Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda druga - Kolejka 1: Grupa B

(2022-01-15)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Zimek1. Zimek (PMB)29,00
2. Kafarski (Energiczni)24,00
3. Rajczak (Energiczni)23,00
4. Warzycha (Olimpia)17,00
5. Stępień (Energiczni)15,00
6. Bartosik (Energiczni)14,00
7. Krajewski (Dazynt)14,00
8. Tabaszewski (Dazynt)14,00
9. Kowalski (Olimpia)12,00
10. Schlagner (Olimpia)12,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dereniowski (Dazynt)25,00
2. Kafarski (Energiczni)25,00
3. Rajczak (Energiczni)17,00
4. Stępień (Energiczni)14,00
5. Warzycha (Olimpia)14,00
6. Kubas (PMB)13,00
7. Krajewski (Dazynt)11,00
8. Jelonek (Olimpia)10,00
9. Kotyrba (PMB)10,00
10. Schlagner (Olimpia)9,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Zimek1. Zimek (PMB)18,00
2. Tabaszewski (Dazynt)12,00
3. Posłuszny (Energiczni)10,00
4. Krajewski (Dazynt)9,00
5. Pruś (Energiczni)9,00
6. Żurawlow (Dazynt)9,00
7. Bartosik (Energiczni)8,00
8. Rajczak (Energiczni)8,00
9. Dereniowski (Dazynt)7,00
10. Kafarski (Energiczni)7,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kafarski1. Kafarski (Energiczni)4,00
2. Kowalski (Olimpia)4,00
3. Kubas (PMB)4,00
4. Krajewski (Dazynt)3,00
5. Rajczak (Energiczni)3,00
6. Schlagner (Olimpia)3,00
7. Stępień (Energiczni)3,00
8. Tabaszewski (Dazynt)3,00
9. Warzycha (Olimpia)3,00
10. Wieczorek (Olimpia)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Rajczak (Energiczni)11,00
2. Zimek (PMB)6,00
3. Wieczorek (Olimpia)3,00
4. Kafarski (Energiczni)2,00
5. Kotyrba (PMB)2,00
6. Krajewski (Dazynt)2,00
7. Migas (PMB)2,00
8. Posłuszny (Energiczni)2,00
9. Żurawlow (Dazynt)2,00
10. Bartosik (Energiczni)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Zimek1. Zimek (PMB)3,00
2. Bartosik (Energiczni)2,00
3. Kowalski (Olimpia)2,00
4. Mróz (Dazynt)1,00
5. Stępień (Energiczni)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dereniowski (Dazynt)4,00
2. Smodis (Olimpia)4,00
3. Tabaszewski (Dazynt)4,00
4. Wieczorek (Olimpia)4,00
5. Jelonek (Olimpia)3,00
6. Rajczak (Energiczni)3,00
7. Zimek (PMB)3,00
8. Żurawlow (Dazynt)3,00
9. Ciupał (Dazynt)2,00
10. Krajewski (Dazynt)2,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Schlagner1. Schlagner (Olimpia)50,0%
2. Jelonek (Olimpia)45,5%
3. Kafarski (Energiczni)45,5%
4. Kotyrba (PMB)44,4%
5. Dereniowski (Dazynt)42,3%
6. Tabaszewski (Dazynt)40,0%
7. Pruś (Energiczni)37,5%
8. Rajczak (Energiczni)36,8%
9. Stępień (Energiczni)35,7%
10. Warzycha (Olimpia)33,3%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Krajewski (Dazynt)33,3%
2. Warzycha (Olimpia)33,3%
3. Kafarski (Energiczni)28,6%
4. Stępień (Energiczni)27,3%
5. Dereniowski (Dazynt)20,0%
6. Wieczorek (Olimpia)16,7%
7. Kubas (PMB)14,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Warzycha (Olimpia)100,0%
2. Dereniowski (Dazynt)40,0%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 3-6:
Hica75:61Se Gramywięcej»
(24-04-2022 9:00)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)