RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2019/20 - 2. Liga - runda 2 - Kolejka 3: 2. Liga Grupa B(2020-02-22) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | ¦liwka (Killa Bees) | 25,00 | 2. | Pru¶ (Energiczni) | 22,00 | 3. | Rajczak (Energiczni) | 18,00 | 4. | Maziarz (Energiczni) | 17,00 | 5. | Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka) | 15,00 | 6. | Kugiejko (Olimpia) | 14,00 | 7. | Tabaszewski (Dobre Chłopaki) | 11,00 | 8. | Kirker (Gwiazdy Podwórka) | 10,00 | 9. | Goik (Gwiazdy Podwórka) | 9,00 | 10. | Skulimowski (Gwiazdy Podwórka) | 6,00 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka) | 16,00 | 2. | Pru¶ (Energiczni) | 15,00 | 3. | Krajewski (Dobre Chłopaki) | 12,00 | 4. | Maziarz (Energiczni) | 12,00 | 5. | Rajczak (Energiczni) | 12,00 | 6. | ¦liwka (Killa Bees) | 11,00 | 7. | Goik (Gwiazdy Podwórka) | 10,00 | 8. | Skulimowski (Gwiazdy Podwórka) | 10,00 | 9. | Knyrek (Olimpia) | 8,00 | 10. | Cieńciała (Energiczni) | 7,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | ¦liwka (Killa Bees) | 15,00 | 2. | Tabaszewski (Dobre Chłopaki) | 10,00 | 3. | Rajczak (Energiczni) | 9,00 | 4. | Kirker (Gwiazdy Podwórka) | 8,00 | 5. | Kugiejko (Olimpia) | 8,00 | 6. | Maziarz (Energiczni) | 8,00 | 7. | Pru¶ (Energiczni) | 8,00 | 8. | Szoen (Gwiazdy Podwórka) | 8,00 | 9. | Goik (Gwiazdy Podwórka) | 7,00 | 10. | Cieńciała (Energiczni) | 4,00 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Rajczak (Energiczni) | 7,00 | 2. | Cieńciała (Energiczni) | 3,00 | 3. | Knyrek (Olimpia) | 3,00 | 4. | Pru¶ (Energiczni) | 3,00 | 5. | Huras (Energiczni) | 2,00 | 6. | Krajewski (Dobre Chłopaki) | 2,00 | 7. | Kugiejko (Olimpia) | 2,00 | 8. | ¦liwka (Killa Bees) | 2,00 | 9. | Goik (Gwiazdy Podwórka) | 1,00 | 10. | Helbin (Gwiazdy Podwórka) | 1,00 |
PrzechwytyBloki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | ¦liwka (Killa Bees) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Rajczak (Energiczni) | 4,00 | 2. | Cieńciała (Energiczni) | 3,00 | 3. | Tabaszewski (Dobre Chłopaki) | 3,00 | 4. | Goik (Gwiazdy Podwórka) | 2,00 | 5. | Helbin (Gwiazdy Podwórka) | 2,00 | 6. | Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka) | 2,00 | 7. | Szoen (Gwiazdy Podwórka) | 2,00 | 8. | Huras (Energiczni) | 1,00 | 9. | Kirker (Gwiazdy Podwórka) | 1,00 | 10. | Knyrek (Olimpia) | 1,00 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Pru¶ (Energiczni) | 54,6% | 2. | Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka) | 50,0% | 3. | Rajczak (Energiczni) | 46,2% | 4. | Goik (Gwiazdy Podwórka) | 45,5% | 5. | Maziarz (Energiczni) | 44,4% | 6. | Cieńciała (Energiczni) | 42,9% | 7. | Tabaszewski (Dobre Chłopaki) | 42,9% | 8. | Knyrek (Olimpia) | 40,0% | 9. | Skulimowski (Gwiazdy Podwórka) | 40,0% | 10. | Szoen (Gwiazdy Podwórka) | 27,3% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Pru¶ (Energiczni) | 40,0% |
Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy ¦l±ska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy ¦l±ska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|