Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Energiczni - Gwiezdno Flota

FAZA PIERWSZA, KOLEJKA 7, 24-10-2020 11:40
Energiczni56
14
17
13
12
66
12
9
21
24
Gwiezdno Flota

Relacja

 MVP - Dawid Kuczera / Gwiezdno Flota

Statystyki

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Pruś3742.9%3742.9%000.0%1250.0%5161201710
M.Cieńciała2540.0%010.0%2450.0%22100.0%303110288
D.Posłuszny3837.5%2366.7%1520.0%3475.0%3031101108
D.Sala3650.0%2450.0%1250.0%000.0%213000077
D.Tomczyk21020.0%1520.0%1520.0%2450.0%325203077
D.Rajczak51241.7%3837.5%2450.0%2366.7%3140408146
M.Bartosik1425.0%010.0%1333.3%020.0%516111235
SUMA195236.5%112937.9%82334.8%101758.8%24630694145651

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Kuczera41136.4%010.0%41040.0%1250.0%40449041318
A.Marchacz51050.0%51050.0%000.0%020.0%63923111017
T.Białdyga3837.5%3742.9%010.0%1425.0%74111511716
D.Lato5955.6%2450.0%3560.0%000.0%71811031316
K.Swoboda71936.8%2540.0%51435.7%000.0%23513041912
B.Lato2450.0%2366.7%010.0%000.0%000000042
SUMA266142.6%143046.7%123138.7%2825.0%2611379212136681

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)
Kolejka 12
Romus78:34Dazyntwięcej»
(13-12-2020 11:40)
Wataha75:51Zrywwięcej»
(13-12-2020 10:20)
Olimpia64:49Piaśnikiwięcej»
(13-12-2020 9:00)
Hica57:62Energiczniwięcej»
(12-12-2020 13:00)
Se Gramy79:65Monstarswięcej»
(12-12-2020 11:40)
ZGP55:69Longmanwięcej»
(12-12-2020 10:20)