Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2021/22): Grupa A

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Bubel1. Artur Bubel (Monstars)26,31
2. Marceli Dziemba (Hica)25,00
3. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)21,50
4. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)20,13
5. Bartosz Polnik (Rybnik Team)19,53
6. Karol Kupczak (Rybnik Team)19,00
7. Tomasz Kaptacz (Atomic)18,57
8. Paweł Nowrotek (Hica)17,57
9. Tomasz Szymura (Rybnik Team)16,21
10. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)16,07

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)23,75
2. Marceli Dziemba (Hica)22,80
3. Artur Bubel (Monstars)22,38
4. Bartosz Polnik (Rybnik Team)17,13
5. Karol Kupczak (Rybnik Team)17,00
6. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)15,50
7. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)14,47
8. Wojciech Kampa (Rybnik Team)14,17
9. Adrian Wilk (Monstars)14,17
10. Michał Włodarczyk (Hica)14,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Artur Bubel (Monstars)11,54
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)9,75
3. Tomasz Kaptacz (Atomic)8,86
4. Michał Dziadosz (Se Gramy)8,75
5. Szymon Filczek (Hica)8,73
6. Paweł Muras (Rybnik Team)8,63
7. Marceli Dziemba (Hica)8,60
8. Paweł Nowrotek (Hica)8,43
9. Adam Pierchała (Rybnik Team)8,29
10. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kupczak1. Karol Kupczak (Rybnik Team)6,00
2. Adam Pierchała (Rybnik Team)5,43
3. Tomasz Szymura (Rybnik Team)5,00
4. Paweł Nowrotek (Hica)4,71
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,47
6. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)4,29
7. Adam Białdyga (Rybnik Team)4,13
8. Jarosław Olesiński (Monstars)4,08
9. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)4,07
10. Maciej Preidl (Se Gramy)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kupczak1. Karol Kupczak (Rybnik Team)4,00
2. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,79
3. Jarosław Olesiński (Monstars)3,77
4. Marceli Dziemba (Hica)2,70
5. Dominik Jacaszek (Se Gramy)2,50
6. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,40
7. Adam Białdyga (Rybnik Team)2,38
8. Jakub Lewiński (Se Gramy)2,33
9. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)2,25
10. Michał Dziadosz (Se Gramy)2,25

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kołodziej1. Sebastian Kołodziej (Atomic)2,00
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)1,92
3. Sławomir Ćwikła (Gwiezdno Flota)1,45
4. Szymon Filczek (Hica)1,27
5. Michał Dziadosz (Se Gramy)1,25
6. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,14
7. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,13
8. Błażej Napierała (Rybnik Team)1,11
9. Dominik Jacaszek (Se Gramy)1,00
10. Maciej Preidl (Se Gramy)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adam Pierchała (Rybnik Team)4,14
2. Jakub Lewiński (Se Gramy)4,00
3. Tomasz Sawicki (Se Gramy)3,91
4. Tomasz Rąba (Se Gramy)3,46
5. Adam Białdyga (Rybnik Team)3,38
6. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)3,00
7. Artur Bubel (Monstars)2,92
8. Krzysztof Zieliński (Rybnik Team)2,83
9. Dominik Jacaszek (Se Gramy)2,75
10. Paweł Nowrotek (Hica)2,57

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Sowa1. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)54,7%
2. Artur Bubel (Monstars)52,7%
3. Krzysztof Zieliński (Rybnik Team)52,4%
4. Paweł Nowrotek (Hica)52,2%
5. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)51,0%
6. Tomasz Kaptacz (Atomic)50,3%
7. Tomasz Szymura (Rybnik Team)49,3%
8. Bartosz Polnik (Rybnik Team)49,2%
9. Błażej Napierała (Rybnik Team)49,1%
10. Sebastian Czepczor (Monstars)48,8%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bubel1. Artur Bubel (Monstars)45,5%
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)44,6%
3. Tomasz Szymura (Rybnik Team)44,6%
4. Marceli Dziemba (Hica)37,7%
5. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)35,5%
6. Bartosz Polnik (Rybnik Team)34,9%
7. Adam Pierchała (Rybnik Team)34,0%
8. Adrian Wilk (Monstars)33,7%
9. Grzegorz Kurek (Atomic)32,6%
10. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)30,9%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)78,6%
2. Bartosz Polnik (Rybnik Team)75,0%
3. Łukasz Klasa (Monstars)69,1%
4. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)66,7%
5. Marceli Dziemba (Hica)65,9%
6. Tomasz Kaptacz (Atomic)64,7%
7. Michał Włodarczyk (Hica)53,7%
8. Wojciech Kampa (Rybnik Team)36,4%
9. Rafał Chrząszcz (Hica)34,2%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Sass1. Andrzej Sass (Atomic)3,00
2. Artur Bubel (Monstars)2,00
3. Adam Pierchała (Rybnik Team)2,00
4. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,00
5. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
6. Dominik Jacaszek (Se Gramy)1,00
7. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)1,00
8. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
9. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
10. Błażej Napierała (Rybnik Team)1,00
11. Mariusz Soja (Atomic)1,00
12. Sławomir Stępień (Se Gramy)1,00
13. Michał Stępień (Atomic)1,00
14. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00
15. Szymon Tataruch (Se Gramy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)