Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2021/22): Para I9-II4

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)30,00
2. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)18,92
3. Filip Zemrzycki (W¶ciekłe Psy)18,00
4. Robert Sgodzaj (W¶ciekłe Psy)16,00
5. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)14,86
6. Krzysztof Rospondek (Wataha)14,31
7. Mateusz Mazurkiewicz (W¶ciekłe Psy)13,33
8. Bartłomiej ¦wiatowski (W¶ciekłe Psy)13,31
9. Marek Brzeziński (Wataha)13,13
10. Michał Broda (W¶ciekłe Psy)12,64

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Filip Zemrzycki (W¶ciekłe Psy)16,83
2. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)16,54
3. Damian Szastak (Wataha)15,00
4. Robert Sgodzaj (W¶ciekłe Psy)14,89
5. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)13,57
6. Krzysztof Rospondek (Wataha)13,08
7. Michał Broda (W¶ciekłe Psy)13,00
8. Paweł Kucypera (Wataha)12,45
9. Konrad Kobylewski (W¶ciekłe Psy)12,33
10. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)11,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)13,00
2. Marek Brzeziński (Wataha)9,88
3. Mateusz Mazurkiewicz (W¶ciekłe Psy)9,67
4. Robert Sgodzaj (W¶ciekłe Psy)8,11
5. Krzysztof Rospondek (Wataha)8,00
6. Paweł Bednarek (Wataha)7,92
7. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)7,85
8. Bartłomiej ¦wiatowski (W¶ciekłe Psy)7,62
9. Filip Zemrzycki (W¶ciekłe Psy)6,50
10. Mateusz Zarychta (W¶ciekłe Psy)5,67

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Zielony1. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)4,57
2. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)4,00
3. Robert Sgodzaj (W¶ciekłe Psy)3,44
4. Mateusz Mazurkiewicz (W¶ciekłe Psy)3,22
5. Paweł Kucypera (Wataha)2,91
6. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)2,85
7. Michał Broda (W¶ciekłe Psy)2,82
8. Beniamin Włodarczyk (Wataha)2,67
9. Bartosz Błachnio (Wataha)2,60
10. Damian Szastak (Wataha)2,57

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)5,00
2. Robert Sgodzaj (W¶ciekłe Psy)2,11
3. Michał Broda (W¶ciekłe Psy)2,00
4. Mateusz Zarychta (W¶ciekłe Psy)1,78
5. Paweł Kruglik (Wataha)1,50
6. Krzysztof Rospondek (Wataha)1,46
7. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)1,38
8. Marek Brzeziński (Wataha)1,38
9. Grzegorz Miszewski (W¶ciekłe Psy)1,33
10. Filip Zemrzycki (W¶ciekłe Psy)1,33

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Tomasz Gembus (W¶ciekłe Psy)2,00
2. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)1,15
3. Mateusz Mazurkiewicz (W¶ciekłe Psy)1,00
4. Paweł Bednarek (Wataha)0,67
5. Robert Sgodzaj (W¶ciekłe Psy)0,56
6. Paweł Kruglik (Wataha)0,50
7. Piotr Marszałek (Wataha)0,50
8. Robert Wojtowicz (Wataha)0,50
9. Tomasz Markocki (Wataha)0,33
10. Beniamin Włodarczyk (Wataha)0,33

Straty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Andrzej Olszenko (Wataha)3,67
2. Beniamin Włodarczyk (Wataha)3,67
3. Damian Szastak (Wataha)3,43
4. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)2,77
5. Bartosz Błachnio (Wataha)2,60
6. Robert Sgodzaj (W¶ciekłe Psy)2,56
7. Konrad Kobylewski (W¶ciekłe Psy)2,33
8. Mateusz Mazurkiewicz (W¶ciekłe Psy)2,33
9. Paweł Kucypera (Wataha)2,18
10. Piotr Marszałek (Wataha)2,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Filip Zemrzycki (W¶ciekłe Psy)53,8%
2. Bartłomiej ¦wiatowski (W¶ciekłe Psy)53,1%
3. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)49,2%
4. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)48,8%
5. Paweł Bednarek (Wataha)48,4%
6. Michał Broda (W¶ciekłe Psy)43,2%
7. Marek Brzeziński (Wataha)41,7%
8. Robert Sgodzaj (W¶ciekłe Psy)41,1%
9. Krzysztof Rospondek (Wataha)40,9%
10. Paweł Kucypera (Wataha)37,2%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Michał Broda (W¶ciekłe Psy)37,3%
2. Mateusz Zarychta (W¶ciekłe Psy)30,7%
3. Damian Szastak (Wataha)30,0%
4. Krzysztof Rospondek (Wataha)28,8%
5. Paweł Kucypera (Wataha)27,4%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kucypera1. Paweł Kucypera (Wataha)1,00
2. Mateusz Mazurkiewicz (W¶ciekłe Psy)1,00
3. Damian Szastak (Wataha)1,00
4. Beniamin Włodarczyk (Wataha)1,00
5. Mateusz Zarychta (W¶ciekłe Psy)1,00
6. Filip Zemrzycki (W¶ciekłe Psy)1,00
7. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)