Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2019/20): 2. Liga

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)27,00
2. Paweł Nowrotek (Hica)22,00
3. Patryk Rosół (Olimpia)21,00
4. Radosław Żelazny (Killa Bees)21,00
5. Adam Szabatowski (Piaśniki)19,67
6. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść)16,40
7. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)16,14
8. Jan Lubos (Monstars)15,50
9. Jarosław Olesiński (Monstars)15,50
10. Dariusz Dudek (Wielka Kiść)15,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Szabatowski1. Adam Szabatowski (Piaśniki)24,67
2. Jan Kupczyk (Killa Bees)22,33
3. Sławomir Czajor (Killa Bees)21,20
4. Damian Szastak (Wataha)20,83
5. Radosław Żelazny (Killa Bees)20,80
6. Paweł Nowrotek (Hica)20,60
7. Artur Czempik (ZGP)18,00
8. Kamil Chmielorz (Olimpia)17,50
9. Jan Lubos (Monstars)16,25
10. Szymon Tataruch (Se Gramy)16,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)14,67
2. Patryk Rosół (Olimpia)12,00
3. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść)11,20
4. Marek Brzeziński (Wataha)10,83
5. Łukasz Klasa (Monstars)10,75
6. Witold Zimek (Piaśniki)10,00
7. Łukasz Śliwka (Killa Bees)9,80
8. Michał Jurkiewicz (Zryw)9,50
9. Bartłomiej Światowski (ZGP)9,43
10. Szymon Filczek (Hica)9,33

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Błachnio1. Bartosz Błachnio (Wataha)7,00
2. Jarosław Olesiński (Monstars)5,17
3. Dariusz Dudek (Wielka Kiść)4,67
4. Dariusz Kąkol (ZGP)4,17
5. Mateusz Wicherek (Wielka Kiść)4,00
6. Sławomir Czajor (Killa Bees)3,80
7. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)3,57
8. Kamil Chmielorz (Olimpia)3,50
9. Przemysław Borysławski (Wielka Kiść)3,00
10. Jakub Chrobak (Se Gramy)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Jarosław Olesiński (Monstars)6,67
2. Robert Wieczorek (Olimpia)3,17
3. Bartosz Błachnio (Wataha)3,00
4. Sławomir Stępień (Se Gramy)2,83
5. Łukasz Breguła (Killa Bees)2,75
6. Łukasz Kotyrba (Piaśniki)2,67
7. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)2,67
8. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)2,60
9. Jan Lubos (Monstars)2,50
10. Łukasz Penar (Wielka Kiść)2,50

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Michał Jurkiewicz (Zryw)1,25
2. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść)1,20
3. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,20
4. Paweł Nowrotek (Hica)1,20
5. Karol Zoń (Energiczni)1,20
6. Przemysław Komendarski (Monstars)1,00
7. Piotr Kugiejko (Killa Bees)1,00
8. Jan Kupczyk (Killa Bees)1,00
9. Adrian Lotko (Gwiazdy Podwórka)1,00
10. Przemysław Osadnik (Olimpia)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka)5,40
2. Bartosz Błachnio (Wataha)5,20
3. Jan Kupczyk (Killa Bees)5,00
4. Krzysztof Franczuk (Zryw)4,75
5. Dariusz Kąkol (ZGP)4,67
6. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)4,67
7. Sławomir Czajor (Killa Bees)4,20
8. Szymon Szynalski (Dazynt)4,00
9. Robert Wieczorek (Olimpia)4,00
10. Paweł Kołodziej (Dazynt)3,67

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Radosław Żelazny (Killa Bees)62,2%
2. Paweł Nowrotek (Hica)54,0%
3. Jan Lubos (Monstars)50,0%
4. Damian Szastak (Wataha)49,0%
5. Sebastian Czepczor (Monstars)48,2%
6. Adam Szabatowski (Piaśniki)47,2%
7. Jakub Pruś (Energiczni)45,2%
8. Tomasz Rąba (Se Gramy)44,8%
9. Kamil Chmielorz (Olimpia)44,4%
10. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść)43,3%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szastak1. Damian Szastak (Wataha)42,0%
2. Sławomir Czajor (Killa Bees)27,3%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Nowrotek1. Paweł Nowrotek (Hica)65,1%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Sławomir Czajor (Killa Bees)1,00
2. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
3. Patryk Krajewski (Dazynt)1,00
4. Łukasz Miler (Dazynt)1,00
5. Rafał Nowak (Zryw)1,00
6. Tomasz Sawicki (Se Gramy)1,00
7. Marek Suliński (Zryw)1,00
8. Szymon Szynalski (Dazynt)1,00
9. Dawid Tabaszewski (Dazynt)1,00
10. Szymon Tataruch (Se Gramy)1,00
11. Bartosz Terlecki (Zryw)1,00
12. Łukasz Zawolik (Dazynt)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 6
2. Liga:
Dazynt33:81Se Gramywięcej»
(10-11-2019 10:20)
Zryw55:53Wielka Kiśćwięcej»
(10-11-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 7
1. Liga:
Dobermany57:71Rybnik Teamwięcej»
(10-11-2019 19:00)
Jaworzno70:71Gwiezdno Flotawięcej»
(10-11-2019 17:30)
Green Peas62:65Wściekłe Psywięcej»
(10-11-2019 16:00)
Demons94:70Atomicwięcej»
(10-11-2019 14:30)
Budsar87:84Romuswięcej»
(10-11-2019 13:00)
Longman0:20Drim Timwięcej»
(10-11-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 6
2. Liga:
Hica83:59Watahawięcej»
(09-11-2019 13:00)
Energiczni70:56Olimpiawięcej»
(09-11-2019 11:40)
Monstars64:57ZGPwięcej»
(09-11-2019 10:20)
Piaśniki84:67Killa Beeswięcej»
(09-11-2019 9:00)