Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2019/20): 2. Liga

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)27,50
2. Marek Brzeziński (Wataha)22,00
3. Dominik Rajczak (Energiczni)22,00
4. Paweł Nowrotek (Hica)21,75
5. Radosław Żelazny (Monstars)19,83
6. Jan Lubos (Monstars)17,44
7. Adam Szabatowski (Piaśniki)17,23
8. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść)16,00
9. Adrian Wilk (Monstars)16,00
10. Szymon Filczek (Hica)15,80

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Szabatowski1. Adam Szabatowski (Piaśniki)23,00
2. Jan Kupczyk (Killa Bees)22,75
3. Damian Szastak (Wataha)22,59
4. Sławomir Czajor (Killa Bees)20,86
5. Dominik Rajczak (Energiczni)20,33
6. Krzysztof Franczuk (Zryw)20,20
7. Radosław Żelazny (Monstars)19,75
8. Paweł Nowrotek (Hica)18,83
9. Jan Lubos (Monstars)17,33
10. Patryk Krajewski (Dazynt)16,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)15,00
2. Marek Brzeziński (Wataha)14,65
3. Łukasz Śliwka (Killa Bees)11,82
4. Szymon Filczek (Hica)10,73
5. Witold Zimek (Piaśniki)10,43
6. Michał Jurkiewicz (Zryw)10,38
7. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść)10,27
8. Paweł Bednarek (Wataha)10,12
9. Łukasz Klasa (Monstars)9,31
10. Radosław Żelazny (Monstars)9,25

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Błachnio1. Bartosz Błachnio (Wataha)6,14
2. Jarosław Olesiński (Monstars)4,80
3. Dominik Rajczak (Energiczni)4,67
4. Adrian Wilk (Monstars)4,50
5. Sławomir Czajor (Killa Bees)4,43
6. Paweł Nowrotek (Hica)4,08
7. Dariusz Kąkol (ZGP)4,08
8. Michał Kafarski (Energiczni)3,80
9. Jan Lubos (Monstars)3,78
10. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)3,69

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Jarosław Olesiński (Monstars)4,60
2. Dominik Rajczak (Energiczni)3,33
3. Robert Wieczorek (Olimpia)3,08
4. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)2,80
5. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)2,80
6. Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka)2,58
7. Jan Lubos (Monstars)2,56
8. Marek Brzeziński (Wataha)2,47
9. Bartosz Błachnio (Wataha)2,43
10. Łukasz Widera (Piaśniki)2,33

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,60
2. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść)1,27
3. Michał Jurkiewicz (Zryw)1,25
4. Paweł Nowrotek (Hica)1,17
5. Mateusz Forajter (Zryw)1,00
6. Przemysław Komendarski (Monstars)1,00
7. Michał Stępień (ZGP)1,00
8. Szymon Filczek (Hica)0,93
9. Maciej Więcek (Killa Bees)0,91
10. Przemysław Osadnik (Olimpia)0,89

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)4,75
2. Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka)4,67
3. Adrian Lotko (Gwiazdy Podwórka)4,60
4. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)4,60
5. Sławomir Czajor (Killa Bees)4,43
6. Bartosz Błachnio (Wataha)4,29
7. Dariusz Kąkol (ZGP)3,92
8. Mariusz Wierzbicki (Piaśniki)3,73
9. Artur Czempik (ZGP)3,64
10. Damian Szastak (Wataha)3,47

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)62,7%
2. Radosław Żelazny (Monstars)54,5%
3. Marek Brzeziński (Wataha)54,5%
4. Jan Lubos (Monstars)51,8%
5. Paweł Nowrotek (Hica)49,4%
6. Dariusz Dudek (Wielka Kiść)48,6%
7. Sebastian Czepczor (Monstars)48,5%
8. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść)48,3%
9. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)48,1%
10. Adrian Wilk (Monstars)47,1%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szastak1. Damian Szastak (Wataha)41,7%
2. Adrian Wilk (Monstars)39,3%
3. Krzysztof Franczuk (Zryw)37,8%
4. Paweł Kucypera (Wataha)35,6%
5. Rafał Janik (Wielka Kiść)34,9%
6. Sebastian Binias (Zryw)33,3%
7. Łukasz Penar (Wielka Kiść)32,1%
8. Michał Kafarski (Energiczni)32,0%
9. Artur Czempik (ZGP)31,5%
10. Wiktor Wierzbicki (Monstars)30,9%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kaczmarczyk1. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)77,2%
2. Krzysztof Franczuk (Zryw)74,5%
3. Damian Szastak (Wataha)74,4%
4. Adam Szabatowski (Piaśniki)71,0%
5. Sebastian Czepczor (Monstars)70,7%
6. Sławomir Czajor (Killa Bees)70,2%
7. Patryk Krajewski (Dazynt)67,9%
8. Paweł Nowrotek (Hica)67,2%
9. Wiktor Wierzbicki (Monstars)66,7%
10. Artur Czempik (ZGP)65,6%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Klasa1. Łukasz Klasa (Monstars)3,00
2. Rafał Nowak (Zryw)3,00
3. Tomasz Sawicki (Se Gramy)3,00
4. Przemysław Breguła (Killa Bees)2,00
5. Sławomir Czajor (Killa Bees)2,00
6. Łukasz Widera (Piaśniki)2,00
7. Michał Beliczyński (Zryw)1,00
8. Sebastian Binias (Zryw)1,00
9. Jakub Chrobak (Se Gramy)1,00
10. Dariusz Dudek (Wielka Kiść)1,00
11. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
12. Dariusz Kąkol (ZGP)1,00
13. Michał Kirker (Gwiazdy Podwórka)1,00
14. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
15. Patryk Krajewski (Dazynt)1,00
16. Jakub Lewiński (Se Gramy)1,00
17. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)1,00
18. Dawid Tabaszewski (Dazynt)1,00
19. Szymon Tataruch (Se Gramy)1,00
20. Bartosz Terlecki (Zryw)1,00
21. Mateusz Wicherek (Wielka Kiść)1,00
22. Łukasz Zawolik (Dazynt)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)
Kolejka 12
Romus78:34Dazyntwięcej»
(13-12-2020 11:40)
Wataha75:51Zrywwięcej»
(13-12-2020 10:20)
Olimpia64:49Piaśnikiwięcej»
(13-12-2020 9:00)
Hica57:62Energiczniwięcej»
(12-12-2020 13:00)
Se Gramy79:65Monstarswięcej»
(12-12-2020 11:40)
ZGP55:69Longmanwięcej»
(12-12-2020 10:20)