Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda druga - Kolejka 3: Grupa B

(2022-01-29)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Zimek1. Zimek (PMB)26,00
2. Kiełtyka (PMB)24,00
3. Szabatowski (PMB)21,00
4. Rajczak (Energiczni)19,00
5. Kowalski (Olimpia)17,00
6. Posłuszny (Energiczni)17,00
7. Maziarz (Energiczni)16,00
8. Szastak (Wataha)16,00
9. B±k (Wataha)14,00
10. Stępień (Energiczni)14,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Szabatowski1. Szabatowski (PMB)25,00
2. Warzycha (Olimpia)25,00
3. Dereniowski (Dazynt)22,00
4. Stępień (Energiczni)19,00
5. Szastak (Wataha)18,00
6. Rajczak (Energiczni)17,00
7. Posłuszny (Energiczni)16,00
8. Przondziono (Zryw)13,00
9. Olszenko (Wataha)12,00
10. Jurkiewicz (Zryw)11,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Kiełtyka1. Kiełtyka (PMB)15,00
2. Zimek (PMB)15,00
3. Kowalski (Olimpia)12,00
4. Rospondek (Wataha)11,00
5. Olszenko (Wataha)10,00
6. Jurkiewicz (Zryw)8,00
7. Szabatowski (PMB)8,00
8. Beliczyński (Zryw)7,00
9. Kubas (PMB)7,00
10. Marszałek (Wataha)7,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Rajczak (Energiczni)6,00
2. Wieczorek (Olimpia)6,00
3. Szastak (Wataha)5,00
4. B±k (Wataha)4,00
5. Zimek (PMB)4,00
6. Jelonek (Olimpia)3,00
7. Posłuszny (Energiczni)3,00
8. Przondziono (Zryw)3,00
9. Rospondek (Wataha)3,00
10. Kiełtyka (PMB)2,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Posłuszny (Energiczni)6,00
2. B±k (Wataha)4,00
3. Staniszewski (PMB)3,00
4. Tabaszewski (Dazynt)3,00
5. Zimek (PMB)3,00
6. Cader (Dazynt)2,00
7. Dereniowski (Dazynt)2,00
8. Jelonek (Olimpia)2,00
9. Jurkiewicz (Zryw)2,00
10. Krajewski (Dazynt)2,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Tabaszewski1. Tabaszewski (Dazynt)4,00
2. Jurkiewicz (Zryw)3,00
3. Kiełtyka (PMB)2,00
4. Kowalski (Olimpia)2,00
5. Zimek (PMB)2,00
6. Dereniowski (Dazynt)1,00
7. Gumiński (Olimpia)1,00
8. Hanak (Zryw)1,00
9. Markocki (Wataha)1,00
10. Maziarz (Energiczni)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Jelonek1. Jelonek (Olimpia)6,00
2. Wieczorek (Olimpia)6,00
3. Olszenko (Wataha)5,00
4. Szabatowski (PMB)5,00
5. Żurawlow (Dazynt)5,00
6. Beliczyński (Zryw)4,00
7. Dereniowski (Dazynt)4,00
8. Warzycha (Olimpia)4,00
9. Jurkiewicz (Zryw)3,00
10. Kiełtyka (PMB)3,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szabatowski1. Szabatowski (PMB)57,1%
2. Olszenko (Wataha)54,6%
3. Beliczyński (Zryw)50,0%
4. Marszałek (Wataha)50,0%
5. Warzycha (Olimpia)50,0%
6. Krajewski (Dazynt)44,4%
7. Szastak (Wataha)43,8%
8. Posłuszny (Energiczni)42,9%
9. Pru¶ (Energiczni)42,9%
10. Rajczak (Energiczni)40,0%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szastak1. Szastak (Wataha)66,7%
2. Dereniowski (Dazynt)40,0%
3. Jelonek (Olimpia)33,3%
4. Krajewski (Dazynt)33,3%
5. Posłuszny (Energiczni)33,3%
6. Warzycha (Olimpia)33,3%
7. Wieczorek (Olimpia)25,0%
8. Migas (PMB)22,2%
9. Kubas (PMB)16,7%
10. Stępień (Energiczni)12,5%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Przondziono (Zryw)71,4%
2. Żurawlow (Dazynt)71,4%
3. Rajczak (Energiczni)66,7%
4. Jurkiewicz (Zryw)50,0%
5. Posłuszny (Energiczni)40,0%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 3-6:
Hica75:61Se Gramywięcej»
(24-04-2022 9:00)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)