Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2019/20 - 2. Liga - runda 2 - Kolejka 5: 2. Liga Grupa B

(2020-03-07)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Śliwka (Killa Bees)18,00
2. Czajor (Killa Bees)14,00
3. Breguła (Killa Bees)13,00
4. Kugiejko (Killa Bees)11,00
5. Tabaszewski (Dazynt)9,00
6. Krajewski (Dazynt)7,00
7. Więcek (Killa Bees)6,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Czajor (Killa Bees)18,00
2. Krajewski (Dazynt)12,00
3. Śliwka (Killa Bees)9,00
4. Tabaszewski (Dazynt)9,00
5. Breguła (Killa Bees)6,00
6. Kugiejko (Killa Bees)6,00
7. Więcek (Killa Bees)6,00
8. Józefiok (Dazynt)2,00
9. Dąbrowski (Dazynt)1,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kugiejko1. Kugiejko (Killa Bees)8,00
2. Śliwka (Killa Bees)8,00
3. Tabaszewski (Dazynt)8,00
4. Breguła (Killa Bees)5,00
5. Czajor (Killa Bees)4,00
6. Krajewski (Dazynt)4,00
7. Józefiok (Dazynt)3,00
8. Więcek (Killa Bees)1,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Czajor (Killa Bees)10,00
2. Śliwka (Killa Bees)4,00
3. Breguła (Killa Bees)1,00
4. Tabaszewski (Dazynt)1,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Krajewski (Dazynt)5,00
2. Breguła (Killa Bees)3,00
3. Czajor (Killa Bees)2,00
4. Śliwka (Killa Bees)2,00
5. Więcek (Killa Bees)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Breguła1. Breguła (Killa Bees)2,00
2. Tabaszewski (Dazynt)2,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Tabaszewski1. Tabaszewski (Dazynt)6,00
2. Krajewski (Dazynt)5,00
3. Czajor (Killa Bees)4,00
4. Breguła (Killa Bees)2,00
5. Śliwka (Killa Bees)2,00
6. Dąbrowski (Dazynt)1,00
7. Kugiejko (Killa Bees)1,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Tabaszewski1. Tabaszewski (Dazynt)44,4%
2. Krajewski (Dazynt)30,8%
3. Czajor (Killa Bees)30,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Czajor (Killa Bees)12,5%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Czajor (Killa Bees)71,4%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)
Kolejka 12
Romus78:34Dazyntwięcej»
(13-12-2020 11:40)
Wataha75:51Zrywwięcej»
(13-12-2020 10:20)
Olimpia64:49Piaśnikiwięcej»
(13-12-2020 9:00)
Hica57:62Energiczniwięcej»
(12-12-2020 13:00)
Se Gramy79:65Monstarswięcej»
(12-12-2020 11:40)
ZGP55:69Longmanwięcej»
(12-12-2020 10:20)