Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: ZGP - Hica

2. LIGA, KOLEJKA 1, 21-09-2019 13:00
ZGP barhan.pl47
13
11
10
13
48
5
20
10
13
Hica Ruda Śląska

Statystyki

ZGP barhan.pl

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
B.Światowski020.0%010.0%010.0%1250.0%729210119
W.Światowski41040.0%1425.0%3650.0%000.0%2022002117
A.Czempik31323.1%2922.2%1425.0%6875.0%3141101136
P.Marszałek020.0%020.0%000.0%1250.0%325100014
D.Kąkol51145.5%51050.0%010.0%1616.7%4043005112
K.Ziaja31127.3%31127.3%000.0%4666.7%2130001102
J.Harazin000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
J.Pogoda040.0%040.0%000.0%000.0%11210000-1
Ł.Skrzyński030.0%010.0%020.0%000.0%10102010-1
SUMA155626.8%114226.2%41428.6%132454.2%237301040114728

Hica Ruda Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Nowrotek51145.5%3475.0%2728.6%5683.3%70714241720
K.Kaczmarczyk2540.0%2366.7%020.0%33100.0%112132406717
S.Mikołajczyk3475.0%2366.7%11100.0%020.0%6390003710
M.Białas1250.0%1250.0%000.0%000.0%134100026
R.Chrząszcz2825.0%2633.3%020.0%3837.5%707020471
B.Lato000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
S.Jaworski020.0%010.0%010.0%000.0%00000020-4
A.Boronowski31520.0%1425.0%21118.2%020.0%00000038-9
SUMA164734.0%112347.8%52420.8%112152.4%328404102224841

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)