Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2021/22): Para 1-8

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)19,53
2. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)17,15
3. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)14,05
4. Adam Szabatowski (PMB)13,75
5. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)12,60
6. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)12,57
7. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)12,40
8. Witold Zimek (PMB)12,07
9. Marek Kubas (PMB)11,19
10. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)10,19

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)21,79
2. Adam Szabatowski (PMB)16,81
3. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)15,00
4. Marek Kubas (PMB)14,56
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)11,68
6. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)11,20
7. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)10,60
8. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)7,89
9. Arkadiusz Migas (PMB)7,78
10. Łukasz Widera (PMB)7,44

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Zimek1. Witold Zimek (PMB)9,07
2. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)7,29
3. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)6,84
4. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)6,46
5. Łukasz Kotyrba (PMB)5,80
6. Tomasz Kiełtyka (PMB)5,76
7. Sławomir Ćwikła (Gwiezdno Flota)5,75
8. Marek Kubas (PMB)5,25
9. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)5,19
10. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)5,11

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,68
2. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,86
3. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)3,33
4. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)3,20
5. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)3,16
6. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)3,15
7. Marek Kubas (PMB)2,31
8. Łukasz Widera (PMB)2,31
9. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)2,00
10. Witold Zimek (PMB)1,60

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,33
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,27
3. Łukasz Kotyrba (PMB)2,20
4. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)2,15
5. Łukasz Grzyb (PMB)2,00
6. Łukasz Widera (PMB)1,69
7. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,50
8. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)1,42
9. Tomasz Kiełtyka (PMB)1,29
10. Witold Zimek (PMB)1,13

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Sławomir Ćwikła (Gwiezdno Flota)1,44
2. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)0,71
3. Adam Szabatowski (PMB)0,56
4. Tomasz Kiełtyka (PMB)0,47
5. Witold Zimek (PMB)0,47
6. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)0,26
7. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)0,23
8. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)0,22
9. Łukasz Kotyrba (PMB)0,20
10. Mariusz Wierzbicki (PMB)0,14

Straty

#ZawodnikŚrednia
Wierzbicki1. Mariusz Wierzbicki (PMB)3,14
2. Adam Szabatowski (PMB)2,69
3. Marek Kubas (PMB)2,56
4. Arkadiusz Migas (PMB)2,56
5. Tomasz Kiełtyka (PMB)2,41
6. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)2,21
7. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,10
8. Łukasz Grzyb (PMB)2,00
9. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,95
10. Łukasz Widera (PMB)1,75

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Sowa1. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)54,8%
2. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)49,7%
3. Adam Szabatowski (PMB)46,0%
4. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)43,8%
5. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)41,6%
6. Łukasz Widera (PMB)41,4%
7. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)41,0%
8. Witold Zimek (PMB)40,0%
9. Marek Kubas (PMB)39,7%
10. Sławomir Ćwikła (Gwiezdno Flota)38,2%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)41,7%
2. Adam Szabatowski (PMB)32,8%
3. Tomasz Kiełtyka (PMB)31,7%
4. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)31,6%
5. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)29,9%
6. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)29,8%
7. Marek Kubas (PMB)29,5%
8. Tomasz Chrząstek (Gwiezdno Flota)27,6%
9. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)22,5%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)78,7%
2. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)66,7%
3. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)64,4%
4. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)37,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Białdyga1. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
3. Arkadiusz Kudela (PMB)1,00
4. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)