Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Rybnik Team - Gwiezdno Flota

O 1. MIEJSCE, SPOTKANIA 3, 29-05-2022 12:00
Rybnik Team75
18
19
12
26
57
19
5
14
19
Gwiezdno Flota

Relacja

 MVP - Adam Białdyga (Rybnik Team)

Statystyki

Rybnik Team

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Białdyga7977.8%11100.0%6875.0%33100.0%80837252336
K.Zieliński6966.7%5862.5%11100.0%3475.0%23502001619
G.Zawierucha71741.2%41136.4%3650.0%3475.0%32510142012
B.Polnik3560.0%2366.7%1250.0%000.0%5050100711
W.Kampa2540.0%2540.0%000.0%1250.0%3581011510
K.Kupczak1520.0%1333.3%020.0%000.0%415440328
T.Szymura030.0%010.0%020.0%000.0%202020001
T.Fojcik000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
F.Kruk000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
B.Napierała000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
A.Pierchała1714.3%11100.0%060.0%000.0%00001012-4
SUMA276045.0%163348.5%112740.7%101376.9%2711389174147593

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
S.Ćwikła5955.6%3650.0%2366.7%000.0%53830311221
M.Bobrowski71546.7%4666.7%3933.3%4666.7%03332012118
D.Kuczera2633.3%000.0%2633.3%000.0%314030168
K.Lato1250.0%000.0%1250.0%22100.0%202210158
M.Sowa010.0%010.0%000.0%1250.0%213001013
T.Białdyga000.0%000.0%000.0%000.0%112001300
T.Chrząstek000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
F.Kornecki020.0%000.0%020.0%000.0%202100100
K.Swoboda21216.7%1425.0%1812.5%000.0%213130250
M.Zimolong000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
A.Kozioł21414.3%1425.0%11010.0%2450.0%31412027-2
SUMA196131.1%92142.9%104025.0%91464.3%20113111115125756

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)