Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2019/20 - 2. Liga - runda 2 - Kolejka 3: 2. Liga Grupa B

(2020-02-22)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Śliwka (Killa Bees)25,00
2. Pruś (Energiczni)22,00
3. Rajczak (Energiczni)18,00
4. Maziarz (Energiczni)17,00
5. Czajor (Killa Bees)15,00
6. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)15,00
7. Kaczmarski (Energiczni)14,00
8. Kugiejko (Killa Bees)14,00
9. Breguła (Killa Bees)11,00
10. Tabaszewski (Dazynt)11,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Czajor (Killa Bees)28,00
2. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)16,00
3. Pruś (Energiczni)15,00
4. Krajewski (Dazynt)12,00
5. Maziarz (Energiczni)12,00
6. Rajczak (Energiczni)12,00
7. Śliwka (Killa Bees)11,00
8. Goik (Gwiazdy Podwórka)10,00
9. Skulimowski (Gwiazdy Podwórka)10,00
10. Kaczmarski (Energiczni)9,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Śliwka (Killa Bees)15,00
2. Miler (Dazynt)10,00
3. Tabaszewski (Dazynt)10,00
4. Rajczak (Energiczni)9,00
5. Kirker (Gwiazdy Podwórka)8,00
6. Kugiejko (Killa Bees)8,00
7. Maziarz (Energiczni)8,00
8. Pruś (Energiczni)8,00
9. Szoen (Gwiazdy Podwórka)8,00
10. Goik (Gwiazdy Podwórka)7,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Rajczak (Energiczni)7,00
2. Chrząstek (Olimpia)4,00
3. Cieńciała (Energiczni)3,00
4. Czajor (Killa Bees)3,00
5. Knyrek (Olimpia)3,00
6. Pruś (Energiczni)3,00
7. Więcek (Killa Bees)3,00
8. Breguła (Killa Bees)2,00
9. Dąbrowski (Dazynt)2,00
10. Krajewski (Dazynt)2,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Czajor (Killa Bees)3,00
2. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)3,00
3. Pruś (Energiczni)3,00
4. Rajczak (Energiczni)3,00
5. Tabaszewski (Dazynt)3,00
6. Goik (Gwiazdy Podwórka)2,00
7. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)2,00
8. Maziarz (Energiczni)2,00
9. Breguła (Killa Bees)1,00
10. Chrząstek (Olimpia)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Breguła1. Breguła (Killa Bees)1,00
2. Czajor (Killa Bees)1,00
3. Kaczmarski (Energiczni)1,00
4. Śliwka (Killa Bees)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Czajor (Killa Bees)5,00
2. Rajczak (Energiczni)4,00
3. Cieńciała (Energiczni)3,00
4. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)3,00
5. Tabaszewski (Dazynt)3,00
6. Goik (Gwiazdy Podwórka)2,00
7. Helbin (Gwiazdy Podwórka)2,00
8. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)2,00
9. Miler (Dazynt)2,00
10. Szoen (Gwiazdy Podwórka)2,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Więcek1. Więcek (Killa Bees)57,1%
2. Pruś (Energiczni)54,6%
3. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)50,0%
4. Rajczak (Energiczni)46,2%
5. Goik (Gwiazdy Podwórka)45,5%
6. Maziarz (Energiczni)44,4%
7. Cieńciała (Energiczni)42,9%
8. Tabaszewski (Dazynt)42,9%
9. Knyrek (Olimpia)40,0%
10. Skulimowski (Gwiazdy Podwórka)40,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Chrząstek1. Chrząstek (Olimpia)40,0%
2. Pruś (Energiczni)40,0%
3. Czajor (Killa Bees)27,8%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Breguła1. Breguła (Killa Bees)83,3%
2. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)80,0%
3. Maziarz (Energiczni)80,0%
4. Śliwka (Killa Bees)71,4%
5. Krajewski (Dazynt)62,5%
6. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)33,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Kirker (Gwiazdy Podwórka)1,00
2. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 2
Faza pierwsza:
Monstars53:58Energiczniwięcej»
(19-09-2020 17:20)
Piaśniki59:40Dazyntwięcej»
(19-09-2020 16:00)
Longman87:53Watahawięcej»
(19-09-2020 14:40)
Gwiezdno Flota77:57Se Gramywięcej»
(19-09-2020 13:00)
Rybnik Team81:52Olimpiawięcej»
(19-09-2020 11:40)
Atomic62:66Hicawięcej»
(19-09-2020 10:20)
ZGP62:85Romuswięcej»
(19-09-2020 9:00)
Kolejka 1
ZGP53:77Gwiezdno Flotawięcej»
(12-09-2020 17:20)
Zryw69:61Longmanwięcej»
(12-09-2020 16:00)
Atomic49:59Se Gramywięcej»
(12-09-2020 14:40)
Piaśniki47:71Watahawięcej»
(12-09-2020 13:00)
Dazynt36:77Hicawięcej»
(12-09-2020 11:40)