Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Terminarz RALK (Sezon 2020/21) - Faza pierwsza

Kolejka 1 (2020-09-12)

Romus Katowice-:-Olimpia Basketwięcej»
(12-09-2020 9:00)
Rybnik Team-:-Monstars Będzinwięcej»
(12-09-2020 10:20)
Dazynt Team-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(12-09-2020 11:40)
Piaśniki Magic Balls-:-Watahawięcej»
(12-09-2020 13:00)
Atomic Sosnowiec-:-Se Gramywięcej»
(12-09-2020 14:40)
Zryw Siemianowice-:-Longman Boyswięcej»
(12-09-2020 16:00)
ZGP barhan.pl-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(12-09-2020 17:20)

Kolejka 2 (2020-09-19)

ZGP barhan.pl-:-Romus Katowicewięcej»
(19-09-2020 9:00)
Atomic Sosnowiec-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(19-09-2020 10:20)
Rybnik Team-:-Olimpia Basketwięcej»
(19-09-2020 11:40)
Gwiezdno Flota-:-Se Gramywięcej»
(19-09-2020 13:00)
Longman Boys-:-Watahawięcej»
(19-09-2020 14:40)
Piaśniki Magic Balls-:-Dazynt Teamwięcej»
(19-09-2020 16:00)
Monstars Będzin-:-Energiczniwięcej»
(19-09-2020 17:20)

Kolejka 3 (2020-09-26)

Hica Ruda Śląska-:-ZGP barhan.plwięcej»
(26-09-2020 9:00)
Romus Katowice-:-Longman Boyswięcej»
(26-09-2020 10:20)
Zryw Siemianowice-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(26-09-2020 11:40)
Olimpia Basket-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(26-09-2020 13:00)
Dazynt Team-:-Monstars Będzinwięcej»
(26-09-2020 14:40)
Energiczni-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(26-09-2020 16:00)
Wataha-:-Rybnik Teamwięcej»
(26-09-2020 17:20)

Kolejka 4 (2020-10-03)

Se Gramy-:-Olimpia Basketwięcej»
(03-10-2020 9:00)
Atomic Sosnowiec-:-Dazynt Teamwięcej»
(03-10-2020 10:20)
Longman Boys-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(03-10-2020 11:40)
Rybnik Team-:-Romus Katowicewięcej»
(03-10-2020 13:00)
Monstars Będzin-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(03-10-2020 14:40)
Gwiezdno Flota-:-Watahawięcej»
(03-10-2020 16:00)
ZGP barhan.pl-:-Energiczniwięcej»
(03-10-2020 17:20)

Kolejka 5 (2020-10-10)

Romus Katowice-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(10-10-2020 9:00)
Piaśniki Magic Balls-:-Monstars Będzinwięcej»
(10-10-2020 10:20)
Hica Ruda Śląska-:-Rybnik Teamwięcej»
(10-10-2020 11:40)
Wataha-:-Se Gramywięcej»
(10-10-2020 13:00)
Zryw Siemianowice-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(10-10-2020 14:40)
Energiczni-:-Longman Boyswięcej»
(10-10-2020 16:00)
Dazynt Team-:-ZGP barhan.plwięcej»
(10-10-2020 17:20)

Kolejka 6 (2020-10-17)

Olimpia Basket-:-Watahawięcej»
(17-10-2020 9:00)
ZGP barhan.pl-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(17-10-2020 10:20)
Atomic Sosnowiec-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(17-10-2020 11:40)
Gwiezdno Flota-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(17-10-2020 13:00)
Se Gramy-:-Romus Katowicewięcej»
(17-10-2020 14:40)
Longman Boys-:-Dazynt Teamwięcej»
(17-10-2020 17:20)

Kolejka 7 (2020-10-24)

Hica Ruda Śląska-:-Se Gramywięcej»
(24-10-2020 9:00)
Piaśniki Magic Balls-:-ZGP barhan.plwięcej»
(24-10-2020 10:20)
Energiczni-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(24-10-2020 11:40)
Zryw Siemianowice-:-Romus Katowicewięcej»
(25-10-2020 14:00)
Rybnik Team-:-Energiczniwięcej»
(25-10-2020 15:20)
Olimpia Basket-:-Dazynt Teamwięcej»
(25-10-2020 16:40)

Kolejka 8 (2020-10-31)

Olimpia Basket-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(31-10-2020 9:00)
Wataha-:-Romus Katowicewięcej»
(31-10-2020 10:20)
Longman Boys-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(31-10-2020 11:40)
ZGP barhan.pl-:-Monstars Będzinwięcej»
(31-10-2020 13:00)
Rybnik Team-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(31-10-2020 14:40)
Se Gramy-:-Energiczniwięcej»
(31-10-2020 16:00)
Gwiezdno Flota-:-Dazynt Teamwięcej»
(31-10-2020 17:20)

Kolejka 9 (0000-00-00)

Atomic Sosnowiec-:-ZGP barhan.plwięcej»
(niezaplanowano)
Zryw Siemianowice-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(niezaplanowano)
Hica Ruda Śląska-:-Watahawięcej»
(niezaplanowano)
Piaśniki Magic Balls-:-Rybnik Teamwięcej»
(niezaplanowano)
Energiczni-:-Olimpia Basketwięcej»
(niezaplanowano)
Monstars Będzin-:-Longman Boyswięcej»
(niezaplanowano)
Dazynt Team-:-Se Gramywięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 10 (0000-00-00)

Gwiezdno Flota-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(niezaplanowano)
Monstars Będzin-:-Olimpia Basketwięcej»
(niezaplanowano)
Se Gramy-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(niezaplanowano)
Dazynt Team-:-Rybnik Teamwięcej»
(niezaplanowano)
Wataha-:-Energiczniwięcej»
(niezaplanowano)
Longman Boys-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(niezaplanowano)
Romus Katowice-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 11 (0000-00-00)

Atomic Sosnowiec-:-Rybnik Teamwięcej»
(niezaplanowano)
Zryw Siemianowice-:-Olimpia Basketwięcej»
(niezaplanowano)
Energiczni-:-Romus Katowicewięcej»
(niezaplanowano)
Piaśniki Magic Balls-:-Se Gramywięcej»
(niezaplanowano)
Dazynt Team-:-Watahawięcej»
(niezaplanowano)
Monstars Będzin-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(niezaplanowano)
ZGP barhan.pl-:-Longman Boyswięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 12 (0000-00-00)

Se Gramy-:-Monstars Będzinwięcej»
(niezaplanowano)
Hica Ruda Śląska-:-Energiczniwięcej»
(niezaplanowano)
Wataha-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(niezaplanowano)
Rybnik Team-:-ZGP barhan.plwięcej»
(niezaplanowano)
Romus Katowice-:-Dazynt Teamwięcej»
(niezaplanowano)
Gwiezdno Flota-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(niezaplanowano)
Olimpia Basket-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 13 (0000-00-00)

Se Gramy-:-ZGP barhan.plwięcej»
(niezaplanowano)
Hica Ruda Śląska-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(niezaplanowano)
Wataha-:-Monstars Będzinwięcej»
(niezaplanowano)
Energiczni-:-Dazynt Teamwięcej»
(niezaplanowano)
Romus Katowice-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(niezaplanowano)
Gwiezdno Flota-:-Longman Boyswięcej»
(niezaplanowano)
Olimpia Basket-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 14 (0000-00-00)

Atomic Sosnowiec-:-Watahawięcej»
(niezaplanowano)
Zryw Siemianowice-:-Energiczniwięcej»
(niezaplanowano)
ZGP barhan.pl-:-Olimpia Basketwięcej»
(niezaplanowano)
Piaśniki Magic Balls-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(niezaplanowano)
Longman Boys-:-Se Gramywięcej»
(niezaplanowano)
Monstars Będzin-:-Romus Katowicewięcej»
(niezaplanowano)
Rybnik Team-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 15 (0000-00-00)

Se Gramy-:-Rybnik Teamwięcej»
(niezaplanowano)
Hica Ruda Śląska-:-Monstars Będzinwięcej»
(niezaplanowano)
Wataha-:-ZGP barhan.plwięcej»
(niezaplanowano)
Energiczni-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(niezaplanowano)
Romus Katowice-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(niezaplanowano)
Dazynt Team-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(niezaplanowano)
Olimpia Basket-:-Longman Boyswięcej»
(niezaplanowano)

ZALEGŁE MECZE (0000-00-00)

Monstars Będzin-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(niezaplanowano)
Longman Boys-:-Rybnik Teamwięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 7
Faza pierwsza:
Olimpia72:71Dazyntwięcej»
(25-10-2020 16:40)
Rybnik Team77:43Energiczniwięcej»
(25-10-2020 15:20)
Zryw67:70Romuswięcej»
(25-10-2020 14:00)
Energiczni56:66Gwiezdno Flotawięcej»
(24-10-2020 11:40)
Piaśniki60:45ZGPwięcej»
(24-10-2020 10:20)
Hica70:64Se Gramywięcej»
(24-10-2020 9:00)
Kolejka 6
Longman59:42Dazyntwięcej»
(17-10-2020 17:20)
Se Gramy86:71Romuswięcej»
(17-10-2020 14:40)
Gwiezdno Flota53:48Hicawięcej»
(17-10-2020 13:00)
Atomic55:57Piaśnikiwięcej»
(17-10-2020 11:40)
ZGP66:71Zrywwięcej»
(17-10-2020 10:20)
Olimpia35:66Watahawięcej»
(17-10-2020 9:00)