kolejka 11 (2022-01-08)

Energiczni52:42Zryw Siemianowicewięcej»
(08-01-2022 9:00)
Hica Ruda ¦l±ska81:59Pia¶niki Magic Ballswięcej»
(08-01-2022 10:20)
Olimpia Basket51:67Atomic Sosnowiecwięcej»
(08-01-2022 11:40)
Wataha39:96Monstars Będzinwięcej»
(08-01-2022 13:00)
Se Gramy36:64Rybnik Teamwięcej»
(08-01-2022 14:20)
Gwiezdno Flota79:45Dazynt Teamwięcej»
(09-01-2022 9:00)
W¶ciekłe Psy50:71Drim Tim więcej»
(09-01-2022 10:20)
Budsar Zabrze93:43Szpotlokiwięcej»
(09-01-2022 11:40)
Green Peas107:28Pepega Squadwięcej»
(09-01-2022 13:00)
Dobermany Tychy74:56Bociany Manhattanwięcej»
(09-01-2022 14:20)

Kolejka 10 (2021-12-18)

Monstars Będzin76:38Olimpia Basketwięcej»
(18-12-2021 9:00)
Zryw Siemianowice59:106Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(18-12-2021 10:20)
Dazynt Team53:80Energiczniwięcej»
(18-12-2021 11:40)
Pia¶niki Magic Balls61:65Watahawięcej»
(18-12-2021 13:00)
Rybnik Team56:73Gwiezdno Flotawięcej»
(18-12-2021 14:40)
Atomic Sosnowiec43:41Se Gramywięcej»
(18-12-2021 16:00)
Szpotloki48:79W¶ciekłe Psywięcej»
(18-12-2021 17:20)
Pepega Squad41:109Budsar Zabrzewięcej»
(18-12-2021 18:40)
Bociany Manhattan57:92Green Peaswięcej»
(19-12-2021 9:00)
Asy ¦l±ska41:98Dobermany Tychywięcej»
(19-12-2021 10:20)

Kolejka 9 (2021-12-11)

Olimpia Basket65:72Pia¶niki Magic Ballswięcej»
(11-12-2021 9:00)
Wataha70:46Zryw Siemianowicewięcej»
(11-12-2021 10:20)
Gwiezdno Flota67:58Atomic Sosnowiecwięcej»
(11-12-2021 11:40)
Se Gramy49:75Monstars Będzinwięcej»
(11-12-2021 13:00)
Hica Ruda ¦l±ska73:69Energiczniwięcej»
(11-12-2021 14:40)
Rybnik Team89:62Dazynt Teamwięcej»
(11-12-2021 16:00)
Bociany Manhattan50:97Budsar Zabrzewięcej»
(11-12-2021 17:20)
Asy ¦l±ska64:79Green Peaswięcej»
(11-12-2021 18:40)
Szpotloki67:93Drim Tim więcej»
(12-12-2021 9:00)
Pepega Squad31:110W¶ciekłe Psywięcej»
(12-12-2021 10:20)

Kolejka 8 (2021-12-04)

Zryw Siemianowice64:86Olimpia Basketwięcej»
(04-12-2021 9:00)
Energiczni52:41Watahawięcej»
(04-12-2021 10:20)
Pia¶niki Magic Balls55:61Se Gramywięcej»
(04-12-2021 11:40)
Monstars Będzin53:71Gwiezdno Flotawięcej»
(04-12-2021 13:00)
Atomic Sosnowiec49:61Rybnik Teamwięcej»
(04-12-2021 14:40)
Dazynt Team0:20Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(04-12-2021 16:00)
W¶ciekłe Psy69:53Bociany Manhattanwięcej»
(04-12-2021 17:20)
Drim Tim 138:50Pepega Squadwięcej»
(04-12-2021 18:40)
Budsar Zabrze94:59Asy ¦l±skawięcej»
(05-12-2021 9:00)
Green Peas58:64Dobermany Tychywięcej»
(05-12-2021 10:20)

Kolejka 7 (2021-11-27)

Rybnik Team43:52Monstars Będzinwięcej»
(27-11-2021 9:00)
Olimpia Basket37:101Energiczniwięcej»
(27-11-2021 10:20)
Gwiezdno Flota77:52Pia¶niki Magic Ballswięcej»
(27-11-2021 11:40)
Se Gramy20:0Zryw Siemianowicewięcej»
(27-11-2021 13:00)
Drim Tim 79:61W¶ciekłe Psywięcej»
(27-11-2021 14:20)
Pepega Squad34:56Szpotlokiwięcej»
(28-11-2021 9:00)
Bociany Manhattan44:94Drim Tim więcej»
(28-11-2021 10:20)
Dobermany Tychy79:68Budsar Zabrzewięcej»
(28-11-2021 11:40)
Wataha54:77Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(28-11-2021 13:00)
Atomic Sosnowiec86:45Dazynt Teamwięcej»
(28-11-2021 14:20)

Kolejka 6 (2021-11-13)

Rybnik Team81:47Zryw Siemianowicewięcej»
(13-11-2021 9:00)
Se Gramy49:67Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(13-11-2021 10:20)
Atomic Sosnowiec53:38Pia¶niki Magic Ballswięcej»
(13-11-2021 11:40)
Olimpia Basket68:69Watahawięcej»
(13-11-2021 13:00)
Monstars Będzin78:62Dazynt Teamwięcej»
(13-11-2021 14:40)
Gwiezdno Flota57:50Energiczniwięcej»
(13-11-2021 16:00)
Bociany Manhattan49:25Pepega Squadwięcej»
(13-11-2021 17:20)
Green Peas49:60W¶ciekłe Psywięcej»
(13-11-2021 18:40)
Asy ¦l±ska55:48Szpotlokiwięcej»
(14-11-2021 9:00)
Dobermany Tychy77:84Drim Tim więcej»
(14-11-2021 10:20)

Kolejka 5 (2021-11-06)

Pia¶niki Magic Balls47:68Monstars Będzinwięcej»
(06-11-2021 9:00)
Wataha49:52Se Gramywięcej»
(06-11-2021 10:20)
Zryw Siemianowice50:65Atomic Sosnowiecwięcej»
(06-11-2021 11:40)
Hica Ruda ¦l±ska37:77Gwiezdno Flotawięcej»
(06-11-2021 13:00)
Energiczni40:58Rybnik Teamwięcej»
(06-11-2021 14:20)
Dazynt Team47:63Olimpia Basketwięcej»
(07-11-2021 9:00)
Pepega Squad32:65Asy ¦l±skawięcej»
(07-11-2021 10:20)
W¶ciekłe Psy79:70Budsar Zabrzewięcej»
(07-11-2021 11:40)
Drim Tim 68:77Green Peaswięcej»
(07-11-2021 13:00)
Szpotloki35:82Dobermany Tychywięcej»
(07-11-2021 14:20)

Kolejka 4 (2021-10-30)

Se Gramy73:48Olimpia Basketwięcej»
(30-10-2021 9:00)
Monstars Będzin69:53Zryw Siemianowicewięcej»
(30-10-2021 10:20)
Pia¶niki Magic Balls59:31Dazynt Teamwięcej»
(30-10-2021 11:40)
Gwiezdno Flota77:51Watahawięcej»
(30-10-2021 13:00)
Rybnik Team76:57Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(30-10-2021 14:40)
Atomic Sosnowiec62:47Energiczniwięcej»
(30-10-2021 16:00)
Budsar Zabrze63:83Drim Tim więcej»
(30-10-2021 17:20)
Green Peas85:25Szpotlokiwięcej»
(30-10-2021 18:40)
Asy ¦l±ska54:45Bociany Manhattanwięcej»
(31-10-2021 9:00)
Dobermany Tychy128:11Pepega Squadwięcej»
(31-10-2021 10:20)

Kolejka 3 (2021-10-16)

Zryw Siemianowice36:56Pia¶niki Magic Ballswięcej»
(16-10-2021 9:00)
Olimpia Basket53:93Gwiezdno Flotawięcej»
(16-10-2021 10:20)
Dazynt Team56:52Se Gramywięcej»
(16-10-2021 11:40)
Wataha46:75Rybnik Teamwięcej»
(16-10-2021 13:00)
Hica Ruda ¦l±ska67:43Atomic Sosnowiecwięcej»
(16-10-2021 14:40)
Energiczni39:46Monstars Będzinwięcej»
(16-10-2021 16:00)
Asy ¦l±ska39:80W¶ciekłe Psywięcej»
(16-10-2021 17:20)
Szpotloki54:75Budsar Zabrzewięcej»
(16-10-2021 18:40)
Pepega Squad25:117Green Peaswięcej»
(17-10-2021 9:00)
Bociany Manhattan22:101Dobermany Tychywięcej»
(17-10-2021 10:20)

Kolejka 2 (2021-10-09)

Monstars Będzin54:65Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(09-10-2021 9:00)
Atomic Sosnowiec63:48Watahawięcej»
(09-10-2021 10:20)
Rybnik Team83:53Olimpia Basketwięcej»
(09-10-2021 11:40)
Pia¶niki Magic Balls61:49Energiczniwięcej»
(09-10-2021 13:00)
Gwiezdno Flota68:42Se Gramywięcej»
(09-10-2021 14:40)
Zryw Siemianowice44:33Dazynt Teamwięcej»
(09-10-2021 16:00)
Green Peas79:34Bociany Manhattanwięcej»
(09-10-2021 17:20)
W¶ciekłe Psy57:40Szpotlokiwięcej»
(09-10-2021 18:40)
Budsar Zabrze117:39Pepega Squadwięcej»
(10-10-2021 9:00)
Dobermany Tychy94:37Asy ¦l±skawięcej»
(10-10-2021 10:20)

Kolejka 1 (2021-10-02)

Hica Ruda ¦l±ska65:44Olimpia Basketwięcej»
(02-10-2021 11:20)
Zryw Siemianowice57:99Gwiezdno Flotawięcej»
(02-10-2021 12:40)
Monstars Będzin46:55Atomic Sosnowiecwięcej»
(02-10-2021 14:00)
Energiczni52:72Se Gramywięcej»
(02-10-2021 15:20)
Pia¶niki Magic Balls59:64Rybnik Teamwięcej»
(02-10-2021 16:40)
Dazynt Team43:81Watahawięcej»
(02-10-2021 18:00)
Szpotloki47:63Bociany Manhattanwięcej»
(03-10-2021 9:00)
Budsar Zabrze47:61Green Peaswięcej»
(03-10-2021 10:20)
W¶ciekłe Psy44:67Dobermany Tychywięcej»
(03-10-2021 11:40)
Drim Tim 105:53Asy ¦l±skawięcej»
(03-10-2021 13:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)