Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Energiczni - Gwiezdno Flota

FAZA PIERWSZA, KOLEJKA 7, 24-10-2020 11:40
Energiczni56
14
17
13
12
66
12
9
21
24
Gwiezdno Flota

Relacja

 MVP - Dawid Kuczera / Gwiezdno Flota

Statystyki

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Pruś3742.9%3742.9%000.0%1250.0%5161201710
M.Cieńciała2540.0%010.0%2450.0%22100.0%303110288
D.Posłuszny3837.5%2366.7%1520.0%3475.0%3031101108
D.Sala3650.0%2450.0%1250.0%000.0%213000077
D.Tomczyk21020.0%1520.0%1520.0%2450.0%325203077
D.Rajczak51241.7%3837.5%2450.0%2366.7%3140408146
M.Bartosik1425.0%010.0%1333.3%020.0%516111235
SUMA195236.5%112937.9%82334.8%101758.8%24630694145651

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Kuczera41136.4%010.0%41040.0%1250.0%40449041318
A.Marchacz51050.0%51050.0%000.0%020.0%63923111017
T.Białdyga3837.5%3742.9%010.0%1425.0%74111511716
D.Lato5955.6%2450.0%3560.0%000.0%71811031316
K.Swoboda71936.8%2540.0%51435.7%000.0%23513041912
B.Lato2450.0%2366.7%010.0%000.0%000000042
SUMA266142.6%143046.7%123138.7%2825.0%2611379212136681

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 10
Faza pierwsza:
Atomic73:55Watahawięcej»
(29-11-2020 10:20)
Dazynt48:49Se Gramywięcej»
(29-11-2020 9:00)
Longman77:64Rybnik Teamwięcej»
(28-11-2020 13:00)
Energiczni69:49Olimpiawięcej»
(28-11-2020 11:40)
Monstars81:72Romuswięcej»
(28-11-2020 10:20)
Zryw47:54Gwiezdno Flotawięcej»
(28-11-2020 9:00)
Kolejka 9
Monstars46:51Atomicwięcej»
(07-11-2020 16:00)
Gwiezdno Flota70:40Dazyntwięcej»
(07-11-2020 14:40)
Longman44:52Se Gramywięcej»
(07-11-2020 11:40)
ZGP49:55Olimpiawięcej»
(07-11-2020 10:20)
Kolejka 8
Se Gramy48:45Energiczniwięcej»
(31-10-2020 16:00)
Rybnik Team59:51Zrywwięcej»
(31-10-2020 14:40)