Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Wielka Kiść - Piaśniki

2. LIGA, KOLEJKA 7, 17-11-2019 9:00
Wielka Kiść Gliwice53
20
8
8
17
56
14
13
9
20
Piaśniki Magic Balls

Statystyki

Wielka Kiść Gliwice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Penar81650.0%71353.8%1520.0%3560.0%11222002016
D.Dudek5955.6%5955.6%000.0%2450.0%80803021215
T.Nowacki3742.9%1250.0%2540.0%000.0%6061122812
W.Duda2540.0%1333.3%1250.0%1250.0%213211168
M.Wicherek1616.7%010.0%1520.0%44100.0%303050278
R.Janik040.0%000.0%040.0%000.0%303120101
P.Borysławski020.0%010.0%010.0%000.0%10100000-1
SUMA194938.8%142948.3%52222.7%101566.7%24226614385359

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Szabatowski112055.0%101758.8%1333.3%3475.0%22422042620
W.Zimek51241.7%51241.7%000.0%1250.0%661201011115
M.Wierzbicki22100.0%22100.0%000.0%11100.0%7292306513
T.Kiełtyka11010.0%050.0%1520.0%22100.0%617050058
A.Kudela2540.0%2540.0%000.0%000.0%606000146
P.Staniszewski2728.6%2366.7%040.0%1425.0%303100051
SUMA235641.1%214447.7%21216.7%81361.5%3011415110125663

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)