Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2019/20)

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)27,50
2. Maciej Soehrich (Budsar)27,47
3. Artur Bubel (Demons)26,18
4. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)24,12
5. Grzegorz Podulka (Budsar)23,50
6. Michał Moralewicz (Budsar)23,20
7. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)22,75
8. Wojciech Kampa (Demons)22,47
9. Marek Brzeziński (Wataha)22,00
10. Dominik Rajczak (Energiczni)22,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorz Podulka (Budsar)27,00
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)23,71
3. Adam Szabatowski (Piaśniki)23,00
4. Jan Kupczyk (Killa Bees)22,75
5. Damian Szastak (Wataha)22,59
6. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)22,44
7. Sławomir Czajor (Killa Bees)20,86
8. Maciej Soehrich (Budsar)20,60
9. Krzysztof Krajewski (Budsar)20,50
10. Dominik Rajczak (Energiczni)20,33

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)15,00
2. Marek Brzeziński (Wataha)14,65
3. Patryk Rosół (Olimpia)12,00
4. Łukasz Śliwka (Killa Bees)11,82
5. Grzegorz Zawierucha (Demons)11,50
6. Arkadiusz Pokorski (Dobermany)11,00
7. Maciej Soehrich (Budsar)11,00
8. Szymon Filczek (Hica)10,73
9. Tomasz Kaptacz (Atomic)10,45
10. Adam Marchacz (Drim Tim)10,44

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Michał Moralewicz (Budsar)9,73
2. Karol Chamera (Green Peas)6,71
3. Bartosz Błachnio (Wataha)6,14
4. Łukasz Adamczyk (Demons)6,00
5. Marcin Bartecki (Green Peas)6,00
6. Bartosz Stawowski (Drim Tim)6,00
7. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)5,95
8. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)5,81
9. Daniel Kubista (Drim Tim)5,70
10. Maciej Kozieł (Romus)5,50

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorz Podulka (Budsar)5,50
2. Jarosław Olesiński (Monstars)4,60
3. Dominik Rajczak (Energiczni)3,33
4. Piotr Pazdan (Longman)3,13
5. Robert Wieczorek (Olimpia)3,08
6. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,81
7. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)2,80
8. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)2,80
9. Karol Chamera (Green Peas)2,65
10. Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka)2,58

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Demons)1,89
2. Adam Bujoczek (Zryw)1,83
3. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,60
4. Krzysztof Krajewski (Budsar)1,50
5. Jarosław Urych (Longman)1,42
6. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść)1,27
7. Michał Jurkiewicz (Zryw)1,25
8. Maciej Soehrich (Budsar)1,20
9. Paweł Nowrotek (Hica)1,17
10. Grzegorz Zawierucha (Demons)1,10

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)4,75
2. Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka)4,67
3. Michał Moralewicz (Budsar)4,67
4. Adrian Lotko (Gwiazdy Podwórka)4,60
5. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)4,60
6. Sławomir Czajor (Killa Bees)4,43
7. Bartosz Błachnio (Wataha)4,29
8. Daniel Sergiel (Jaworzno)4,20
9. Paweł Rainhold (Rybnik Team)4,00
10. Dariusz Kąkol (ZGP)3,92

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Marchacz1. Adam Marchacz (Drim Tim)67,9%
2. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)66,4%
3. Jan Kupczyk (Killa Bees)62,7%
4. Wojciech Kampa (Demons)61,3%
5. Łukasz Adamczyk (Demons)57,1%
6. Marcin Tartas (Budsar)56,3%
7. Adam Anduła (Green Peas)55,8%
8. Maciej Soehrich (Budsar)55,5%
9. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)55,4%
10. Kamil Krajewski (Dobermany)55,4%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Łokociejewski1. Arkadiusz Łokociejewski (Wściekłe Psy)51,3%
2. Tomasz Szymura (Rybnik Team)47,1%
3. Jakub Hirsz (Drim Tim)45,8%
4. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)45,8%
5. Tomasz Oczadły (Romus)45,8%
6. Artur Bubel (Demons)43,4%
7. Marcin Hiltawski (Green Peas)42,1%
8. Damian Szastak (Wataha)41,7%
9. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)40,9%
10. Szymon Hammer (Dazynt)40,9%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Breguła1. Sebastian Breguła (Romus)81,1%
2. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)79,0%
3. Bartosz Polnik (Rybnik Team)78,0%
4. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)77,2%
5. Krzysztof Franczuk (Zryw)74,5%
6. Damian Szastak (Wataha)74,4%
7. Filip Zemrzycki (Wściekłe Psy)71,4%
8. Adam Szabatowski (Piaśniki)71,0%
9. Sebastian Czepczor (Monstars)70,7%
10. Sławomir Czajor (Killa Bees)70,2%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Michał Moralewicz (Budsar)5,00
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
3. Maciej Gąciarz (Atomic)3,00
4. Łukasz Klasa (Monstars)3,00
5. Michał Kocy (Dobermany)3,00
6. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)3,00
7. Rafał Nowak (Zryw)3,00
8. Damian Pruksa (Dobermany)3,00
9. Tomasz Sawicki (Se Gramy)3,00
10. Daniel Sergiel (Jaworzno)3,00
11. Robert Białkowski (Dobermany)2,00
12. Adam Borowiak (Wściekłe Psy)2,00
13. Sebastian Breguła (Romus)2,00
14. Przemysław Breguła (Killa Bees)2,00
15. Michał Broda (Longman)2,00
16. Sławomir Czajor (Killa Bees)2,00
17. Sebastian Kałuża (Wściekłe Psy)2,00
18. Sebastian Kołodziej (Atomic)2,00
19. Adam Pierchała (Rybnik Team)2,00
20. Maciej Preidl (Longman)2,00
21. Michał Prokurat (Jaworzno)2,00
22. Andrzej Sass (Atomic)2,00
23. Łukasz Widera (Piaśniki)2,00
24. Filip Zemrzycki (Wściekłe Psy)2,00
25. Marcin Bartecki (Green Peas)1,00
26. Michał Beliczyński (Zryw)1,00
27. Sebastian Binias (Zryw)1,00
28. Karol Chamera (Green Peas)1,00
29. Jakub Chrobak (Se Gramy)1,00
30. Dariusz Dudek (Wielka Kiść)1,00
31. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
32. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)1,00
33. Mateusz Jagieła (Romus)1,00
34. Paweł Jaszczurowski (Wściekłe Psy)1,00
35. Szymon Jaworski (Hica)1,00
36. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
37. Dariusz Kąkol (ZGP)1,00
38. Michał Kirker (Gwiazdy Podwórka)1,00
39. Robert Knyrek (Killa Bees)1,00
40. Konrad Kobylewski (Wściekłe Psy)1,00
41. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
42. Patryk Krajewski (Dazynt)1,00
43. Szymon Kurdziel (Longman)1,00
44. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
45. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,00
46. Jakub Lewiński (Se Gramy)1,00
47. Kamil Malicki (Dobermany)1,00
48. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)1,00
49. Mateusz Mazurkiewicz (Gwiezdno Flota)1,00
50. Łukasz Miler (Dazynt)1,00
51. Jakub Musiał (Dobermany)1,00
52. Bogusław Musiał (Dobermany)1,00
53. Jakub Nowrotek (Drim Tim)1,00
54. Piotr Pakuła (Jaworzno)1,00
55. Piotr Pazdan (Longman)1,00
56. Przemysław Pazoła (Jaworzno)1,00
57. Paweł Rainhold (Rybnik Team)1,00
58. Marcin Reszkiewicz (Budsar)1,00
59. Robert Sgodzaj (Romus)1,00
60. Adam Skowron (Dobermany)1,00
61. Adam Spychała (Green Peas)1,00
62. Marek Suliński (Zryw)1,00
63. Radosław Szmal (Atomic)1,00
64. Szymon Szynalski (Dazynt)1,00
65. Dawid Tabaszewski (Dazynt)1,00
66. Szymon Tataruch (Se Gramy)1,00
67. Bartosz Terlecki (Zryw)1,00
68. Jakub Warchoł (Jaworzno)1,00
69. Mateusz Wicherek (Wielka Kiść)1,00
70. Bartosz Wilczyński (Gwiezdno Flota)1,00
71. Łukasz Zawolik (Dazynt)1,00
72. Paweł Zielony (Wściekłe Psy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)