Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2021/22): Para 2-7

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kafarski1. Michał Kafarski (Energiczni)20,46
2. Bartosz Polnik (Rybnik Team)17,73
3. Dominik Rajczak (Energiczni)16,57
4. Wojciech Kampa (Rybnik Team)15,79
5. Adam Białdyga (Rybnik Team)14,67
6. Karol Kupczak (Rybnik Team)13,50
7. Tomasz Szymura (Rybnik Team)12,57
8. Krzysztof Zieliński (Rybnik Team)12,30
9. Sebastian Stępień (Energiczni)11,67
10. Błażej Napierała (Rybnik Team)10,62

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kafarski1. Michał Kafarski (Energiczni)21,23
2. Bartosz Polnik (Rybnik Team)14,77
3. Sebastian Stępień (Energiczni)14,67
4. Adam Białdyga (Rybnik Team)13,13
5. Dominik Rajczak (Energiczni)13,07
6. Wojciech Kampa (Rybnik Team)12,95
7. Karol Kupczak (Rybnik Team)12,88
8. Dominik Sala (Energiczni)12,56
9. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)12,17
10. Krzysztof Zieliński (Rybnik Team)10,90

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)9,47
2. Michał Kafarski (Energiczni)7,85
3. Paweł Muras (Rybnik Team)7,70
4. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)7,00
5. Krzysztof Zieliński (Rybnik Team)6,90
6. Adrian Wosinek (Energiczni)6,88
7. Bartosz Polnik (Rybnik Team)6,23
8. Błażej Napierała (Rybnik Team)6,08
9. Adam Pierchała (Rybnik Team)6,00
10. Dominik Rajczak (Energiczni)5,71

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dominik Rajczak (Energiczni)4,50
2. Adam Pierchała (Rybnik Team)4,36
3. Tomasz Szymura (Rybnik Team)4,14
4. Karol Kupczak (Rybnik Team)4,13
5. Adam Białdyga (Rybnik Team)4,07
6. Bartosz Polnik (Rybnik Team)3,27
7. Michał Kafarski (Energiczni)2,85
8. Sebastian Stępień (Energiczni)1,83
9. Krzysztof Zieliński (Rybnik Team)1,70
10. Dominik Sala (Energiczni)1,56

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dominik Rajczak (Energiczni)4,21
2. Karol Kupczak (Rybnik Team)2,75
3. Michał Kafarski (Energiczni)2,62
4. Sebastian Stępień (Energiczni)2,17
5. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,80
6. Damian Posłuszny (Energiczni)1,77
7. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,45
8. Paweł Muras (Rybnik Team)1,20
9. Wojciech Kampa (Rybnik Team)1,05
10. Radosław Ciosek (Energiczni)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)2,32
2. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,07
3. Błażej Napierała (Rybnik Team)0,85
4. Maksymilian Bartosik (Energiczni)0,82
5. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)0,67
6. Mateusz Maziarz (Energiczni)0,55
7. Adam Niespor (Energiczni)0,40
8. Adrian Wosinek (Energiczni)0,38
9. Michał Kafarski (Energiczni)0,31
10. Paweł Muras (Rybnik Team)0,30

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adam Pierchała (Rybnik Team)3,36
2. Michał Kafarski (Energiczni)3,15
3. Adam Białdyga (Rybnik Team)2,93
4. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)2,67
5. Dominik Rajczak (Energiczni)2,14
6. Krzysztof Zieliński (Rybnik Team)2,10
7. Tomasz Szymura (Rybnik Team)1,76
8. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,68
9. Dominik Sala (Energiczni)1,67
10. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,63

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Krzysztof Zieliński (Rybnik Team)53,4%
2. Błażej Napierała (Rybnik Team)52,5%
3. Bartosz Polnik (Rybnik Team)48,0%
4. Tomasz Szymura (Rybnik Team)46,0%
5. Wojciech Kampa (Rybnik Team)45,7%
6. Michał Kafarski (Energiczni)44,0%
7. Adam Białdyga (Rybnik Team)43,8%
8. Filip Kruk (Rybnik Team)41,9%
9. Dominik Sala (Energiczni)41,8%
10. Sebastian Stępień (Energiczni)39,5%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szymura1. Tomasz Szymura (Rybnik Team)41,9%
2. Bartosz Polnik (Rybnik Team)36,0%
3. Michał Kafarski (Energiczni)35,0%
4. Adam Pierchała (Rybnik Team)31,8%
5. Sebastian Stępień (Energiczni)30,8%
6. Adam Białdyga (Rybnik Team)28,4%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Bartosz Polnik (Rybnik Team)74,0%
2. Dominik Rajczak (Energiczni)65,8%
3. Michał Kafarski (Energiczni)63,8%
4. Wojciech Kampa (Rybnik Team)39,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Adam Pierchała (Rybnik Team)2,00
2. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,00
3. Maciej Bielecki (Energiczni)1,00
4. Marcin Cieńciała (Energiczni)1,00
5. Michał Kafarski (Energiczni)1,00
6. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,00
7. Błażej Napierała (Rybnik Team)1,00
8. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,00
9. Tomasz Szymura (Rybnik Team)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)