Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2022/23

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2021/22): Para 4-5

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Bubel1. Artur Bubel (Monstars)25,26
2. Tomasz Kaptacz (Atomic)18,31
3. Jarosław Olesiński (Monstars)12,95
4. Sebastian Czepczor (Monstars)12,60
5. Mariusz Soja (Atomic)11,25
6. Andrzej Sass (Atomic)10,45
7. Radosław Szmal (Atomic)10,35
8. Adrian Wilk (Monstars)10,33
9. Łukasz Klasa (Monstars)10,00
10. Grzegorz Kurek (Atomic)9,75

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Artur Bubel (Monstars)21,95
2. Tomasz Kaptacz (Atomic)13,50
3. Adrian Wilk (Monstars)13,33
4. Sebastian Czepczor (Monstars)12,60
5. Łukasz Klasa (Monstars)12,42
6. Grzegorz Kurek (Atomic)11,56
7. Mariusz Soja (Atomic)10,63
8. Andrzej Sass (Atomic)9,45
9. Artur Lewicki (Monstars)8,63
10. Radosław Szmal (Atomic)6,82

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Artur Bubel (Monstars)10,74
2. Tomasz Kaptacz (Atomic)8,81
3. Mariusz Soja (Atomic)7,50
4. Łukasz Klasa (Monstars)6,75
5. Artur Lewicki (Monstars)6,13
6. Michał Stępień (Atomic)6,00
7. Radosław Szmal (Atomic)5,82
8. Lukasz Żak (Atomic)5,67
9. Sebastian Czepczor (Monstars)5,47
10. Andrzej Sass (Atomic)5,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Jarosław Olesiński (Monstars)3,79
2. Artur Bubel (Monstars)3,26
3. Radosław Szmal (Atomic)3,24
4. Adrian Wilk (Monstars)2,13
5. Andrzej Sass (Atomic)2,00
6. Grzegorz Kurek (Atomic)1,88
7. Artur Lewicki (Monstars)1,88
8. Sebastian Czepczor (Monstars)1,80
9. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,69
10. Mariusz Soja (Atomic)1,63

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Jarosław Olesiński (Monstars)3,53
2. Artur Lewicki (Monstars)2,00
3. Radosław Szmal (Atomic)1,71
4. Grzegorz Kurek (Atomic)1,44
5. Wiktor Wierzbicki (Monstars)1,41
6. Adrian Wilk (Monstars)1,40
7. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,31
8. Sebastian Kołodziej (Atomic)1,20
9. Sebastian Czepczor (Monstars)1,07
10. Michał Stępień (Atomic)0,92

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kołodziej1. Sebastian Kołodziej (Atomic)1,20
2. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,06
3. Marcin Przybecki (Monstars)0,35
4. Jarosław Olesiński (Monstars)0,32
5. Michał Stępień (Atomic)0,31
6. Jarosław Pańczyk (Monstars)0,29
7. Andrzej Sass (Atomic)0,27
8. Artur Lewicki (Monstars)0,25
9. Mariusz Soja (Atomic)0,25
10. Michał Majchrzyk (Atomic)0,24

Straty

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Artur Bubel (Monstars)2,58
2. Mariusz Soja (Atomic)2,50
3. Grzegorz Kurek (Atomic)2,19
4. Michał Majchrzyk (Atomic)2,00
5. Łukasz Klasa (Monstars)1,92
6. Artur Lewicki (Monstars)1,88
7. Radosław Szmal (Atomic)1,82
8. Andrzej Sass (Atomic)1,82
9. Maciej Gąciarz (Atomic)1,64
10. Sebastian Czepczor (Monstars)1,53

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bubel1. Artur Bubel (Monstars)52,0%
2. Tomasz Kaptacz (Atomic)50,9%
3. Sebastian Czepczor (Monstars)47,5%
4. Andrzej Sass (Atomic)44,7%
5. Marcin Przybecki (Monstars)43,1%
6. Mariusz Soja (Atomic)39,2%
7. Grzegorz Kurek (Atomic)39,1%
8. Adrian Wilk (Monstars)38,4%
9. Maciej Gąciarz (Atomic)37,2%
10. Jarosław Olesiński (Monstars)36,2%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bubel1. Artur Bubel (Monstars)46,7%
2. Adrian Wilk (Monstars)33,6%
3. Grzegorz Kurek (Atomic)33,0%
4. Jarosław Olesiński (Monstars)27,1%
5. Wiktor Wierzbicki (Monstars)23,4%
6. Łukasz Klasa (Monstars)23,0%
7. Radosław Szmal (Atomic)21,2%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bubel1. Artur Bubel (Monstars)70,2%
2. Łukasz Klasa (Monstars)64,6%
3. Tomasz Kaptacz (Atomic)64,3%
4. Sebastian Czepczor (Monstars)58,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Sass1. Andrzej Sass (Atomic)3,00
2. Artur Bubel (Monstars)2,00
3. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
4. Sebastian Kołodziej (Atomic)1,00
5. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
6. Mariusz Soja (Atomic)1,00
7. Michał Stępień (Atomic)1,00
8. Radosław Szmal (Atomic)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 2
Para I11-II2:
Atomic55:61Zrywwięcej»
(25-03-2023 9:00)
Para I10-II3:
Basket Czerwionka66:64PMBwięcej»
(25-03-2023 11:40)
Para I9-II4:
Wataha40:61Wściekłe Psywięcej»
(25-03-2023 10:20)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Gwiezdno Flota45:62Dobermanywięcej»
(25-03-2023 14:20)
Para 2:
Rybnik Team69:39Monstarswięcej»
(25-03-2023 13:00)
RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Zryw46:59Atomicwięcej»
(18-03-2023 9:00)
Para I10-II3:
PMB58:71Basket Czerwionkawięcej»
(18-03-2023 11:40)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy64:60Watahawięcej»
(18-03-2023 10:20)