Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2021/22)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Grzegorz Podulka (Budsar)43,00
2. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)31,29
3. Daniel Kubista (Drim Tim)31,00
4. Tomasz Gembus (Wściekłe Psy)30,00
5. Marcin Weselak (Budsar)28,94
6. Maciej Soehrich (Budsar)28,50
7. Artur Bubel (Monstars)26,31
8. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)26,11
9. Marceli Dziemba (Hica)25,00
10. Adam Marchacz (Drim Tim)22,83

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorz Podulka (Budsar)37,00
2. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)23,75
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)23,44
4. Daniel Dereniowski (Dazynt)23,31
5. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)23,14
6. Maciej Soehrich (Budsar)23,00
7. Marceli Dziemba (Hica)22,80
8. Artur Bubel (Monstars)22,38
9. Michał Goj (Drim Tim)22,14
10. Michał Kafarski (Energiczni)21,45

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Daniel Kubista (Drim Tim)15,00
2. Tomasz Gembus (Wściekłe Psy)13,00
3. Przemysław Bednarz (Green Peas)12,08
4. Artur Bubel (Monstars)11,54
5. Adam Marchacz (Drim Tim)11,33
6. Paweł Wymazała (Pepega Squad)11,20
7. Marcin Weselak (Budsar)10,75
8. Mateusz Forajter (Zryw)10,00
9. Witold Zimek (PMB)9,92
10. Marek Brzeziński (Wataha)9,88

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Daniel Kubista (Drim Tim)9,00
2. Jakub Musiał (Dobermany)8,00
3. Grzegorz Podulka (Budsar)8,00
4. Michał Moralewicz (Budsar)6,92
5. Mateusz Józefów (Dobermany)6,75
6. Marcin Bartecki (Green Peas)6,50
7. Karol Kupczak (Rybnik Team)6,00
8. Adam Pierchała (Rybnik Team)5,43
9. Łukasz Kowalski (Olimpia)5,33
10. Tomasz Szymura (Rybnik Team)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Tomasz Gembus (Wściekłe Psy)5,00
2. Szymon Kampa (Drim Tim)4,83
3. Marcin Bartecki (Green Peas)4,36
4. Dominik Rajczak (Energiczni)4,33
5. Karol Kupczak (Rybnik Team)4,00
6. Grzegorz Podulka (Budsar)4,00
7. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,79
8. Jarosław Olesiński (Monstars)3,77
9. Mateusz Józefów (Dobermany)3,13
10. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)3,11

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Tomasz Rusek (Dobermany)2,14
2. Tomasz Gembus (Wściekłe Psy)2,00
3. Sebastian Kołodziej (Atomic)2,00
4. Wojciech Kampa (Rybnik Team)1,92
5. Michał Jurkiewicz (Zryw)1,54
6. Sławomir Ćwikła (Gwiezdno Flota)1,45
7. Szymon Filczek (Hica)1,27
8. Michał Dziadosz (Se Gramy)1,25
9. Paweł Wymazała (Pepega Squad)1,20
10. Sebastian Kałuża (Wściekłe Psy)1,15

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Marcin Puc (Pepega Squad)6,80
2. Adam Gruba (Pepega Squad)5,82
3. Grzegorz Jelonek (Olimpia)4,33
4. Miłosz Otrzonsek (Asy Śląska)4,33
5. Adam Pierchała (Rybnik Team)4,14
6. Jakub Lewiński (Se Gramy)4,00
7. Tomasz Zgodziński (Pepega Squad)4,00
8. Tomasz Sawicki (Se Gramy)3,91
9. Michał Wołosicki (Olimpia)3,75
10. Krzysztof Łuczak (Asy Śląska)3,71

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Robert Białkowski (Dobermany)71,4%
2. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)71,0%
3. Marcin Tartas (Budsar)69,6%
4. Marcin Weselak (Budsar)66,2%
5. Adam Marchacz (Drim Tim)60,8%
6. Arkadiusz Pokorski (Dobermany)54,9%
7. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)54,7%
8. Filip Zemrzycki (Wściekłe Psy)53,8%
9. Bartłomiej Światowski (Wściekłe Psy)53,1%
10. Marek Palej (Green Peas)53,0%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bubel1. Artur Bubel (Monstars)45,5%
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)44,6%
3. Tomasz Szymura (Rybnik Team)44,6%
4. Tomasz Wróbel (Budsar)41,6%
5. Marceli Dziemba (Hica)37,7%
6. Michał Broda (Wściekłe Psy)37,3%
7. Mateusz Józefów (Dobermany)37,1%
8. Adam Warzycha (Olimpia)36,8%
9. Jarosław Kolenda (Drim Tim)35,6%
10. Sławomir Czajor (Green Peas)35,5%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)78,6%
2. Robert Białkowski (Dobermany)76,2%
3. Bartosz Polnik (Rybnik Team)75,0%
4. Michał Kafarski (Energiczni)71,1%
5. Łukasz Klasa (Monstars)69,1%
6. Dominik Rajczak (Energiczni)67,7%
7. Marcin Weselak (Budsar)67,1%
8. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)66,7%
9. Marceli Dziemba (Hica)65,9%
10. Tomasz Kaptacz (Atomic)64,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Szymon Falewicz (Bociany Manhattan)4,00
2. Michał Moralewicz (Budsar)4,00
3. Robert Białkowski (Dobermany)3,00
4. Andrzej Sass (Atomic)3,00
5. Przemysław Bednarz (Green Peas)2,00
6. Artur Bubel (Monstars)2,00
7. Arkadiusz Ganczarczyk (Szpotloki)2,00
8. Adam Pierchała (Rybnik Team)2,00
9. Marcin Bartecki (Green Peas)1,00
10. Konrad Belicki (Bociany Manhattan)1,00
11. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,00
12. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
13. Marcin Bogucki (Szpotloki)1,00
14. Marcin Cieńciała (Energiczni)1,00
15. Sławomir Czajor (Green Peas)1,00
16. Arkadiusz Drabek (Szpotloki)1,00
17. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
18. Michał Goj (Drim Tim)1,00
19. Dominik Jacaszek (Se Gramy)1,00
20. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)1,00
21. Michał Kafarski (Energiczni)1,00
22. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
23. Paweł Kucypera (Wataha)1,00
24. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
25. Arkadiusz Kudela (PMB)1,00
26. Mateusz Mazurkiewicz (Wściekłe Psy)1,00
27. Adrian Mieszczanin (Asy Śląska)1,00
28. Zbigniew Moskal (Green Peas)1,00
29. Błażej Napierała (Rybnik Team)1,00
30. Patryk Nieckarz (Bociany Manhattan)1,00
31. Rafał Nowak (Zryw)1,00
32. Damian Pruksa (Dobermany)1,00
33. Krzysztof Soballa (Asy Śląska)1,00
34. Mariusz Soja (Atomic)1,00
35. Sławomir Stępień (Se Gramy)1,00
36. Michał Stępień (Atomic)1,00
37. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00
38. Damian Szastak (Wataha)1,00
39. Wiktor Światowski (Green Peas)1,00
40. Piotr Świercz (Dobermany)1,00
41. Szymon Tataruch (Se Gramy)1,00
42. Beniamin Włodarczyk (Wataha)1,00
43. Mateusz Zarychta (Wściekłe Psy)1,00
44. Arkadiusz Zawiła (Szpotloki)1,00
45. Filip Zemrzycki (Wściekłe Psy)1,00
46. Paweł Zielony (Wściekłe Psy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)