Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2021/22): Grupa A

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Bubel1. Artur Bubel (Monstars)25,26
2. Marceli Dziemba (Hica)22,08
3. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)19,53
4. Tomasz Kaptacz (Atomic)18,31
5. Bartosz Polnik (Rybnik Team)17,73
6. Paweł Nowrotek (Hica)17,22
7. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)17,15
8. Michał Dziadosz (Se Gramy)16,00
9. Wojciech Kampa (Rybnik Team)15,79
10. Adam Białdyga (Rybnik Team)14,67

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Artur Bubel (Monstars)21,95
2. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)21,79
3. Marceli Dziemba (Hica)21,08
4. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)15,00
5. Bartosz Polnik (Rybnik Team)14,77
6. Michał Włodarczyk (Hica)14,22
7. Łukasz Klasa (Monstars)13,80
8. Tomasz Kaptacz (Atomic)13,50
9. Szymon Tataruch (Se Gramy)13,36
10. Adrian Wilk (Monstars)13,33

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Artur Bubel (Monstars)10,74
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)9,47
3. Tomasz Kaptacz (Atomic)8,81
4. Michał Dziadosz (Se Gramy)8,75
5. Szymon Filczek (Hica)8,48
6. Paweł Nowrotek (Hica)8,22
7. Sobiesław Mikołajczyk (Hica)8,00
8. Radosław Żelazny (Monstars)8,00
9. Dominik Jacaszek (Se Gramy)7,90
10. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)7,84

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,68
2. Maciej Preidl (Se Gramy)4,50
3. Adam Pierchała (Rybnik Team)4,36
4. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)4,21
5. Tomasz Szymura (Rybnik Team)4,14
6. Karol Kupczak (Rybnik Team)4,13
7. Paweł Nowrotek (Hica)4,11
8. Adam Białdyga (Rybnik Team)4,07
9. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,86
10. Jarosław Olesiński (Monstars)3,79

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Jarosław Olesiński (Monstars)3,53
2. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,33
3. Karol Kupczak (Rybnik Team)2,75
4. Marceli Dziemba (Hica)2,33
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,27
6. Michał Dziadosz (Se Gramy)2,25
7. Dominik Jacaszek (Se Gramy)2,20
8. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)2,15
9. Artur Lewicki (Monstars)2,00
10. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,80

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)2,32
2. Sebastian Kołodziej (Atomic)2,00
3. Sławomir Ćwikła (Gwiezdno Flota)1,44
4. Szymon Filczek (Hica)1,38
5. Michał Dziadosz (Se Gramy)1,25
6. Dominik Jacaszek (Se Gramy)1,20
7. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,07
8. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,06
9. Jerzy Michalik (Hica)0,89
10. Błażej Napierała (Rybnik Team)0,85

Straty

#ZawodnikŚrednia
Sawicki1. Tomasz Sawicki (Se Gramy)3,69
2. Tomasz Rąba (Se Gramy)3,50
3. Adam Pierchała (Rybnik Team)3,36
4. Adam Białdyga (Rybnik Team)2,93
5. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)2,79
6. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)2,67
7. Artur Bubel (Monstars)2,58
8. Dominik Jacaszek (Se Gramy)2,50
9. Mariusz Soja (Atomic)2,50
10. Jakub Chrobak (Se Gramy)2,40

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Sowa1. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)54,8%
2. Krzysztof Zieliński (Rybnik Team)53,4%
3. Paweł Nowrotek (Hica)53,1%
4. Błażej Napierała (Rybnik Team)52,5%
5. Artur Bubel (Monstars)52,0%
6. Tomasz Kaptacz (Atomic)50,9%
7. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)49,7%
8. Bartosz Polnik (Rybnik Team)48,0%
9. Sebastian Czepczor (Monstars)47,5%
10. Marceli Dziemba (Hica)47,5%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bubel1. Artur Bubel (Monstars)46,7%
2. Tomasz Szymura (Rybnik Team)41,9%
3. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)41,7%
4. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)37,1%
5. Marceli Dziemba (Hica)36,8%
6. Bartosz Polnik (Rybnik Team)36,0%
7. Adrian Wilk (Monstars)33,6%
8. Grzegorz Kurek (Atomic)33,0%
9. Adam Pierchała (Rybnik Team)31,8%
10. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)31,6%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)78,7%
2. Bartosz Polnik (Rybnik Team)74,0%
3. Artur Bubel (Monstars)70,2%
4. Łukasz Klasa (Monstars)69,1%
5. Marceli Dziemba (Hica)67,4%
6. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)66,7%
7. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)64,4%
8. Tomasz Kaptacz (Atomic)64,3%
9. Sebastian Czepczor (Monstars)58,3%
10. Szymon Filczek (Hica)56,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Sass1. Andrzej Sass (Atomic)3,00
2. Artur Bubel (Monstars)2,00
3. Adam Pierchała (Rybnik Team)2,00
4. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,00
5. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
6. Marceli Dziemba (Hica)1,00
7. Dominik Jacaszek (Se Gramy)1,00
8. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)1,00
9. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
10. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
11. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,00
12. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
13. Błażej Napierała (Rybnik Team)1,00
14. Paweł Nowrotek (Hica)1,00
15. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,00
16. Mariusz Soja (Atomic)1,00
17. Sławomir Stępień (Se Gramy)1,00
18. Michał Stępień (Atomic)1,00
19. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00
20. Radosław Szmal (Atomic)1,00
21. Tomasz Szymura (Rybnik Team)1,00
22. Szymon Tataruch (Se Gramy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)