Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Terminarz RALK (Sezon 2021/22) - Runda druga

Kolejka 1 (2022-01-15)

Piaśniki Magic Balls-:-Olimpia Basketwięcej»
(15-01-2022 9:00)
Dazynt Team-:-Energiczniwięcej»
(15-01-2022 10:20)
Atomic Sosnowiec-:-Rybnik Teamwięcej»
(15-01-2022 11:40)
Hica Ruda Śląska-:-Se Gramywięcej»
(15-01-2022 13:00)
Monstars Będzin-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(15-01-2022 14:40)
Zryw Siemianowice-:-Watahawięcej»
(15-01-2022 16:00)

Kolejka 2 (2022-01-22)

Olimpia Basket-:-Watahawięcej»
(22-01-2022 9:00)
Zryw Siemianowice-:-Dazynt Teamwięcej»
(22-01-2022 10:20)
Atomic Sosnowiec-:-Se Gramywięcej»
(22-01-2022 11:40)
Rybnik Team-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(22-01-2022 13:00)
Monstars Będzin-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(22-01-2022 14:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Energiczniwięcej»
(23-01-2022 9:00)

Kolejka 3 (2022-01-29)

Energiczni-:-Olimpia Basketwięcej»
(29-01-2022 9:00)
Hica Ruda Śląska-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(29-01-2022 10:20)
Se Gramy-:-Rybnik Teamwięcej»
(29-01-2022 11:40)
Zryw Siemianowice-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(29-01-2022 13:00)
Dazynt Team-:-Watahawięcej»
(29-01-2022 14:40)
Monstars Będzin-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(29-01-2022 16:00)

Kolejka 4 (2022-02-12)

Piaśniki Magic Balls-:-Dazynt Teamwięcej»
(12-02-2022 9:00)
Olimpia Basket-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(12-02-2022 10:20)
Gwiezdno Flota-:-Se Gramywięcej»
(12-02-2022 11:40)
Rybnik Team-:-Monstars Będzinwięcej»
(12-02-2022 13:00)
Atomic Sosnowiec-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(12-02-2022 14:40)
Wataha-:-Energiczniwięcej»
(12-02-2022 16:00)

Kolejka 5 (2022-02-26)

Wataha-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(26-02-2022 10:20)
Energiczni-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(26-02-2022 11:40)
Gwiezdno Flota-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(26-02-2022 13:00)
Rybnik Team-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(26-02-2022 14:40)
Se Gramy-:-Monstars Będzinwięcej»
(26-02-2022 16:00)
Olimpia Basket-:-Dazynt Teamwięcej»
(07-05-2022 9:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 3-6:
Hica75:61Se Gramywięcej»
(24-04-2022 9:00)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)