Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Zryw - Wielka Kiść

2. LIGA, KOLEJKA 6, 10-11-2019 9:00
Zryw Siemianowice55
14
10
17
14
53
16
6
10
21
Wielka Kiść Gliwice

Statystyki

Zryw Siemianowice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Bujoczek1333.3%1333.3%000.0%000.0%8082130214
R.Radchenko61540.0%31030.0%3560.0%5683.3%11202012013
K.Franczuk61833.3%2633.3%41233.3%44100.0%41513072010
M.Salamaga4757.1%4757.1%000.0%2450.0%4260002109
M.Beliczyński1425.0%1250.0%020.0%000.0%505020026
M.Suliński010.0%010.0%000.0%000.0%303000002
Ł.Hanak020.0%010.0%010.0%000.0%01100000-1
R.Nowak060.0%060.0%000.0%1250.0%31400011-3
SUMA185632.1%113630.6%72035.0%121675.0%28634383115550

Wielka Kiść Gliwice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Wicherek41233.3%3837.5%1425.0%66100.0%30305001515
Ł.Penar61442.9%61154.5%030.0%22100.0%31422021412
M.Gajdziński3933.3%3933.3%000.0%020.0%5272321611
P.Borysławski22100.0%22100.0%000.0%000.0%2022110410
M.Szpala2633.3%1333.3%1333.3%000.0%606022259
Z.Boczoń000.0%000.0%000.0%000.0%527000007
T.Nowacki21020.0%1714.3%1333.3%000.0%404010052
W.Duda2728.6%2633.3%010.0%020.0%347000341
SUMA216035.0%184639.1%31421.4%81266.7%31940614585367

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 7
2. Liga:
Killa Bees57:84Monstarswięcej»
(17-11-2019 10:20)
Wielka Kiść53:56Piaśnikiwięcej»
(17-11-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 8
1. Liga:
Budsar78:77Green Peaswięcej»
(17-11-2019 19:00)
Wściekłe Psy73:99Demonswięcej»
(17-11-2019 17:30)
Gwiezdno Flota59:52Dobermanywięcej»
(17-11-2019 16:00)
Drim Tim99:73Jaworznowięcej»
(17-11-2019 14:30)
Romus58:73Rybnik Teamwięcej»
(17-11-2019 13:00)
Atomic49:57Longmanwięcej»
(17-11-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 7
2. Liga:
Olimpia54:44Dazyntwięcej»
(16-11-2019 13:00)
Wataha63:40Energiczniwięcej»
(16-11-2019 11:40)
Se Gramy54:51Zrywwięcej»
(16-11-2019 10:20)
Gwiazdy Podwórka49:77Hicawięcej»
(16-11-2019 9:00)