Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Terminarz RALK (Sezon 2019/20) - 2. Liga - runda 1

Kolejka 1 (2019-09-21)

Killa Bees-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(21-09-2019 9:00)
Monstars OSiR Będzin-:-Energiczniwięcej»
(21-09-2019 10:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Dazynt Teamwięcej»
(21-09-2019 11:40)
ZGP barhan.pl-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(21-09-2019 13:00)
Wielka Kiść Gliwice-:-Watahawięcej»
(22-09-2019 9:00)
Se Gramy-:-Olimpia Basketwięcej»
(22-09-2019 10:20)

Kolejka 2 (2019-09-28)

Wataha-:-Se Gramywięcej»
(28-09-2019 9:00)
Gwiazdy Podwórka-:-Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(28-09-2019 10:20)
Hica Ruda Śląska-:-Killa Beeswięcej»
(28-09-2019 11:40)
Energiczni-:-ZGP barhan.plwięcej»
(28-09-2019 13:00)
Dazynt Team-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(29-09-2019 9:00)
Zryw Siemianowice-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(29-09-2019 10:20)

Kolejka 3 (2019-10-05)

ZGP barhan.pl-:-Dazynt Teamwięcej»
(05-10-2019 9:00)
Olimpia Basket-:-Watahawięcej»
(05-10-2019 10:20)
Se Gramy-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(05-10-2019 11:40)
Wielka Kiść Gliwice-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(05-10-2019 13:00)
Killa Bees-:-Energiczniwięcej»
(06-10-2019 9:00)
Monstars OSiR Będzin-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(06-10-2019 10:20)

Kolejka 4 (2019-10-12)

Gwiazdy Podwórka-:-Olimpia Basketwięcej»
(12-10-2019 9:00)
Energiczni-:-Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(12-10-2019 10:20)
Zryw Siemianowice-:-ZGP barhan.plwięcej»
(12-10-2019 11:40)
Dazynt Team-:-Killa Beeswięcej»
(12-10-2019 13:00)
Hica Ruda Śląska-:-Se Gramywięcej»
(13-10-2019 9:00)
Piaśniki Magic Balls-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(13-10-2019 10:20)

Kolejka 5 (2019-10-19)

Se Gramy-:-Energiczniwięcej»
(19-10-2019 9:00)
Wataha-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(19-10-2019 10:20)
ZGP barhan.pl-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(19-10-2019 11:40)
Wielka Kiść Gliwice-:-Dazynt Teamwięcej»
(20-10-2019 9:00)
Olimpia Basket-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(20-10-2019 10:20)
Killa Bees-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(08-12-2019 10:20)

Kolejka 11 (2019-10-26)

Se Gramy-:-Killa Beeswięcej»
(26-10-2019 9:00)
Energiczni-:-Dazynt Teamwięcej»
(26-10-2019 10:20)
Wataha-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(26-10-2019 11:40)
Gwiazdy Podwórka-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(26-10-2019 13:00)
Olimpia Basket-:-ZGP barhan.plwięcej»
(27-10-2019 9:00)
Hica Ruda Śląska-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(27-10-2019 10:20)

Kolejka 6 (2019-11-09)

Piaśniki Magic Balls-:-Killa Beeswięcej»
(09-11-2019 9:00)
Monstars OSiR Będzin-:-ZGP barhan.plwięcej»
(09-11-2019 10:20)
Energiczni-:-Olimpia Basketwięcej»
(09-11-2019 11:40)
Hica Ruda Śląska-:-Watahawięcej»
(09-11-2019 13:00)
Zryw Siemianowice-:-Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(10-11-2019 9:00)
Dazynt Team-:-Se Gramywięcej»
(10-11-2019 10:20)

Kolejka 7 (2019-11-16)

Gwiazdy Podwórka-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(16-11-2019 9:00)
Se Gramy-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(16-11-2019 10:20)
Wataha-:-Energiczniwięcej»
(16-11-2019 11:40)
Olimpia Basket-:-Dazynt Teamwięcej»
(16-11-2019 13:00)
Wielka Kiść Gliwice-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(17-11-2019 9:00)
Killa Bees-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(17-11-2019 10:20)

Kolejka 8 (2019-11-23)

Dazynt Team-:-Watahawięcej»
(23-11-2019 9:00)
Zryw Siemianowice-:-Olimpia Basketwięcej»
(23-11-2019 10:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Se Gramywięcej»
(23-11-2019 11:40)
Monstars OSiR Będzin-:-Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(23-11-2019 13:00)
Energiczni-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(24-11-2019 9:00)
ZGP barhan.pl-:-Killa Beeswięcej»
(24-11-2019 10:20)

Kolejka 9 (2019-12-14)

Wielka Kiść Gliwice-:-ZGP barhan.plwięcej»
(14-12-2019 9:00)
Wataha-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(14-12-2019 10:20)
Gwiazdy Podwórka-:-Dazynt Teamwięcej»
(14-12-2019 11:40)
Olimpia Basket-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(14-12-2019 13:00)
Se Gramy-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(15-12-2019 9:00)
Hica Ruda Śląska-:-Energiczniwięcej»
(15-12-2019 10:20)

Kolejka 10 (2019-12-21)

Monstars OSiR Będzin-:-Olimpia Basketwięcej»
(21-12-2019 9:00)
Killa Bees-:-Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(21-12-2019 10:20)
Dazynt Team-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(21-12-2019 11:40)
Zryw Siemianowice-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(21-12-2019 13:00)
Piaśniki Magic Balls-:-Watahawięcej»
(22-12-2019 9:00)
ZGP barhan.pl-:-Se Gramywięcej»
(22-12-2019 10:20)

Kolejka 12 (2020-01-11)

ZGP barhan.pl-:-Watahawięcej»
(11-01-2020 9:00)
Killa Bees-:-Olimpia Basketwięcej»
(11-01-2020 10:20)
Wielka Kiść Gliwice-:-Se Gramywięcej»
(11-01-2020 11:40)
Monstars OSiR Będzin-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(12-01-2020 9:00)
Zryw Siemianowice-:-Energiczniwięcej»
(12-01-2020 10:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(19-01-2020 10:20)

Kolejka 13 (2020-01-25)

Gwiazdy Podwórka-:-ZGP barhan.plwięcej»
(25-01-2020 9:00)
Wataha-:-Killa Beeswięcej»
(25-01-2020 10:20)
Energiczni-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(25-01-2020 11:40)
Dazynt Team-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(25-01-2020 13:00)
Olimpia Basket-:-Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(26-01-2020 9:00)
Hica Ruda Śląska-:-Monstars OSiR Będzinwięcej»
(26-01-2020 10:20)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)