Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Wyniki RALK (Sezon 2020/21) - Faza pierwsza

Kolejka 7 (2020-10-24)

Hica Ruda Śląska70:64Se Gramywięcej»
(24-10-2020 9:00)
Piaśniki Magic Balls60:45ZGP barhan.plwięcej»
(24-10-2020 10:20)
Energiczni56:66Gwiezdno Flotawięcej»
(24-10-2020 11:40)
Zryw Siemianowice67:70Romus Katowicewięcej»
(25-10-2020 14:00)
Rybnik Team77:43Energiczniwięcej»
(25-10-2020 15:20)
Olimpia Basket72:71Dazynt Teamwięcej»
(25-10-2020 16:40)

Kolejka 6 (2020-10-17)

Olimpia Basket35:66Watahawięcej»
(17-10-2020 9:00)
ZGP barhan.pl66:71Zryw Siemianowicewięcej»
(17-10-2020 10:20)
Atomic Sosnowiec55:57Piaśniki Magic Ballswięcej»
(17-10-2020 11:40)
Gwiezdno Flota53:48Hica Ruda Śląskawięcej»
(17-10-2020 13:00)
Se Gramy86:71Romus Katowicewięcej»
(17-10-2020 14:40)
Longman Boys59:42Dazynt Teamwięcej»
(17-10-2020 17:20)

Kolejka 5 (2020-10-10)

Romus Katowice62:83Gwiezdno Flotawięcej»
(10-10-2020 9:00)
Piaśniki Magic Balls63:65Monstars Będzinwięcej»
(10-10-2020 10:20)
Hica Ruda Śląska93:54Rybnik Teamwięcej»
(10-10-2020 11:40)
Wataha62:50Se Gramywięcej»
(10-10-2020 13:00)
Zryw Siemianowice73:69Atomic Sosnowiecwięcej»
(10-10-2020 14:40)
Energiczni46:40Longman Boyswięcej»
(10-10-2020 16:00)
Dazynt Team56:49ZGP barhan.plwięcej»
(10-10-2020 17:20)

Kolejka 4 (2020-10-03)

Se Gramy66:69Olimpia Basketwięcej»
(03-10-2020 9:00)
Atomic Sosnowiec42:32Dazynt Teamwięcej»
(03-10-2020 10:20)
Longman Boys88:49Hica Ruda Śląskawięcej»
(03-10-2020 11:40)
Rybnik Team52:56Romus Katowicewięcej»
(03-10-2020 13:00)
Monstars Będzin77:57Zryw Siemianowicewięcej»
(03-10-2020 14:40)
Gwiezdno Flota87:58Watahawięcej»
(03-10-2020 16:00)
ZGP barhan.pl50:68Energiczniwięcej»
(03-10-2020 17:20)

Kolejka 3 (2020-09-26)

Hica Ruda Śląska79:58ZGP barhan.plwięcej»
(26-09-2020 9:00)
Romus Katowice93:87Longman Boyswięcej»
(26-09-2020 10:20)
Zryw Siemianowice45:55Piaśniki Magic Ballswięcej»
(26-09-2020 11:40)
Olimpia Basket44:95Gwiezdno Flotawięcej»
(26-09-2020 13:00)
Dazynt Team46:60Monstars Będzinwięcej»
(26-09-2020 14:40)
Energiczni50:55Atomic Sosnowiecwięcej»
(26-09-2020 16:00)
Wataha49:57Rybnik Teamwięcej»
(26-09-2020 17:20)

Kolejka 2 (2020-09-19)

ZGP barhan.pl62:85Romus Katowicewięcej»
(19-09-2020 9:00)
Atomic Sosnowiec62:66Hica Ruda Śląskawięcej»
(19-09-2020 10:20)
Rybnik Team81:52Olimpia Basketwięcej»
(19-09-2020 11:40)
Gwiezdno Flota77:57Se Gramywięcej»
(19-09-2020 13:00)
Longman Boys87:53Watahawięcej»
(19-09-2020 14:40)
Piaśniki Magic Balls59:40Dazynt Teamwięcej»
(19-09-2020 16:00)
Monstars Będzin53:58Energiczniwięcej»
(19-09-2020 17:20)

Kolejka 1 (2020-09-12)

Romus Katowice72:62Olimpia Basketwięcej»
(12-09-2020 9:00)
Rybnik Team57:55Monstars Będzinwięcej»
(12-09-2020 10:20)
Dazynt Team36:77Hica Ruda Śląskawięcej»
(12-09-2020 11:40)
Piaśniki Magic Balls47:71Watahawięcej»
(12-09-2020 13:00)
Atomic Sosnowiec49:59Se Gramywięcej»
(12-09-2020 14:40)
Zryw Siemianowice69:61Longman Boyswięcej»
(12-09-2020 16:00)
ZGP barhan.pl53:77Gwiezdno Flotawięcej»
(12-09-2020 17:20)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 7
Faza pierwsza:
Olimpia72:71Dazyntwięcej»
(25-10-2020 16:40)
Rybnik Team77:43Energiczniwięcej»
(25-10-2020 15:20)
Zryw67:70Romuswięcej»
(25-10-2020 14:00)
Energiczni56:66Gwiezdno Flotawięcej»
(24-10-2020 11:40)
Piaśniki60:45ZGPwięcej»
(24-10-2020 10:20)
Hica70:64Se Gramywięcej»
(24-10-2020 9:00)
Kolejka 6
Longman59:42Dazyntwięcej»
(17-10-2020 17:20)
Se Gramy86:71Romuswięcej»
(17-10-2020 14:40)
Gwiezdno Flota53:48Hicawięcej»
(17-10-2020 13:00)
Atomic55:57Piaśnikiwięcej»
(17-10-2020 11:40)
ZGP66:71Zrywwięcej»
(17-10-2020 10:20)
Olimpia35:66Watahawięcej»
(17-10-2020 9:00)