RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2021/22): Para 2Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 26,11 | 2. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 17,73 | 3. | Robert Sgodzaj (Hica) | 16,00 | 4. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 15,79 | 5. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 14,67 | 6. | Krzysztof Kaczmarczyk (Hica) | 14,00 | 7. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 13,50 | 8. | Szymon Filczek (Hica) | 12,86 | 9. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 12,57 | 10. | Jarosław Kolenda (Hica) | 12,40 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 23,44 | 2. | Robert Sgodzaj (Hica) | 14,89 | 3. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 14,77 | 4. | Michał Włodarczyk (Hica) | 14,22 | 5. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 13,13 | 6. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 12,95 | 7. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 12,88 | 8. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 12,17 | 9. | Szymon Filczek (Hica) | 11,00 | 10. | Jarosław Kolenda (Hica) | 10,70 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 9,47 | 2. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 8,78 | 3. | Szymon Filczek (Hica) | 8,48 | 4. | Robert Sgodzaj (Hica) | 8,11 | 5. | Krzysztof Kaczmarczyk (Hica) | 7,84 | 6. | Paweł Muras (Rybnik Team) | 7,70 | 7. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 7,00 | 8. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 6,23 | 9. | Błażej Napierała (Rybnik Team) | 6,08 | 10. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 6,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 4,78 | 2. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 4,36 | 3. | Krzysztof Kaczmarczyk (Hica) | 4,21 | 4. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 4,14 | 5. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 4,13 | 6. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 4,07 | 7. | Robert Sgodzaj (Hica) | 3,44 | 8. | Jarosław Kolenda (Hica) | 3,30 | 9. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 3,27 | 10. | Rafał Chrząszcz (Hica) | 2,47 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 3,11 | 2. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 2,75 | 3. | Robert Sgodzaj (Hica) | 2,11 | 4. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 1,80 | 5. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 1,45 | 6. | Michał Włodarczyk (Hica) | 1,33 | 7. | Krzysztof Kaczmarczyk (Hica) | 1,32 | 8. | Jarosław Kolenda (Hica) | 1,20 | 9. | Paweł Muras (Rybnik Team) | 1,20 | 10. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 1,05 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 2,32 | 2. | Szymon Filczek (Hica) | 1,38 | 3. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 1,07 | 4. | Błażej Napierała (Rybnik Team) | 0,85 | 5. | Jarosław Kolenda (Hica) | 0,70 | 6. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 0,67 | 7. | Robert Sgodzaj (Hica) | 0,56 | 8. | Paweł Muras (Rybnik Team) | 0,30 | 9. | Wojciech Wojtyczka (Hica) | 0,29 | 10. | Marek Kaczmarek (Rybnik Team) | 0,27 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 3,36 | 2. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 2,93 | 3. | Krzysztof Kaczmarczyk (Hica) | 2,79 | 4. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 2,78 | 5. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 2,67 | 6. | Robert Sgodzaj (Hica) | 2,56 | 7. | Michał Włodarczyk (Hica) | 2,00 | 8. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 1,76 | 9. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 1,68 | 10. | Rafał Chrząszcz (Hica) | 1,67 |
Skuteczność z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Błażej Napierała (Rybnik Team) | 52,5% | 2. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 49,7% | 3. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 48,0% | 4. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 46,0% | 5. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 45,7% | 6. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 43,8% | 7. | Michał Włodarczyk (Hica) | 43,4% | 8. | Filip Kruk (Rybnik Team) | 41,9% | 9. | Robert Sgodzaj (Hica) | 41,1% | 10. | Krzysztof Kaczmarczyk (Hica) | 39,4% |
Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Asy Śląska | 39 | : | 77 | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Drozd | 69 | : | 66 | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Płomień Żory | 74 | : | 67 | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | 99 | : | 69 | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | 74 | : | 70 | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Dobermany | 51 | : | 46 | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Hica | 65 | : | 88 | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Dobre Chłopaki | 90 | : | 60 | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | New York Bricks | 50 | : | 69 | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Kolejka 16 | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 18 | | 2 Liga: | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (13-04-2024 9:00) | | OKKS | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-04-2024 10:20) | | PMB | - | : | - | Drozd | więcej» | (13-04-2024 11:40) | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (13-04-2024 16:00) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (13-04-2024 17:20) | |
|