Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2019/20)

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Bubel1. Artur Bubel (Demons)28,17
2. Jan Kupczyk (Killa Bees)27,50
3. Maciej Soehrich (Budsar)24,55
4. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)23,93
5. Michał Moralewicz (Budsar)23,08
6. Wojciech Kampa (Demons)22,50
7. Paweł Nowrotek (Hica)22,38
8. Maciej Kozieł (Romus)22,00
9. Marek Brzeziński (Wataha)21,83
10. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)21,67

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)23,64
2. Jan Kupczyk (Killa Bees)22,75
3. Adam Szabatowski (Piaśniki)22,20
4. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)22,08
5. Damian Szastak (Wataha)21,08
6. Maciej Kozieł (Romus)20,60
7. Krzysztof Krajewski (Budsar)20,50
8. Maciej Soehrich (Budsar)19,91
9. Artur Bubel (Demons)19,83
10. Sławomir Czajor (Killa Bees)19,50

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)15,00
2. Marek Brzeziński (Wataha)13,75
3. Patryk Rosół (Olimpia)12,00
4. Grzegorz Zawierucha (Demons)11,14
5. Szymon Filczek (Hica)11,09
6. Arkadiusz Pokorski (Dobermany)11,00
7. Łukasz Klasa (Monstars)10,89
8. Adam Marchacz (Drim Tim)10,67
9. Witold Zimek (Piaśniki)10,67
10. Michał Winkler (Jaworzno)10,07

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Michał Moralewicz (Budsar)10,42
2. Karol Chamera (Green Peas)6,75
3. Bartosz Błachnio (Wataha)6,14
4. Łukasz Adamczyk (Demons)6,00
5. Bartosz Stawowski (Drim Tim)6,00
6. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)5,79
7. Marcin Bartecki (Green Peas)5,77
8. Daniel Kubista (Drim Tim)5,63
9. Artur Bubel (Demons)5,58
10. Adam Pierchała (Rybnik Team)5,55

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Jarosław Olesiński (Monstars)5,00
2. Jan Lubos (Monstars)3,29
3. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)3,00
4. Robert Wieczorek (Olimpia)2,91
5. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)2,82
6. Marek Brzeziński (Wataha)2,67
7. Łukasz Kotyrba (Piaśniki)2,67
8. Łukasz Adamczyk (Demons)2,50
9. Paweł Rainhold (Rybnik Team)2,50
10. Sławomir Stępień (Se Gramy)2,50

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adam Bujoczek (Zryw)2,00
2. Wojciech Kampa (Demons)1,86
3. Michał Jurkiewicz (Zryw)1,55
4. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,55
5. Krzysztof Krajewski (Budsar)1,50
6. Jarosław Urych (Longman)1,50
7. Paweł Nowrotek (Hica)1,38
8. Szymon Filczek (Hica)1,27
9. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść)1,25
10. Maciej Soehrich (Budsar)1,18

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka)5,13
2. Michał Moralewicz (Budsar)4,92
3. Jan Kupczyk (Killa Bees)4,75
4. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)4,75
5. Bartosz Błachnio (Wataha)4,29
6. Dariusz Kąkol (ZGP)4,18
7. Sławomir Czajor (Killa Bees)4,00
8. Piotr Helbin (Gwiazdy Podwórka)4,00
9. Paweł Rainhold (Rybnik Team)4,00
10. Adam Pierchała (Rybnik Team)3,82

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kosmowski1. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)68,8%
2. Jan Kupczyk (Killa Bees)62,7%
3. Wojciech Kampa (Demons)59,1%
4. Artur Bubel (Demons)57,5%
5. Marek Brzeziński (Wataha)56,2%
6. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)55,5%
7. Kamil Krajewski (Dobermany)55,4%
8. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)54,9%
9. Kamil Nowak (Drim Tim)54,6%
10. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)54,0%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Łokociejewski1. Arkadiusz Łokociejewski (Wściekłe Psy)50,0%
2. Tomasz Szymura (Rybnik Team)45,8%
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)44,9%
4. Szymon Hammer (Dazynt)43,1%
5. Damian Szastak (Wataha)41,4%
6. Mateusz Zarychta (Wściekłe Psy)40,7%
7. Marcin Hiltawski (Green Peas)39,3%
8. Artur Czempik (ZGP)38,2%
9. Paweł Kucypera (Wataha)38,2%
10. Marcin Reszkiewicz (Budsar)38,2%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Breguła1. Sebastian Breguła (Romus)81,7%
2. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)80,0%
3. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)77,8%
4. Bartosz Polnik (Rybnik Team)77,1%
5. Adam Szabatowski (Piaśniki)73,3%
6. Filip Zemrzycki (Wściekłe Psy)73,2%
7. Sebastian Czepczor (Monstars)69,1%
8. Sławomir Czajor (Killa Bees)68,7%
9. Paweł Nowrotek (Hica)66,0%
10. Robert Białkowski (Dobermany)65,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Michał Moralewicz (Budsar)4,00
2. Michał Kocy (Dobermany)3,00
3. Rafał Nowak (Zryw)3,00
4. Adam Borowiak (Wściekłe Psy)2,00
5. Przemysław Breguła (Killa Bees)2,00
6. Sławomir Czajor (Killa Bees)2,00
7. Maciej Gąciarz (Atomic)2,00
8. Sebastian Kałuża (Wściekłe Psy)2,00
9. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,00
10. Andrzej Sass (Atomic)2,00
11. Daniel Sergiel (Jaworzno)2,00
12. Sebastian Binias (Zryw)1,00
13. Sebastian Breguła (Romus)1,00
14. Michał Broda (Longman)1,00
15. Jakub Chrobak (Se Gramy)1,00
16. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
17. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)1,00
18. Mateusz Jagieła (Romus)1,00
19. Paweł Jaszczurowski (Wściekłe Psy)1,00
20. Szymon Jaworski (Hica)1,00
21. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
22. Dariusz Kąkol (ZGP)1,00
23. Łukasz Klasa (Monstars)1,00
24. Robert Knyrek (Killa Bees)1,00
25. Konrad Kobylewski (Wściekłe Psy)1,00
26. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)1,00
27. Patryk Krajewski (Dazynt)1,00
28. Szymon Kurdziel (Longman)1,00
29. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,00
30. Jakub Lewiński (Se Gramy)1,00
31. Kamil Malicki (Dobermany)1,00
32. Mateusz Mazurkiewicz (Gwiezdno Flota)1,00
33. Łukasz Miler (Dazynt)1,00
34. Jakub Musiał (Dobermany)1,00
35. Bogusław Musiał (Dobermany)1,00
36. Jakub Nowrotek (Drim Tim)1,00
37. Piotr Pakuła (Jaworzno)1,00
38. Maciej Preidl (Longman)1,00
39. Michał Prokurat (Jaworzno)1,00
40. Damian Pruksa (Dobermany)1,00
41. Paweł Rainhold (Rybnik Team)1,00
42. Marcin Reszkiewicz (Budsar)1,00
43. Tomasz Sawicki (Se Gramy)1,00
44. Robert Sgodzaj (Romus)1,00
45. Adam Skowron (Dobermany)1,00
46. Adam Spychała (Green Peas)1,00
47. Marek Suliński (Zryw)1,00
48. Szymon Szynalski (Dazynt)1,00
49. Dawid Tabaszewski (Dazynt)1,00
50. Szymon Tataruch (Se Gramy)1,00
51. Bartosz Terlecki (Zryw)1,00
52. Bartosz Wilczyński (Gwiezdno Flota)1,00
53. Łukasz Zawolik (Dazynt)1,00
54. Filip Zemrzycki (Wściekłe Psy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 1. Liga
Kolejka 15
1. Liga:
Budsar69:95Drim Timwięcej»
(26-01-2020 19:00)
Green Peas72:83Gwiezdno Flotawięcej»
(26-01-2020 17:30)
Jaworzno69:65Romuswięcej»
(26-01-2020 16:00)
Demons88:46Rybnik Teamwięcej»
(26-01-2020 14:30)
Wściekłe Psy70:69Atomicwięcej»
(26-01-2020 13:00)
Longman50:74Dobermanywięcej»
(26-01-2020 11:40)
Kolejka 14
Romus54:65Atomicwięcej»
(19-01-2020 19:00)
Gwiezdno Flota66:75Budsarwięcej»
(19-01-2020 17:30)
Rybnik Team73:120Green Peaswięcej»
(19-01-2020 16:00)
Drim Tim113:92Wściekłe Psywięcej»
(19-01-2020 14:30)
Jaworzno72:52Longmanwięcej»
(19-01-2020 13:00)
Dobermany73:88Demonswięcej»
(19-01-2020 11:40)