Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Wyniki RALK (Sezon 2019/20) - 2. Liga - runda 2

Kolejka 5 (2020-03-07)

ZGP barhan.pl51:48Piaśniki Magic Ballswięcej»
(07-03-2020 9:00)
Dazynt Team32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)
Wielka Kiść Gliwice67:56Zryw Siemianowicewięcej»
(07-03-2020 11:40)
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Energiczni20:0Olimpia Basketwięcej»
(08-03-2020 9:00)
Monstars OSiR Będzin73:57Hica Ruda Śląskawięcej»
(08-03-2020 10:20)

Kolejka 4 (2020-03-01)

Killa Bees59:62Energiczniwięcej»
(01-03-2020 9:00)
Olimpia Basket52:64Gwiazdy Podwórkawięcej»
(01-03-2020 10:20)
Zryw Siemianowice86:52ZGP barhan.plwięcej»
(01-03-2020 11:40)
Piaśniki Magic Balls64:54Monstars OSiR Będzinwięcej»
(01-03-2020 13:00)
Wataha62:65Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(01-03-2020 14:20)
Hica Ruda Śląska75:41Se Gramywięcej»
(01-03-2020 15:40)

Kolejka 3 (2020-02-22)

Gwiazdy Podwórka53:75Killa Beeswięcej»
(22-02-2020 9:00)
Energiczni67:37Dazynt Teamwięcej»
(22-02-2020 10:20)
Wielka Kiść Gliwice56:59Se Gramywięcej»
(22-02-2020 11:40)
ZGP barhan.pl47:82Watahawięcej»
(22-02-2020 13:00)
Piaśniki Magic Balls55:63Hica Ruda Śląskawięcej»
(23-02-2020 9:00)
Monstars OSiR Będzin58:48Zryw Siemianowicewięcej»
(23-02-2020 10:20)

Kolejka 2 (2020-02-15)

Wataha57:64Monstars OSiR Będzinwięcej»
(09-02-2020 10:20)
Zryw Siemianowice62:38Piaśniki Magic Ballswięcej»
(15-02-2020 9:00)
Hica Ruda Śląska61:53Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(15-02-2020 10:20)
Se Gramy57:44ZGP barhan.plwięcej»
(15-02-2020 11:40)
Killa Bees58:66Olimpia Basketwięcej»
(16-02-2020 9:00)
Dazynt Team50:46Gwiazdy Podwórkawięcej»
(16-02-2020 10:20)

Kolejka 1 (2020-02-01)

Gwiazdy Podwórka45:76Energiczniwięcej»
(01-02-2020 9:00)
Olimpia Basket66:47Dazynt Teamwięcej»
(01-02-2020 10:20)
Piaśniki Magic Balls53:69Watahawięcej»
(01-02-2020 11:40)
Zryw Siemianowice66:68Hica Ruda Śląskawięcej»
(01-02-2020 13:00)
ZGP barhan.pl51:71Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(02-02-2020 9:00)
Monstars OSiR Będzin61:43Se Gramywięcej»
(02-02-2020 10:20)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 2
Faza pierwsza:
Monstars53:58Energiczniwięcej»
(19-09-2020 17:20)
Piaśniki59:40Dazyntwięcej»
(19-09-2020 16:00)
Longman87:53Watahawięcej»
(19-09-2020 14:40)
Gwiezdno Flota77:57Se Gramywięcej»
(19-09-2020 13:00)
Rybnik Team81:52Olimpiawięcej»
(19-09-2020 11:40)
Atomic62:66Hicawięcej»
(19-09-2020 10:20)
ZGP62:85Romuswięcej»
(19-09-2020 9:00)
Kolejka 1
ZGP53:77Gwiezdno Flotawięcej»
(12-09-2020 17:20)
Zryw69:61Longmanwięcej»
(12-09-2020 16:00)
Atomic49:59Se Gramywięcej»
(12-09-2020 14:40)
Piaśniki47:71Watahawięcej»
(12-09-2020 13:00)
Dazynt36:77Hicawięcej»
(12-09-2020 11:40)