Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2021/22): Para I11-II2

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Przemysław Bednarz (Green Peas)22,00
2. Marcin Bartecki (Green Peas)19,43
3. Marek Palej (Green Peas)18,09
4. Kamil Chmielorz (Olimpia)17,33
5. Robert Wieczorek (Olimpia)14,71
6. Adam Warzycha (Olimpia)13,80
7. Marcin Hiltawski (Green Peas)12,21
8. Karol Schlagner (Olimpia)11,83
9. Zbigniew Moskal (Green Peas)11,80
10. Łukasz Kowalski (Olimpia)10,67

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adam Warzycha (Olimpia)19,50
2. Marek Palej (Green Peas)19,27
3. Kamil Chmielorz (Olimpia)15,33
4. Robert Wieczorek (Olimpia)14,50
5. Marcin Hiltawski (Green Peas)14,43
6. Przemysław Bednarz (Green Peas)13,23
7. Sławomir Czajor (Green Peas)13,21
8. Grzegorz Jelonek (Olimpia)12,33
9. Marcin Bartecki (Green Peas)11,00
10. Karol Schlagner (Olimpia)10,67

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Przemysław Bednarz (Green Peas)12,08
2. Łukasz Kowalski (Olimpia)8,67
3. Marcin Bartecki (Green Peas)8,64
4. Zbigniew Moskal (Green Peas)8,40
5. Marcin Palicki (Green Peas)8,00
6. Karol Schlagner (Olimpia)7,50
7. Adam Warzycha (Olimpia)7,30
8. Robert Wieczorek (Olimpia)7,07
9. Marcin Kuś (Olimpia)7,00
10. Adam Przywarka (Green Peas)6,11

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)6,50
2. Łukasz Kowalski (Olimpia)5,33
3. Przemysław Bednarz (Green Peas)3,38
4. Grzegorz Jelonek (Olimpia)3,33
5. Robert Wieczorek (Olimpia)3,21
6. Kamil Chmielorz (Olimpia)2,67
7. Wojciech Szastok (Olimpia)2,43
8. Sławomir Czajor (Green Peas)2,29
9. Marek Palej (Green Peas)2,00
10. Adam Przywarka (Green Peas)1,89

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)4,36
2. Robert Wieczorek (Olimpia)2,86
3. Przemysław Bednarz (Green Peas)2,38
4. Łukasz Kowalski (Olimpia)2,33
5. Kamil Chmielorz (Olimpia)2,00
6. Sławomir Czajor (Green Peas)1,93
7. Adam Warzycha (Olimpia)1,80
8. Maciej Smodis (Olimpia)1,75
9. Marcin Kuś (Olimpia)1,50
10. Przemysław Osadnik (Olimpia)1,50

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Łukasz Kowalski (Olimpia)1,00
2. Przemysław Bednarz (Green Peas)0,92
3. Wiktor Światowski (Green Peas)0,90
4. Marcin Palicki (Green Peas)0,83
5. Zbigniew Moskal (Green Peas)0,80
6. Grzegorz Jelonek (Olimpia)0,56
7. Marcin Bartecki (Green Peas)0,36
8. Karol Schlagner (Olimpia)0,33
9. Przemysław Osadnik (Olimpia)0,25
10. Marcin Hiltawski (Green Peas)0,21

Straty

#ZawodnikŚrednia
Jelonek1. Grzegorz Jelonek (Olimpia)4,33
2. Michał Wołosicki (Olimpia)3,75
3. Marcin Bartecki (Green Peas)3,29
4. Robert Wieczorek (Olimpia)3,14
5. Adam Warzycha (Olimpia)2,30
6. Wojciech Szastok (Olimpia)2,29
7. Sławomir Czajor (Green Peas)2,21
8. Marcin Kuś (Olimpia)2,00
9. Przemysław Osadnik (Olimpia)2,00
10. Adam Wojtczak (Olimpia)2,00

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Palej1. Marek Palej (Green Peas)53,0%
2. Zbigniew Moskal (Green Peas)52,8%
3. Karol Schlagner (Olimpia)50,0%
4. Wiktor Światowski (Green Peas)46,2%
5. Sławomir Czajor (Green Peas)44,9%
6. Marcin Hiltawski (Green Peas)43,2%
7. Przemysław Bednarz (Green Peas)42,9%
8. Marcin Bartecki (Green Peas)42,0%
9. Maciej Hiltawski (Green Peas)38,5%
10. Robert Wieczorek (Olimpia)36,1%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Adam Warzycha (Olimpia)36,8%
2. Sławomir Czajor (Green Peas)35,5%
3. Robert Wieczorek (Olimpia)33,0%
4. Marcin Hiltawski (Green Peas)31,7%
5. Grzegorz Jelonek (Olimpia)31,4%
6. Przemysław Bednarz (Green Peas)25,0%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Sławomir Czajor (Green Peas)60,5%
2. Adam Warzycha (Olimpia)57,8%
3. Marcin Bartecki (Green Peas)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Przemysław Bednarz (Green Peas)2,00
2. Marcin Bartecki (Green Peas)1,00
3. Sławomir Czajor (Green Peas)1,00
4. Zbigniew Moskal (Green Peas)1,00
5. Wiktor Światowski (Green Peas)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)