Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2021/22): Grupa B

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kafarski1. Michał Kafarski (Energiczni)22,00
2. Dominik Rajczak (Energiczni)17,67
3. Kamil Chmielorz (Olimpia)17,33
4. Sebastian Stępień (Energiczni)15,75
5. Robert Wieczorek (Olimpia)14,71
6. Krzysztof Rospondek (Wataha)14,31
7. Adam Szabatowski (PMB)14,21
8. Adam Warzycha (Olimpia)13,80
9. Witold Zimek (PMB)13,38
10. Marek Brzeziński (Wataha)13,13

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Daniel Dereniowski (Dazynt)23,31
2. Michał Kafarski (Energiczni)21,45
3. Adam Warzycha (Olimpia)19,50
4. Sebastian Stępień (Energiczni)17,75
5. Adam Szabatowski (PMB)17,50
6. Kamil Chmielorz (Olimpia)15,33
7. Damian Szastak (Wataha)15,00
8. Marek Kubas (PMB)14,50
9. Robert Wieczorek (Olimpia)14,50
10. Dominik Rajczak (Energiczni)14,17

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Mateusz Forajter (Zryw)10,00
2. Witold Zimek (PMB)9,92
3. Marek Brzeziński (Wataha)9,88
4. Michał Jurkiewicz (Zryw)9,62
5. Łukasz Kowalski (Olimpia)8,67
6. Dawid Tabaszewski (Dazynt)8,64
7. Michał Kafarski (Energiczni)8,09
8. Krzysztof Rospondek (Wataha)8,00
9. Paweł Bednarek (Wataha)7,92
10. Karol Schlagner (Olimpia)7,50

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Łukasz Kowalski (Olimpia)5,33
2. Dominik Rajczak (Energiczni)4,58
3. Grzegorz Jelonek (Olimpia)3,33
4. Bartosz Terlecki (Zryw)3,22
5. Robert Wieczorek (Olimpia)3,21
6. Michał Kafarski (Energiczni)3,09
7. Paweł Kucypera (Wataha)2,91
8. Kamil Chmielorz (Olimpia)2,67
9. Beniamin Włodarczyk (Wataha)2,67
10. Bartosz Błachnio (Wataha)2,60

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dominik Rajczak (Energiczni)4,33
2. Michał Kafarski (Energiczni)2,91
3. Robert Wieczorek (Olimpia)2,86
4. Łukasz Kowalski (Olimpia)2,33
5. Sebastian Stępień (Energiczni)2,25
6. Łukasz Kotyrba (PMB)2,20
7. Patryk Krajewski (Dazynt)2,15
8. Kamil Chmielorz (Olimpia)2,00
9. Łukasz Grzyb (PMB)2,00
10. Daniel Dereniowski (Dazynt)1,85

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Michał Jurkiewicz (Zryw)1,54
2. Kacper Ciupał (Dazynt)1,00
3. Łukasz Kowalski (Olimpia)1,00
4. Maksymilian Bartosik (Energiczni)0,90
5. Dawid Tabaszewski (Dazynt)0,86
6. Mateusz Forajter (Zryw)0,75
7. Krystian Łagowski (Zryw)0,75
8. Krzysztof Przondziono (Zryw)0,71
9. Paweł Bednarek (Wataha)0,67
10. Mateusz Maziarz (Energiczni)0,67

Straty

#ZawodnikŚrednia
Jelonek1. Grzegorz Jelonek (Olimpia)4,33
2. Michał Wołosicki (Olimpia)3,75
3. Andrzej Olszenko (Wataha)3,67
4. Beniamin Włodarczyk (Wataha)3,67
5. Tomasz Zason (Zryw)3,67
6. Krzysztof Franczuk (Zryw)3,50
7. Marcin Szatka (Zryw)3,50
8. Damian Szastak (Wataha)3,43
9. Michał Kafarski (Energiczni)3,36
10. Krzysztof Przondziono (Zryw)3,14

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Schlagner1. Karol Schlagner (Olimpia)50,0%
2. Paweł Bednarek (Wataha)48,4%
3. Adam Szabatowski (PMB)46,3%
4. Michał Kafarski (Energiczni)45,5%
5. Sebastian Stępień (Energiczni)43,3%
6. Łukasz Widera (PMB)41,9%
7. Marek Brzeziński (Wataha)41,7%
8. Dominik Sala (Energiczni)41,7%
9. Krzysztof Rospondek (Wataha)40,9%
10. Krzysztof Przondziono (Zryw)39,8%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Adam Warzycha (Olimpia)36,8%
2. Michał Kafarski (Energiczni)34,3%
3. Robert Wieczorek (Olimpia)33,0%
4. Tomasz Kiełtyka (PMB)33,0%
5. Grzegorz Jelonek (Olimpia)31,4%
6. Marek Kubas (PMB)30,4%
7. Damian Szastak (Wataha)30,0%
8. Patryk Krajewski (Dazynt)29,0%
9. Krzysztof Rospondek (Wataha)28,8%
10. Paweł Kucypera (Wataha)27,4%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kafarski1. Michał Kafarski (Energiczni)71,1%
2. Dominik Rajczak (Energiczni)67,7%
3. Adam Warzycha (Olimpia)57,8%
4. Rafał Nowak (Zryw)46,3%
5. Michał Jurkiewicz (Zryw)44,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Marcin Cieńciała (Energiczni)1,00
2. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
3. Michał Kafarski (Energiczni)1,00
4. Paweł Kucypera (Wataha)1,00
5. Arkadiusz Kudela (PMB)1,00
6. Rafał Nowak (Zryw)1,00
7. Damian Szastak (Wataha)1,00
8. Beniamin Włodarczyk (Wataha)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)