Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2021/22): Grupa B

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kafarski1. Michał Kafarski (Energiczni)20,46
2. Kamil Chmielorz (Olimpia)17,33
3. Dominik Rajczak (Energiczni)16,57
4. Robert Wieczorek (Olimpia)14,71
5. Krzysztof Rospondek (Wataha)14,31
6. Adam Warzycha (Olimpia)13,80
7. Adam Szabatowski (PMB)13,75
8. Marek Brzeziński (Wataha)13,13
9. Mateusz Forajter (Zryw)12,75
10. Michał Jurkiewicz (Zryw)12,47

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Daniel Dereniowski (Dazynt)23,31
2. Michał Kafarski (Energiczni)21,23
3. Adam Warzycha (Olimpia)19,50
4. Adam Szabatowski (PMB)16,81
5. Kamil Chmielorz (Olimpia)15,33
6. Damian Szastak (Wataha)15,00
7. Sebastian Stępień (Energiczni)14,67
8. Marek Kubas (PMB)14,56
9. Robert Wieczorek (Olimpia)14,50
10. Krzysztof Przondziono (Zryw)13,22

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Mateusz Forajter (Zryw)10,00
2. Marek Brzeziński (Wataha)9,88
3. Michał Jurkiewicz (Zryw)9,07
4. Witold Zimek (PMB)9,07
5. Łukasz Kowalski (Olimpia)8,67
6. Dawid Tabaszewski (Dazynt)8,64
7. Krzysztof Rospondek (Wataha)8,00
8. Paweł Bednarek (Wataha)7,92
9. Michał Kafarski (Energiczni)7,85
10. Karol Schlagner (Olimpia)7,50

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Łukasz Kowalski (Olimpia)5,33
2. Dominik Rajczak (Energiczni)4,50
3. Grzegorz Jelonek (Olimpia)3,33
4. Robert Wieczorek (Olimpia)3,21
5. Tomasz Zason (Zryw)3,20
6. Bartosz Terlecki (Zryw)3,10
7. Paweł Kucypera (Wataha)2,91
8. Michał Kafarski (Energiczni)2,85
9. Kamil Chmielorz (Olimpia)2,67
10. Beniamin Włodarczyk (Wataha)2,67

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dominik Rajczak (Energiczni)4,21
2. Robert Wieczorek (Olimpia)2,86
3. Michał Kafarski (Energiczni)2,62
4. Łukasz Kowalski (Olimpia)2,33
5. Łukasz Kotyrba (PMB)2,20
6. Sebastian Stępień (Energiczni)2,17
7. Patryk Krajewski (Dazynt)2,15
8. Kamil Chmielorz (Olimpia)2,00
9. Łukasz Grzyb (PMB)2,00
10. Daniel Dereniowski (Dazynt)1,85

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Michał Jurkiewicz (Zryw)1,33
2. Kacper Ciupał (Dazynt)1,00
3. Łukasz Kowalski (Olimpia)1,00
4. Dawid Tabaszewski (Dazynt)0,86
5. Maksymilian Bartosik (Energiczni)0,82
6. Mateusz Forajter (Zryw)0,75
7. Krystian Łagowski (Zryw)0,75
8. Paweł Bednarek (Wataha)0,67
9. Krzysztof Przondziono (Zryw)0,67
10. Adam Szabatowski (PMB)0,56

Straty

#ZawodnikŚrednia
Jelonek1. Grzegorz Jelonek (Olimpia)4,33
2. Michał Wołosicki (Olimpia)3,75
3. Andrzej Olszenko (Wataha)3,67
4. Beniamin Włodarczyk (Wataha)3,67
5. Krzysztof Franczuk (Zryw)3,50
6. Damian Szastak (Wataha)3,43
7. Tomasz Zason (Zryw)3,40
8. Marcin Szatka (Zryw)3,38
9. Michał Kafarski (Energiczni)3,15
10. Robert Wieczorek (Olimpia)3,14

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Schlagner1. Karol Schlagner (Olimpia)50,0%
2. Paweł Bednarek (Wataha)48,4%
3. Adam Szabatowski (PMB)46,0%
4. Michał Kafarski (Energiczni)44,0%
5. Dominik Sala (Energiczni)41,8%
6. Marek Brzeziński (Wataha)41,7%
7. Łukasz Widera (PMB)41,4%
8. Krzysztof Rospondek (Wataha)40,9%
9. Marcin Szatka (Zryw)40,3%
10. Michał Jurkiewicz (Zryw)40,1%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Adam Warzycha (Olimpia)36,8%
2. Michał Kafarski (Energiczni)35,0%
3. Robert Wieczorek (Olimpia)33,0%
4. Adam Szabatowski (PMB)32,8%
5. Tomasz Kiełtyka (PMB)31,7%
6. Grzegorz Jelonek (Olimpia)31,4%
7. Sebastian Stępień (Energiczni)30,8%
8. Damian Szastak (Wataha)30,0%
9. Marek Kubas (PMB)29,5%
10. Patryk Krajewski (Dazynt)29,0%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Dominik Rajczak (Energiczni)65,8%
2. Michał Kafarski (Energiczni)63,8%
3. Adam Warzycha (Olimpia)57,8%
4. Rafał Nowak (Zryw)46,3%
5. Michał Jurkiewicz (Zryw)45,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Maciej Bielecki (Energiczni)1,00
2. Marcin Cieńciała (Energiczni)1,00
3. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
4. Michał Kafarski (Energiczni)1,00
5. Paweł Kucypera (Wataha)1,00
6. Arkadiusz Kudela (PMB)1,00
7. Rafał Nowak (Zryw)1,00
8. Krzysztof Przondziono (Zryw)1,00
9. Damian Szastak (Wataha)1,00
10. Bartosz Terlecki (Zryw)1,00
11. Beniamin Włodarczyk (Wataha)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)