Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2019/20): 2. Liga Grupa B

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)27,50
2. Dominik Rajczak (Energiczni)22,00
3. Łukasz Śliwka (Killa Bees)15,45
4. Robert Wieczorek (Olimpia)13,08
5. Łukasz Kowalski (Olimpia)12,60
6. Michał Kafarski (Energiczni)12,10
7. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)11,67
8. Kamil Chmielorz (Olimpia)11,07
9. Sławomir Czajor (Killa Bees)10,64
10. Piotr Kugiejko (Killa Bees)10,27

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)22,75
2. Sławomir Czajor (Killa Bees)20,86
3. Dominik Rajczak (Energiczni)20,33
4. Patryk Krajewski (Dazynt)16,00
5. Kamil Chmielorz (Olimpia)15,71
6. Robert Wieczorek (Olimpia)13,17
7. Adrian Lotko (Gwiazdy Podwórka)11,60
8. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)11,20
9. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)11,20
10. Michał Kafarski (Energiczni)11,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)15,00
2. Łukasz Śliwka (Killa Bees)11,82
3. Karol Schlagner (Olimpia)8,78
4. Piotr Kugiejko (Killa Bees)8,45
5. Łukasz Kowalski (Olimpia)8,40
6. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)8,27
7. Dawid Tabaszewski (Dazynt)8,13
8. Michał Kirker (Gwiazdy Podwórka)7,83
9. Adrian Lotko (Gwiazdy Podwórka)7,80
10. Adrian Wosinek (Energiczni)6,82

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dominik Rajczak (Energiczni)4,67
2. Sławomir Czajor (Killa Bees)4,43
3. Michał Kafarski (Energiczni)3,80
4. Kamil Chmielorz (Olimpia)2,93
5. Robert Wieczorek (Olimpia)2,83
6. Grzegorz Jelonek (Olimpia)2,00
7. Jan Kupczyk (Killa Bees)2,00
8. Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka)1,92
9. Przemysław Breguła (Killa Bees)1,90
10. Karol Schlagner (Olimpia)1,78

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dominik Rajczak (Energiczni)3,33
2. Robert Wieczorek (Olimpia)3,08
3. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)2,80
4. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)2,80
5. Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka)2,58
6. Przemysław Breguła (Killa Bees)2,20
7. Patryk Krajewski (Dazynt)2,18
8. Łukasz Breguła (Killa Bees)2,00
9. Grzegorz Jelonek (Olimpia)1,87
10. Jan Kupczyk (Killa Bees)1,75

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,60
2. Maciej Więcek (Killa Bees)0,91
3. Przemysław Osadnik (Olimpia)0,89
4. Dawid Tabaszewski (Dazynt)0,88
5. Jan Kupczyk (Killa Bees)0,75
6. Michał Szoen (Gwiazdy Podwórka)0,75
7. Przemysław Breguła (Killa Bees)0,70
8. Sławomir Czajor (Killa Bees)0,50
9. Piotr Kugiejko (Killa Bees)0,45
10. Adrian Lotko (Gwiazdy Podwórka)0,40

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)4,75
2. Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka)4,67
3. Adrian Lotko (Gwiazdy Podwórka)4,60
4. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)4,60
5. Sławomir Czajor (Killa Bees)4,43
6. Piotr Helbin (Gwiazdy Podwórka)3,38
7. Robert Wieczorek (Olimpia)3,33
8. Łukasz Zawolik (Dazynt)3,07
9. Dominik Rajczak (Energiczni)3,00
10. Patryk Krajewski (Dazynt)2,91

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)62,7%
2. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)48,1%
3. Michał Gumiński (Olimpia)46,3%
4. Piotr Kugiejko (Killa Bees)45,5%
5. Adrian Lotko (Gwiazdy Podwórka)44,2%
6. Michał Kafarski (Energiczni)42,3%
7. Jakub Pruś (Energiczni)42,0%
8. Łukasz Śliwka (Killa Bees)41,5%
9. Maciej Więcek (Killa Bees)40,6%
10. Kamil Chmielorz (Olimpia)39,3%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kafarski1. Michał Kafarski (Energiczni)32,0%
2. Kamil Chmielorz (Olimpia)29,0%
3. Robert Wieczorek (Olimpia)27,9%
4. Patryk Krajewski (Dazynt)27,1%
5. Sławomir Czajor (Killa Bees)25,6%
6. Grzegorz Jelonek (Olimpia)23,3%
7. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)18,3%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Sławomir Czajor (Killa Bees)70,2%
2. Patryk Krajewski (Dazynt)67,9%
3. Łukasz Śliwka (Killa Bees)59,5%
4. Kamil Chmielorz (Olimpia)59,2%
5. Kamil Kopeć (Gwiazdy Podwórka)49,2%
6. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)47,9%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Breguła1. Przemysław Breguła (Killa Bees)2,00
2. Sławomir Czajor (Killa Bees)2,00
3. Michał Kirker (Gwiazdy Podwórka)1,00
4. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
5. Patryk Krajewski (Dazynt)1,00
6. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)1,00
7. Dawid Tabaszewski (Dazynt)1,00
8. Łukasz Zawolik (Dazynt)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)
Kolejka 12
Romus78:34Dazyntwięcej»
(13-12-2020 11:40)
Wataha75:51Zrywwięcej»
(13-12-2020 10:20)
Olimpia64:49Piaśnikiwięcej»
(13-12-2020 9:00)
Hica57:62Energiczniwięcej»
(12-12-2020 13:00)
Se Gramy79:65Monstarswięcej»
(12-12-2020 11:40)
ZGP55:69Longmanwięcej»
(12-12-2020 10:20)