Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2021/22): O 1. miejsce

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)19,53
2. Bartosz Polnik (Rybnik Team)17,73
3. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)17,15
4. Wojciech Kampa (Rybnik Team)15,79
5. Adam Białdyga (Rybnik Team)14,67
6. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)14,05
7. Karol Kupczak (Rybnik Team)13,50
8. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)12,60
9. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)12,57
10. Tomasz Szymura (Rybnik Team)12,57

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)21,79
2. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)15,00
3. Bartosz Polnik (Rybnik Team)14,77
4. Adam Białdyga (Rybnik Team)13,13
5. Wojciech Kampa (Rybnik Team)12,95
6. Karol Kupczak (Rybnik Team)12,88
7. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)12,17
8. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)11,68
9. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)11,20
10. Krzysztof Zieliński (Rybnik Team)10,90

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)9,47
2. Paweł Muras (Rybnik Team)7,70
3. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)7,29
4. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)7,00
5. Krzysztof Zieliński (Rybnik Team)6,90
6. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)6,84
7. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)6,46
8. Bartosz Polnik (Rybnik Team)6,23
9. Błażej Napierała (Rybnik Team)6,08
10. Adam Pierchała (Rybnik Team)6,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,68
2. Adam Pierchała (Rybnik Team)4,36
3. Tomasz Szymura (Rybnik Team)4,14
4. Karol Kupczak (Rybnik Team)4,13
5. Adam Białdyga (Rybnik Team)4,07
6. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,86
7. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)3,33
8. Bartosz Polnik (Rybnik Team)3,27
9. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)3,20
10. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)3,16

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,33
2. Karol Kupczak (Rybnik Team)2,75
3. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,27
4. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)2,15
5. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,80
6. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,50
7. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,45
8. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)1,42
9. Paweł Muras (Rybnik Team)1,20
10. Wojciech Kampa (Rybnik Team)1,05

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)2,32
2. Sławomir Ćwikła (Gwiezdno Flota)1,44
3. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,07
4. Błażej Napierała (Rybnik Team)0,85
5. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)0,71
6. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)0,67
7. Paweł Muras (Rybnik Team)0,30
8. Marek Kaczmarek (Rybnik Team)0,27
9. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)0,26
10. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)0,23

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adam Pierchała (Rybnik Team)3,36
2. Adam Białdyga (Rybnik Team)2,93
3. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)2,67
4. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)2,21
5. Krzysztof Zieliński (Rybnik Team)2,10
6. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,10
7. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,95
8. Tomasz Szymura (Rybnik Team)1,76
9. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,68
10. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,63

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Sowa1. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)54,8%
2. Krzysztof Zieliński (Rybnik Team)53,4%
3. Błażej Napierała (Rybnik Team)52,5%
4. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)49,7%
5. Bartosz Polnik (Rybnik Team)48,0%
6. Tomasz Szymura (Rybnik Team)46,0%
7. Wojciech Kampa (Rybnik Team)45,7%
8. Adam Białdyga (Rybnik Team)43,8%
9. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)43,8%
10. Filip Kruk (Rybnik Team)41,9%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szymura1. Tomasz Szymura (Rybnik Team)41,9%
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)41,7%
3. Bartosz Polnik (Rybnik Team)36,0%
4. Adam Pierchała (Rybnik Team)31,8%
5. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)31,6%
6. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)29,9%
7. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)29,8%
8. Adam Białdyga (Rybnik Team)28,4%
9. Tomasz Chrząstek (Gwiezdno Flota)27,6%
10. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)22,5%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)78,7%
2. Bartosz Polnik (Rybnik Team)74,0%
3. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)66,7%
4. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)64,4%
5. Wojciech Kampa (Rybnik Team)39,0%
6. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)37,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Adam Pierchała (Rybnik Team)2,00
2. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
3. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,00
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
5. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,00
6. Błażej Napierała (Rybnik Team)1,00
7. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,00
8. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00
9. Tomasz Szymura (Rybnik Team)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)