Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2020/21): Faza pierwsza

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Adam Bączyński (Romus)34,43
2. Łukasz Kosmowski (Longman)27,20
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)22,00
4. Ksawery Fojcik (Rybnik Team)21,80
5. Sebastian Czepczor (Monstars)20,88
6. Adrian Wilk (Monstars)20,60
7. Tomasz Kaptacz (Atomic)19,73
8. Marek Brzeziński (Wataha)19,33
9. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)18,82
10. Mateusz Majewski (Rybnik Team)18,50

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adam Bączyński (Romus)33,86
2. Łukasz Kosmowski (Longman)27,40
3. Adrian Wilk (Monstars)21,00
4. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)20,57
5. Krzysztof Franczuk (Zryw)19,91
6. Marcin Hiltawski (Se Gramy)19,43
7. Adam Szabatowski (Piaśniki)19,20
8. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)19,00
9. Ksawery Fojcik (Rybnik Team)18,80
10. Sebastian Czepczor (Monstars)18,63

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Michał Spinczyk (Dazynt)11,88
2. Witold Zimek (Piaśniki)11,57
3. Michał Stępień (ZGP)11,56
4. Łukasz Kowalski (Olimpia)11,44
5. Mateusz Majewski (Rybnik Team)11,40
6. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)11,27
7. Marek Brzeziński (Wataha)10,50
8. Mariusz Soja (Atomic)10,40
9. Paweł Muras (Rybnik Team)9,75
10. Tomasz Kaptacz (Atomic)9,55

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Ksawery Fojcik (Rybnik Team)6,60
2. Jarosław Olesiński (Monstars)6,17
3. Adam Bączyński (Romus)6,14
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)5,80
5. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)5,56
6. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)4,82
7. Szymon Kurdziel (Longman)4,57
8. Bartosz Błachnio (Wataha)4,50
9. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)4,14
10. Paweł Nowrotek (Hica)4,14

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Jarosław Olesiński (Monstars)4,33
2. Łukasz Kotyrba (Piaśniki)4,14
3. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)4,11
4. Patryk Krajewski (Dazynt)3,13
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)3,10
6. Adam Bączyński (Romus)3,00
7. Robert Wieczorek (Olimpia)3,00
8. Dominik Rajczak (Energiczni)2,88
9. Paweł Rainhold (Rybnik Team)2,83
10. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)2,71

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kołodziej1. Sebastian Kołodziej (Atomic)4,50
2. Błażej Napierała (Rybnik Team)1,33
3. Michał Stępień (ZGP)1,33
4. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,18
5. Adam Niespor (Energiczni)1,17
6. Jarek Harazin (ZGP)1,00
7. Michał Spinczyk (Dazynt)1,00
8. Jarosław Urych (Longman)1,00
9. Marcin Przybecki (Monstars)0,88
10. Michał Dziadosz (Longman)0,83

Straty

#ZawodnikŚrednia
Czempik1. Artur Czempik (ZGP)6,67
2. Bartosz Błachnio (Wataha)4,90
3. Patryk Krajewski (Dazynt)3,88
4. Szymon Kusyk (Dazynt)3,86
5. Łukasz Skrzyński (ZGP)3,83
6. Jan Lubos (Monstars)3,67
7. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)3,60
8. Adam Szabatowski (Piaśniki)3,60
9. Robert Wieczorek (Olimpia)3,56
10. Krzysztof Franczuk (Zryw)3,55

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Sebastian Czepczor (Monstars)56,9%
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)56,9%
3. Łukasz Kosmowski (Longman)56,5%
4. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)55,4%
5. Dawid Kinczewski (Romus)55,0%
6. Adrian Wilk (Monstars)53,1%
7. Adam Bączyński (Romus)51,2%
8. Tomasz Kaptacz (Atomic)50,7%
9. Michał Włodarczyk (Hica)50,5%
10. Ksawery Fojcik (Rybnik Team)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szymura1. Tomasz Szymura (Rybnik Team)40,8%
2. Grzegorz Kurek (Atomic)40,5%
3. Sebastian Kusiak (Se Gramy)39,3%
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)38,8%
5. Grzegorz Jelonek (Olimpia)37,7%
6. Robert Wieczorek (Olimpia)35,3%
7. Adam Bączyński (Romus)34,6%
8. Krzysztof Franczuk (Zryw)33,1%
9. Marek Kubas (Romus)32,9%
10. Damian Szastak (Wataha)31,8%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Adam Bączyński (Romus)85,4%
2. Mateusz Majewski (Rybnik Team)75,9%
3. Adam Szabatowski (Piaśniki)75,0%
4. Sebastian Czepczor (Monstars)68,1%
5. Łukasz Kosmowski (Longman)66,7%
6. Andrzej Sass (Atomic)66,1%
7. Dominik Rajczak (Energiczni)66,0%
8. Krzysztof Franczuk (Zryw)63,3%
9. Tomasz Kaptacz (Atomic)58,2%
10. Michał Spinczyk (Dazynt)44,2%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Franczuk1. Krzysztof Franczuk (Zryw)4,00
2. Michał Goj (Longman)3,00
3. Sebastian Kołodziej (Atomic)2,00
4. Łukasz Kotyrba (Piaśniki)2,00
5. Wiktor Wierzbicki (Monstars)2,00
6. Bartosz Błachnio (Wataha)1,00
7. Jakub Chrobak (Se Gramy)1,00
8. Szymon Filczek (Hica)1,00
9. Jakub Hirsz (Hica)1,00
10. Kasper Kaczmarski (Energiczni)1,00
11. Szymon Kampa (Gwiezdno Flota)1,00
12. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
13. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)1,00
14. Marek Kubas (Romus)1,00
15. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
16. Arkadiusz Kudela (Piaśniki)1,00
17. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
18. Mateusz Maziarz (Energiczni)1,00
19. Tomasz Mucha (Hica)1,00
20. Adam Niespor (Energiczni)1,00
21. Jakub Nowrotek (Hica)1,00
22. Piotr Pazdan (Longman)1,00
23. Paweł Rainhold (Rybnik Team)1,00
24. Andrzej Sass (Atomic)1,00
25. Maciej Smodis (Olimpia)1,00
26. Mariusz Soja (Atomic)1,00
27. Michał Spinczyk (Dazynt)1,00
28. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00
29. Krzysztof Zając (Piaśniki)1,00
30. Krzysztof Ziaja (ZGP)1,00
31. Kamil Żurawlow (Dazynt)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)
Kolejka 12
Romus78:34Dazyntwięcej»
(13-12-2020 11:40)
Wataha75:51Zrywwięcej»
(13-12-2020 10:20)
Olimpia64:49Piaśnikiwięcej»
(13-12-2020 9:00)
Hica57:62Energiczniwięcej»
(12-12-2020 13:00)
Se Gramy79:65Monstarswięcej»
(12-12-2020 11:40)
ZGP55:69Longmanwięcej»
(12-12-2020 10:20)