Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2020/21): Faza pierwsza

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Adam Bączyński (Romus)34,00
2. Ksawery Fojcik (Rybnik Team)22,67
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)22,33
4. Łukasz Kosmowski (Longman)22,00
5. Dawid Kinczewski (Romus)20,80
6. Tomasz Kaptacz (Atomic)20,17
7. Bartosz Polnik (Rybnik Team)20,00
8. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)19,86
9. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)19,40
10. Mateusz Majewski (Rybnik Team)18,33

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adam Bączyński (Romus)36,33
2. Krzysztof Franczuk (Zryw)23,50
3. Łukasz Kosmowski (Longman)23,50
4. Szymon Kusyk (Dazynt)21,33
5. Marcin Hiltawski (Se Gramy)21,20
6. Michał Goj (Longman)20,00
7. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)19,67
8. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)19,50
9. Damian Szastak (Wataha)19,00
10. Ksawery Fojcik (Rybnik Team)18,33

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Michał Spinczyk (Dazynt)12,80
2. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)12,00
3. Michał Stępień (ZGP)11,83
4. Witold Zimek (Piaśniki)11,25
5. Marek Brzeziński (Wataha)11,00
6. Paweł Muras (Rybnik Team)11,00
7. Łukasz Kowalski (Olimpia)10,60
8. Mateusz Majewski (Rybnik Team)10,33
9. Tomasz Kaptacz (Atomic)10,17
10. Mariusz Soja (Atomic)9,75

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Ksawery Fojcik (Rybnik Team)8,00
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)7,60
3. Jarosław Olesiński (Monstars)7,25
4. Adam Bączyński (Romus)5,33
5. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)5,00
6. Tomasz Szymura (Rybnik Team)5,00
7. Michał Goj (Longman)4,67
8. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)4,67
9. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)4,20
10. Marek Kubas (Romus)4,14

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)4,80
2. Robert Wieczorek (Olimpia)4,00
3. Łukasz Kotyrba (Piaśniki)3,80
4. Jarosław Olesiński (Monstars)3,75
5. Dawid Kinczewski (Romus)3,20
6. Patryk Krajewski (Dazynt)3,20
7. Adam Bączyński (Romus)3,00
8. Łukasz Kosmowski (Longman)3,00
9. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)3,00
10. Andrzej Sass (Atomic)2,80

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Przybecki1. Marcin Przybecki (Monstars)1,75
2. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,33
3. Błażej Napierała (Rybnik Team)1,33
4. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)1,25
5. Jarek Harazin (ZGP)1,17
6. Maksymilian Bartosik (Energiczni)1,00
7. Jarosław Olesiński (Monstars)1,00
8. Michał Stępień (ZGP)1,00
9. Daniel Tomczyk (Energiczni)1,00
10. Jarosław Urych (Longman)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Czempik1. Artur Czempik (ZGP)7,00
2. Robert Wieczorek (Olimpia)4,80
3. Dominik Rajczak (Energiczni)4,75
4. Bartosz Błachnio (Wataha)4,50
5. Krzysztof Franczuk (Zryw)4,50
6. Łukasz Skrzyński (ZGP)4,25
7. Patryk Krajewski (Dazynt)4,20
8. Ksawery Fojcik (Rybnik Team)4,00
9. Szymon Kusyk (Dazynt)4,00
10. Jan Lubos (Monstars)3,67

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Dawid Kinczewski (Romus)57,1%
2. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)56,5%
3. Sebastian Czepczor (Monstars)54,9%
4. Adam Bączyński (Romus)52,0%
5. Jakub Nowrotek (Hica)51,9%
6. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)51,8%
7. Michał Włodarczyk (Hica)51,2%
8. Tomasz Sawicki (Se Gramy)46,3%
9. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)46,0%
10. Krzysztof Franczuk (Zryw)45,3%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)41,8%
2. Marek Kubas (Romus)39,3%
3. Krzysztof Franczuk (Zryw)38,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Franczuk1. Krzysztof Franczuk (Zryw)2,00
2. Wiktor Wierzbicki (Monstars)2,00
3. Bartosz Błachnio (Wataha)1,00
4. Jakub Chrobak (Se Gramy)1,00
5. Michał Goj (Longman)1,00
6. Jakub Hirsz (Hica)1,00
7. Marek Kubas (Romus)1,00
8. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
9. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
10. Andrzej Sass (Atomic)1,00
11. Maciej Smodis (Olimpia)1,00
12. Mariusz Soja (Atomic)1,00
13. Krzysztof Zając (Piaśniki)1,00
14. Krzysztof Ziaja (ZGP)1,00
15. Kamil Żurawlow (Dazynt)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 7
Faza pierwsza:
Olimpia72:71Dazyntwięcej»
(25-10-2020 16:40)
Rybnik Team77:43Energiczniwięcej»
(25-10-2020 15:20)
Zryw67:70Romuswięcej»
(25-10-2020 14:00)
Energiczni56:66Gwiezdno Flotawięcej»
(24-10-2020 11:40)
Piaśniki60:45ZGPwięcej»
(24-10-2020 10:20)
Hica70:64Se Gramywięcej»
(24-10-2020 9:00)
Kolejka 6
Longman59:42Dazyntwięcej»
(17-10-2020 17:20)
Se Gramy86:71Romuswięcej»
(17-10-2020 14:40)
Gwiezdno Flota53:48Hicawięcej»
(17-10-2020 13:00)
Atomic55:57Piaśnikiwięcej»
(17-10-2020 11:40)
ZGP66:71Zrywwięcej»
(17-10-2020 10:20)
Olimpia35:66Watahawięcej»
(17-10-2020 9:00)