Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Wyniki RALK (Sezon 2019/20) - 2. Liga - runda 1

Kolejka 13 (2020-01-25)

Gwiazdy Podwórka42:85ZGP barhan.plwięcej»
(25-01-2020 9:00)
Wataha82:51Killa Beeswięcej»
(25-01-2020 10:20)
Energiczni53:64Piaśniki Magic Ballswięcej»
(25-01-2020 11:40)
Dazynt Team29:87Zryw Siemianowicewięcej»
(25-01-2020 13:00)
Olimpia Basket55:70Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(26-01-2020 9:00)
Hica Ruda Śląska53:57Monstars OSiR Będzinwięcej»
(26-01-2020 10:20)

Kolejka 12 (2020-01-11)

ZGP barhan.pl56:65Watahawięcej»
(11-01-2020 9:00)
Killa Bees63:46Olimpia Basketwięcej»
(11-01-2020 10:20)
Wielka Kiść Gliwice68:46Se Gramywięcej»
(11-01-2020 11:40)
Monstars OSiR Będzin106:60Gwiazdy Podwórkawięcej»
(12-01-2020 9:00)
Zryw Siemianowice65:49Energiczniwięcej»
(12-01-2020 10:20)
Piaśniki Magic Balls41:78Hica Ruda Śląskawięcej»
(19-01-2020 10:20)

Kolejka 10 (2019-12-21)

Monstars OSiR Będzin81:42Olimpia Basketwięcej»
(21-12-2019 9:00)
Killa Bees51:63Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(21-12-2019 10:20)
Dazynt Team65:89Hica Ruda Śląskawięcej»
(21-12-2019 11:40)
Zryw Siemianowice87:47Gwiazdy Podwórkawięcej»
(21-12-2019 13:00)
Piaśniki Magic Balls53:73Watahawięcej»
(22-12-2019 9:00)
ZGP barhan.pl53:42Se Gramywięcej»
(22-12-2019 10:20)

Kolejka 9 (2019-12-14)

Wielka Kiść Gliwice55:38ZGP barhan.plwięcej»
(14-12-2019 9:00)
Wataha63:54Zryw Siemianowicewięcej»
(14-12-2019 10:20)
Gwiazdy Podwórka44:50Dazynt Teamwięcej»
(14-12-2019 11:40)
Olimpia Basket55:64Piaśniki Magic Ballswięcej»
(14-12-2019 13:00)
Se Gramy51:49Monstars OSiR Będzinwięcej»
(15-12-2019 9:00)
Hica Ruda Śląska49:43Energiczniwięcej»
(15-12-2019 10:20)

Kolejka 8 (2019-11-23)

Dazynt Team29:78Watahawięcej»
(23-11-2019 9:00)
Zryw Siemianowice72:77Olimpia Basketwięcej»
(23-11-2019 10:20)
Piaśniki Magic Balls39:48Se Gramywięcej»
(23-11-2019 11:40)
Monstars OSiR Będzin67:62Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(23-11-2019 13:00)
Energiczni60:49Gwiazdy Podwórkawięcej»
(24-11-2019 9:00)
ZGP barhan.pl43:75Killa Beeswięcej»
(24-11-2019 10:20)

Kolejka 7 (2019-11-16)

Gwiazdy Podwórka49:77Hica Ruda Śląskawięcej»
(16-11-2019 9:00)
Se Gramy54:51Zryw Siemianowicewięcej»
(16-11-2019 10:20)
Wataha63:40Energiczniwięcej»
(16-11-2019 11:40)
Olimpia Basket54:44Dazynt Teamwięcej»
(16-11-2019 13:00)
Wielka Kiść Gliwice53:56Piaśniki Magic Ballswięcej»
(17-11-2019 9:00)
Killa Bees57:84Monstars OSiR Będzinwięcej»
(17-11-2019 10:20)

Kolejka 6 (2019-11-09)

Piaśniki Magic Balls84:67Killa Beeswięcej»
(09-11-2019 9:00)
Monstars OSiR Będzin64:57ZGP barhan.plwięcej»
(09-11-2019 10:20)
Energiczni70:56Olimpia Basketwięcej»
(09-11-2019 11:40)
Hica Ruda Śląska83:59Watahawięcej»
(09-11-2019 13:00)
Zryw Siemianowice55:53Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(10-11-2019 9:00)
Dazynt Team33:81Se Gramywięcej»
(10-11-2019 10:20)

Kolejka 11 (2019-10-26)

Se Gramy50:54Killa Beeswięcej»
(26-10-2019 9:00)
Energiczni54:46Dazynt Teamwięcej»
(26-10-2019 10:20)
Wataha49:54Monstars OSiR Będzinwięcej»
(26-10-2019 11:40)
Gwiazdy Podwórka44:62Piaśniki Magic Ballswięcej»
(26-10-2019 13:00)
Olimpia Basket50:59ZGP barhan.plwięcej»
(27-10-2019 9:00)
Hica Ruda Śląska70:64Zryw Siemianowicewięcej»
(27-10-2019 10:20)

Kolejka 5 (2019-10-19)

Se Gramy62:40Energiczniwięcej»
(19-10-2019 9:00)
Wataha96:40Gwiazdy Podwórkawięcej»
(19-10-2019 10:20)
ZGP barhan.pl50:46Piaśniki Magic Ballswięcej»
(19-10-2019 11:40)
Wielka Kiść Gliwice84:49Dazynt Teamwięcej»
(20-10-2019 9:00)
Olimpia Basket64:68Hica Ruda Śląskawięcej»
(20-10-2019 10:20)
Killa Bees50:57Zryw Siemianowicewięcej»
(08-12-2019 10:20)

Kolejka 4 (2019-10-12)

Gwiazdy Podwórka59:61Olimpia Basketwięcej»
(12-10-2019 9:00)
Energiczni45:49Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(12-10-2019 10:20)
Zryw Siemianowice61:65ZGP barhan.plwięcej»
(12-10-2019 11:40)
Dazynt Team41:86Killa Beeswięcej»
(12-10-2019 13:00)
Hica Ruda Śląska57:61Se Gramywięcej»
(13-10-2019 9:00)
Piaśniki Magic Balls47:73Monstars OSiR Będzinwięcej»
(13-10-2019 10:20)

Kolejka 3 (2019-10-05)

ZGP barhan.pl58:32Dazynt Teamwięcej»
(05-10-2019 9:00)
Olimpia Basket57:63Watahawięcej»
(05-10-2019 10:20)
Se Gramy69:49Gwiazdy Podwórkawięcej»
(05-10-2019 11:40)
Wielka Kiść Gliwice59:41Hica Ruda Śląskawięcej»
(05-10-2019 13:00)
Killa Bees62:65Energiczniwięcej»
(06-10-2019 9:00)
Monstars OSiR Będzin67:44Zryw Siemianowicewięcej»
(06-10-2019 10:20)

Kolejka 2 (2019-09-28)

Wataha70:51Se Gramywięcej»
(28-09-2019 9:00)
Gwiazdy Podwórka43:64Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(28-09-2019 10:20)
Hica Ruda Śląska63:67Killa Beeswięcej»
(28-09-2019 11:40)
Energiczni47:48ZGP barhan.plwięcej»
(28-09-2019 13:00)
Dazynt Team38:75Monstars OSiR Będzinwięcej»
(29-09-2019 9:00)
Zryw Siemianowice60:58Piaśniki Magic Ballswięcej»
(29-09-2019 10:20)

Kolejka 1 (2019-09-21)

Killa Bees70:40Gwiazdy Podwórkawięcej»
(21-09-2019 9:00)
Monstars OSiR Będzin54:45Energiczniwięcej»
(21-09-2019 10:20)
Piaśniki Magic Balls66:23Dazynt Teamwięcej»
(21-09-2019 11:40)
ZGP barhan.pl47:48Hica Ruda Śląskawięcej»
(21-09-2019 13:00)
Wielka Kiść Gliwice70:51Watahawięcej»
(22-09-2019 9:00)
Se Gramy40:60Olimpia Basketwięcej»
(22-09-2019 10:20)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 2
Faza pierwsza:
Monstars53:58Energiczniwięcej»
(19-09-2020 17:20)
Piaśniki59:40Dazyntwięcej»
(19-09-2020 16:00)
Longman87:53Watahawięcej»
(19-09-2020 14:40)
Gwiezdno Flota77:57Se Gramywięcej»
(19-09-2020 13:00)
Rybnik Team81:52Olimpiawięcej»
(19-09-2020 11:40)
Atomic62:66Hicawięcej»
(19-09-2020 10:20)
ZGP62:85Romuswięcej»
(19-09-2020 9:00)
Kolejka 1
ZGP53:77Gwiezdno Flotawięcej»
(12-09-2020 17:20)
Zryw69:61Longmanwięcej»
(12-09-2020 16:00)
Atomic49:59Se Gramywięcej»
(12-09-2020 14:40)
Piaśniki47:71Watahawięcej»
(12-09-2020 13:00)
Dazynt36:77Hicawięcej»
(12-09-2020 11:40)