Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2021/22)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)32,00
2. Maciej Soehrich (Budsar)29,50
3. Artur Bubel (Monstars)23,00
4. Tomasz Wróbel (Budsar)21,50
5. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)19,20
6. Michał Moralewicz (Budsar)19,00
7. Przemysław Świerkowicz (Budsar)18,00
8. Marcin Tartas (Budsar)17,00
9. Tomasz Kaptacz (Atomic)16,50
10. Adam Białdyga (Rybnik Team)16,14

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)24,00
2. Artur Bubel (Monstars)21,00
3. Michał Kafarski (Energiczni)20,00
4. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)18,43
5. Przemysław Świerkowicz (Budsar)17,00
6. Szymon Tataruch (Se Gramy)17,00
7. Tomasz Wróbel (Budsar)16,50
8. Maciej Soehrich (Budsar)15,50
9. Michał Jurkiewicz (Zryw)15,00
10. Marek Kubas (PMB)15,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Maciej Soehrich (Budsar)12,50
2. Sobiesław Mikołajczyk (Hica)12,00
3. Artur Bubel (Monstars)9,00
4. Dominik Jacaszek (Se Gramy)9,00
5. Wojciech Kampa (Rybnik Team)9,00
6. Tomasz Kaptacz (Atomic)8,50
7. Marcin Weselak (Budsar)8,50
8. Szymon Filczek (Hica)7,83
9. Jerzy Michalik (Hica)7,50
10. Paweł Nowrotek (Hica)7,50

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Widera1. Łukasz Widera (PMB)7,00
2. Kamil Januszka (Budsar)6,00
3. Tomasz Wróbel (Budsar)6,00
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)5,14
5. Paweł Juraszek (Budsar)5,00
6. Michał Moralewicz (Budsar)5,00
7. Maciej Preidl (Se Gramy)5,00
8. Maciej Soehrich (Budsar)4,50
9. Tomasz Zason (Zryw)4,50
10. Adam Białdyga (Rybnik Team)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dominik Rajczak (Energiczni)3,50
2. Tomasz Zason (Zryw)3,50
3. Kamil Januszka (Budsar)3,00
4. Michał Moralewicz (Budsar)3,00
5. Jarosław Olesiński (Monstars)3,00
6. Maciej Preidl (Se Gramy)3,00
7. Karol Kupczak (Rybnik Team)2,57
8. Grzegorz Kurek (Atomic)2,50
9. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,43
10. Artur Lewicki (Monstars)2,25

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)3,00
2. Dominik Jacaszek (Se Gramy)2,00
3. Szymon Filczek (Hica)1,67
4. Sławomir Ćwikła (Gwiezdno Flota)1,40
5. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,00
6. Jerzy Michalik (Hica)1,00
7. Maciej Soehrich (Budsar)1,00
8. Adam Szabatowski (PMB)1,00
9. Przemysław Świerkowicz (Budsar)1,00
10. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)0,80

Straty

#ZawodnikŚrednia
Widera1. Łukasz Widera (PMB)5,00
2. Dominik Rajczak (Energiczni)4,50
3. Marek Kubas (PMB)4,00
4. Tomasz Rąba (Se Gramy)4,00
5. Mariusz Wierzbicki (PMB)4,00
6. Tomasz Kiełtyka (PMB)3,50
7. Marcin Weselak (Budsar)3,50
8. Marceli Dziemba (Hica)3,00
9. Łukasz Hanak (Zryw)3,00
10. Grzegorz Kurek (Atomic)3,00

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bubel1. Artur Bubel (Monstars)50,5%
2. Adam Białdyga (Rybnik Team)48,3%
3. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)47,5%
4. Wojciech Kampa (Rybnik Team)47,1%
5. Sebastian Czepczor (Monstars)46,1%
6. Michał Włodarczyk (Hica)41,8%
7. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)41,0%
8. Karol Kupczak (Rybnik Team)40,8%
9. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)39,2%
10. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)36,7%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)25,4%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Maciej Bielecki (Energiczni)1,00
2. Marceli Dziemba (Hica)1,00
3. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,00
4. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
5. Paweł Nowrotek (Hica)1,00
6. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,00
7. Krzysztof Przondziono (Zryw)1,00
8. Radosław Szmal (Atomic)1,00
9. Tomasz Szymura (Rybnik Team)1,00
10. Bartosz Terlecki (Zryw)1,00
11. Marcin Weselak (Budsar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)