Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Wyniki RALK (Sezon 2020/21) - Faza pierwsza

Kolejka 13 (2020-12-19)

Se Gramy50:51Zryw Siemianowicewięcej»
(19-12-2020 9:00)
Romus Katowice50:51Hica Ruda Śląskawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśniki Magic Ballswięcej»
(19-12-2020 13:00)
Dazynt Team40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Longman Boys71:54Atomic Sosnowiecwięcej»
(19-12-2020 16:00)

Kolejka 12 (2020-12-12)

Gwiezdno Flota75:68Atomic Sosnowiecwięcej»
(12-12-2020 9:00)
ZGP barhan.pl55:69Longman Boyswięcej»
(12-12-2020 10:20)
Se Gramy79:65Monstars Będzinwięcej»
(12-12-2020 11:40)
Hica Ruda Śląska57:62Energiczniwięcej»
(12-12-2020 13:00)
Olimpia Basket64:49Piaśniki Magic Ballswięcej»
(13-12-2020 9:00)
Wataha75:51Zryw Siemianowicewięcej»
(13-12-2020 10:20)
Romus Katowice78:34Dazynt Teamwięcej»
(13-12-2020 11:40)

Kolejka 11 (2020-12-05)

Energiczni54:70Romus Katowicewięcej»
(05-12-2020 9:00)
Zryw Siemianowice57:63Olimpia Basketwięcej»
(05-12-2020 10:20)
Hica Ruda Śląska72:64Watahawięcej»
(05-12-2020 11:40)
Rybnik Team105:49ZGP barhan.plwięcej»
(05-12-2020 13:00)
Atomic Sosnowiec78:79Rybnik Teamwięcej»
(05-12-2020 14:20)
Monstars Będzin58:76Gwiezdno Flotawięcej»
(05-12-2020 16:00)
Piaśniki Magic Balls66:60Se Gramywięcej»
(05-12-2020 17:20)

Kolejka 10 (2020-11-28)

Zryw Siemianowice47:54Gwiezdno Flotawięcej»
(28-11-2020 9:00)
Monstars Będzin81:72Romus Katowicewięcej»
(28-11-2020 10:20)
Energiczni69:49Olimpia Basketwięcej»
(28-11-2020 11:40)
Longman Boys77:64Rybnik Teamwięcej»
(28-11-2020 13:00)
Dazynt Team48:49Se Gramywięcej»
(29-11-2020 9:00)
Atomic Sosnowiec73:55Watahawięcej»
(29-11-2020 10:20)

Kolejka 9 (2020-11-07)

ZGP barhan.pl49:55Olimpia Basketwięcej»
(07-11-2020 10:20)
Longman Boys44:52Se Gramywięcej»
(07-11-2020 11:40)
Gwiezdno Flota70:40Dazynt Teamwięcej»
(07-11-2020 14:40)
Monstars Będzin46:51Atomic Sosnowiecwięcej»
(07-11-2020 16:00)

Kolejka 8 (2020-10-31)

Olimpia Basket75:77Hica Ruda Śląskawięcej»
(31-10-2020 10:20)
Longman Boys72:45Piaśniki Magic Ballswięcej»
(31-10-2020 11:40)
ZGP barhan.pl46:77Monstars Będzinwięcej»
(31-10-2020 13:00)
Rybnik Team59:51Zryw Siemianowicewięcej»
(31-10-2020 14:40)
Se Gramy48:45Energiczniwięcej»
(31-10-2020 16:00)

Kolejka 7 (2020-10-24)

Hica Ruda Śląska70:64Se Gramywięcej»
(24-10-2020 9:00)
Piaśniki Magic Balls60:45ZGP barhan.plwięcej»
(24-10-2020 10:20)
Energiczni56:66Gwiezdno Flotawięcej»
(24-10-2020 11:40)
Zryw Siemianowice67:70Romus Katowicewięcej»
(25-10-2020 14:00)
Rybnik Team77:43Energiczniwięcej»
(25-10-2020 15:20)
Olimpia Basket72:71Dazynt Teamwięcej»
(25-10-2020 16:40)

Kolejka 6 (2020-10-17)

Olimpia Basket35:66Watahawięcej»
(17-10-2020 9:00)
ZGP barhan.pl66:71Zryw Siemianowicewięcej»
(17-10-2020 10:20)
Atomic Sosnowiec55:57Piaśniki Magic Ballswięcej»
(17-10-2020 11:40)
Gwiezdno Flota53:48Hica Ruda Śląskawięcej»
(17-10-2020 13:00)
Se Gramy86:71Romus Katowicewięcej»
(17-10-2020 14:40)
Longman Boys59:42Dazynt Teamwięcej»
(17-10-2020 17:20)

Kolejka 5 (2020-10-10)

Romus Katowice62:83Gwiezdno Flotawięcej»
(10-10-2020 9:00)
Piaśniki Magic Balls63:65Monstars Będzinwięcej»
(10-10-2020 10:20)
Hica Ruda Śląska93:54Rybnik Teamwięcej»
(10-10-2020 11:40)
Wataha62:50Se Gramywięcej»
(10-10-2020 13:00)
Zryw Siemianowice73:69Atomic Sosnowiecwięcej»
(10-10-2020 14:40)
Energiczni46:40Longman Boyswięcej»
(10-10-2020 16:00)
Dazynt Team56:49ZGP barhan.plwięcej»
(10-10-2020 17:20)

Kolejka 4 (2020-10-03)

Se Gramy66:69Olimpia Basketwięcej»
(03-10-2020 9:00)
Atomic Sosnowiec42:32Dazynt Teamwięcej»
(03-10-2020 10:20)
Longman Boys88:49Hica Ruda Śląskawięcej»
(03-10-2020 11:40)
Rybnik Team52:56Romus Katowicewięcej»
(03-10-2020 13:00)
Monstars Będzin77:57Zryw Siemianowicewięcej»
(03-10-2020 14:40)
Gwiezdno Flota87:58Watahawięcej»
(03-10-2020 16:00)
ZGP barhan.pl50:68Energiczniwięcej»
(03-10-2020 17:20)

Kolejka 3 (2020-09-26)

Hica Ruda Śląska79:58ZGP barhan.plwięcej»
(26-09-2020 9:00)
Romus Katowice93:87Longman Boyswięcej»
(26-09-2020 10:20)
Zryw Siemianowice45:55Piaśniki Magic Ballswięcej»
(26-09-2020 11:40)
Olimpia Basket44:95Gwiezdno Flotawięcej»
(26-09-2020 13:00)
Dazynt Team46:60Monstars Będzinwięcej»
(26-09-2020 14:40)
Energiczni50:55Atomic Sosnowiecwięcej»
(26-09-2020 16:00)
Wataha49:57Rybnik Teamwięcej»
(26-09-2020 17:20)

Kolejka 2 (2020-09-19)

ZGP barhan.pl62:85Romus Katowicewięcej»
(19-09-2020 9:00)
Atomic Sosnowiec62:66Hica Ruda Śląskawięcej»
(19-09-2020 10:20)
Rybnik Team81:52Olimpia Basketwięcej»
(19-09-2020 11:40)
Gwiezdno Flota77:57Se Gramywięcej»
(19-09-2020 13:00)
Longman Boys87:53Watahawięcej»
(19-09-2020 14:40)
Piaśniki Magic Balls59:40Dazynt Teamwięcej»
(19-09-2020 16:00)
Monstars Będzin53:58Energiczniwięcej»
(19-09-2020 17:20)

Kolejka 1 (2020-09-12)

Romus Katowice72:62Olimpia Basketwięcej»
(12-09-2020 9:00)
Rybnik Team57:55Monstars Będzinwięcej»
(12-09-2020 10:20)
Dazynt Team36:77Hica Ruda Śląskawięcej»
(12-09-2020 11:40)
Piaśniki Magic Balls47:71Watahawięcej»
(12-09-2020 13:00)
Atomic Sosnowiec49:59Se Gramywięcej»
(12-09-2020 14:40)
Zryw Siemianowice69:61Longman Boyswięcej»
(12-09-2020 16:00)
ZGP barhan.pl53:77Gwiezdno Flotawięcej»
(12-09-2020 17:20)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)
Kolejka 12
Romus78:34Dazyntwięcej»
(13-12-2020 11:40)
Wataha75:51Zrywwięcej»
(13-12-2020 10:20)
Olimpia64:49Piaśnikiwięcej»
(13-12-2020 9:00)
Hica57:62Energiczniwięcej»
(12-12-2020 13:00)
Se Gramy79:65Monstarswięcej»
(12-12-2020 11:40)
ZGP55:69Longmanwięcej»
(12-12-2020 10:20)