Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2021/22): O 1. miejsce

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Adam Białdyga (Rybnik Team)16,14
2. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)16,14
3. Wojciech Kampa (Rybnik Team)15,71
4. Bartosz Polnik (Rybnik Team)13,86
5. Karol Kupczak (Rybnik Team)12,71
6. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)12,43
7. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)12,40
8. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)11,25
9. Krzysztof Zieliński (Rybnik Team)10,00
10. Sławomir Ćwikła (Gwiezdno Flota)9,80

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)18,43
2. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)14,20
3. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)13,00
4. Adam Białdyga (Rybnik Team)12,57
5. Karol Kupczak (Rybnik Team)12,29
6. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)12,29
7. Wojciech Kampa (Rybnik Team)10,86
8. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)10,25
9. Bartosz Polnik (Rybnik Team)9,71
10. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)9,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)9,00
2. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)7,00
3. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)6,86
4. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)6,00
5. Bartosz Polnik (Rybnik Team)5,86
6. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)5,57
7. Krzysztof Zieliński (Rybnik Team)5,25
8. Adam Białdyga (Rybnik Team)5,14
9. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)4,80
10. Sławomir Ćwikła (Gwiezdno Flota)4,60

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)5,14
2. Adam Białdyga (Rybnik Team)4,00
3. Karol Kupczak (Rybnik Team)3,86
4. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,43
5. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)3,00
6. Bartosz Polnik (Rybnik Team)3,00
7. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)3,00
8. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)2,57
9. Adam Pierchała (Rybnik Team)2,50
10. Tomasz Szymura (Rybnik Team)2,43

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kupczak1. Karol Kupczak (Rybnik Team)2,57
2. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,43
3. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)2,00
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,00
5. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,86
6. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)1,57
7. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,29
8. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,14
9. Wojciech Kampa (Rybnik Team)1,14
10. Paweł Muras (Rybnik Team)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)3,00
2. Sławomir Ćwikła (Gwiezdno Flota)1,40
3. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,00
4. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)0,80
5. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)0,57
6. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)0,50
7. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)0,43
8. Błażej Napierała (Rybnik Team)0,25
9. Adam Pierchała (Rybnik Team)0,25

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)3,00
2. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)2,50
3. Adam Białdyga (Rybnik Team)2,43
4. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)2,14
5. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)2,00
6. Adam Pierchała (Rybnik Team)2,00
7. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,86
8. Wojciech Kampa (Rybnik Team)1,57
9. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,43
10. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,43

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Adam Białdyga (Rybnik Team)48,3%
2. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)47,5%
3. Wojciech Kampa (Rybnik Team)47,1%
4. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)41,0%
5. Karol Kupczak (Rybnik Team)40,8%
6. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)39,2%
7. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)36,7%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)25,4%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kupczak1. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,00
2. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,00
3. Tomasz Szymura (Rybnik Team)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)